EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot


    Soome tarkvara ja turvalahenduste firma F-Secure leidis Jens Kyllöneni arvutist trojan pahavara, mis oli sinna paigaldatud ajal, kui pokkerimiljonäri arvuti EPT Barcelona ajal Arts Hotelli numbritoast kaduma läks, ning varsti uuesti välja ilmus.


    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/12/1...ali-uut-infot/
    Last edited by Toimetaja; 11.12.13, 13:05. Põhjus: komad veelkord
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #2
    Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

    Hea pilt-Oi kurja kas tõesti eile öösel võitsin casinnis nii palju.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

      Mingi 5-aastane on selle artikli komasid paigaldanud?

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #4
        Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Mingi 5-aastane on selle artikli komasid paigaldanud?
        Võtsin vähemaks. Not sure, kas nüüd õige siiski.

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #5
          Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

          :D

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #6
            Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

            Kaua aega kirjandist möödas, aga elab üle

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

              Sorri Jörks, ära lõuga sõida :D

              Comment

              • hrlohe
                Pokkerihai
                • Mar 2011
                • 2346

                #8
                Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

                Hakkasin ka arvustama, et komadega häirivalt liialdatud, ent märkasin olulist edasiminekut eelmiste artiklitega võrreldes ja kustutasin posti ära :D gl

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #9
                  Re: EPT Barcelona sissemurdmise skandaali uut infot

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Sorri Jörks, ära lõuga sõida :D
                  Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
                  Hakkasin ka arvustama, et komadega häirivalt liialdatud, ent märkasin olulist edasiminekut eelmiste artiklitega võrreldes ja kustutasin posti ära :D gl
                  No oli korras overkill ka ikka. Kiirelt trükkides ja üles pannes oma silm enam väga lugemisele ei keskendu. Libiseb pigem üle, et lingid töötaksid jms.
                  Aga googledasin mingeid gümnaasiumi komanäiteid, mis ehk tuletab meelde inimkeelt, ja parandab asja.

                  Comment

                  Working...