Kas sa saad aru, et sul on rohkem

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Kas sa saad aru, et sul on rohkem


    Eile toimunud Sunday Stormi rahade jagamise arutamine kujunes päris lõbusaks, kus chipsidega 2:1 taga olev mängija “juice367″ pakkus esialgu välja geniaalse diili.


    Loe edasi http://www.pokkeriprod.com/2013/12/1...et-sul-rohkem/
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #2
    Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

    Arvatavasti russi ingliskeelne sõnavara koosneski ainult sõnadest "ok" ja "yes" :D Kerge adre ka sees ja puudulikud teadmised, mis siis ikka...

    edit: Võis olla tegu kokkumänguga?
    Last edited by Dnbftw; 16.12.13, 12:49.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #3
      Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

      Midagi on vaga mäda, kui suur on tõenäosus, et üks pool nõuab rohkem raha(väiksema stakiga) ja teine pool kõigiga nõus ja mõlemad samast riigist
      See DaWarsaw pani vist chatis ka vene keelt, et tüüp aru saaks

      Või sisi lihtsalt üks vend oli viinauimas ja laksis cahtti yes,ok jne aga noh siis pidi teine vend ka seda teadma või lihtsalt bluffis, et äkki läheb läbi
      Last edited by privador; 16.12.13, 13:05.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

        ei usu kokkumängu. siis oleks saanud ju chipchopi teha ilma kärata.

        Comment

        • talendijaht
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 220

          #5
          Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

          Tahtsid äkki lihtsalt kähku raha kontole, suva kas 60k või 70k, et saaks kuskil mujal peeneks lasta kiirelt :D

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #6
            Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

            Hahaha, epic hustle

            Yes yes mehel avg stake 2.59, obv tahtis ruttu raha lukku panna
            Last edited by Rigged; 16.12.13, 14:09.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #7
              Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

              Hah korralik kino ikka, mulle jääb ikkagi mulje et see väiksema stäkiga vend kasutad teise kogematust julmalt ära.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Midagi on vaga mäda, kui suur on tõenäosus, et üks pool nõuab rohkem raha(väiksema stakiga) ja teine pool kõigiga nõus ja mõlemad samast riigist
                See DaWarsaw pani vist chatis ka vene keelt, et tüüp aru saaks

                Või sisi lihtsalt üks vend oli viinauimas ja laksis cahtti yes,ok jne aga noh siis pidi teine vend ka seda teadma või lihtsalt bluffis, et äkki läheb läbi
                Fiahid on endiselt olemas, eriti turniiridel... Keskmine stäkk, mida see veel loeb? Tüüp tunneb, et hea jooks sai otsa ja pole mõtet tasuta raha ära anda.

                Mäletan kui aasta algul qbj0hn Sunday Milli finaallauda jõudis, üks vend kes finaallauas endiselt 4x avas (ja shovedele mitu korda seejärel foldis) tahtis 7-way teha even money chopi siis kui oli chippidelt #2 ja kui oli chiplooser, savi, nii suured rahad mängus pole mõtet flipata :D

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

                  fishid ei pea seda heaks jooksuks vaid skilliks ://

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: Kas sa saad aru, et sul on rohkem

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    fishid ei pea seda heaks jooksuks vaid skilliks
                    FYP

                    Comment

                    Working...