Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

    Norra high-stakes pokkerimängija Ola «Odd Oddsen» Amundsrud ei ole rahul, kuidas Norra valitsus näeb ja maksustab pokkerit. Pokkeri maine parandamiseks esitas poliitikutele väljakutse, vahendab cardplayer.com.


    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/11/0...se-valjakutse/
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

    Inbe4 privador: "Noh andu, millal Ansipile sarnase pakkumise teed?"

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #3
      Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

      hahaha :D

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #4
        Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

        Arvestades PLO HU variatsiooni, võib mõni microt beativ poliitik teda 10k käe juures võita küll kui hästi jookseb. See oleks päris piinlik, kui kaotuse selgitamiseks peaks EV-jooned jms mudru appi võtma :)

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

          10k sample PLOHUs pole mingi näitaja jah +1.
          Siiski ma usun, et oddsen nii ridic hea mängija, et isegi ülisitasti joostes crushib ära.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Arvestades PLO HU variatsiooni, võib mõni microt beativ poliitik teda 10k käe juures võita küll kui hästi jookseb. See oleks päris piinlik, kui kaotuse selgitamiseks peaks EV-jooned jms mudru appi võtma :)
            Kui sul oleks vastas suvaline Eesti poliitik ja mängiksite PLO50. Kas sa siis arvad, et ta 10 000 käe jooksul võiks sind võita? Mina arvan, et mitte, sest sa ju adjustid.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #7
              Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kui sul oleks vastas suvaline Eesti poliitik ja mängiksite PLO50. Kas sa siis arvad, et ta 10 000 käe jooksul võiks sind võita? Mina arvan, et mitte, sest sa ju adjustid.
              Oleneb ikka poliitikust ka, Savisaar nt juba teeb NL'is ilma ja tõmbas Rahvaturnal kolmanda koha välja.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

                Holdemis ma küll Savisaarelt 10 000 käe jooksul pähe ei saaks. Mitte mingi valemiga.

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #9
                  Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Holdemis ma küll Savisaarelt 10 000 käe jooksul pähe ei saaks. Mitte mingi valemiga.
                  Ütle, et tasuta pokkeriturniiri avamine on ja Savisaar on vaja kohale kutsuda, tglt aga korralda üks lihtlabane homegame ja ürita Ets lauda saada. :D

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #10
                    Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Holdemis ma küll Savisaarelt 10 000 käe jooksul pähe ei saaks. Mitte mingi valemiga.
                    Online küll aga offline?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Online küll aga offline?
                      Mõlemas. Aga lives 10 000 kätt heads-upi. Oh boze moi.

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #12
                        Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

                        Ranka sa unustad et Edgari selja taga seisab terve Lasnamäe. NL25 nobenäpp AndreyBMW666 teeb kiire coachingu ja asi ants.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #13
                          Re: Norra pokkerimängija esitas poliitikutele 170 000 dollari suuruse väljakutse

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kui sul oleks vastas suvaline Eesti poliitik ja mängiksite PLO50. Kas sa siis arvad, et ta 10 000 käe jooksul võiks sind võita? Mina arvan, et mitte, sest sa ju adjustid.
                          Kui ta kaotaks mulle keskmiselt 20bb/100, siis on päris reaalne variant, et 10k käe pealt oleksin taga. Mu avg winnings peaks olema 20 BI over 10k hands ta üle. PLO HUs võib ka 50 BI edasi-tagasi käia väga lihtsalt, v.a. kui on totaalne retard, kes kaotab 100bb/100 ja ei adjusti ega varieeri midagi.

                          Ma ise võtaksin ükskõik kelle vastu beti vastu, et võidan teda 10k käe peale kui väga head oddsid antakse. Eriti hea oleks kui mingit shallow mängu ei tee, vaid stackid lähevad sügavaks ja tõmbavad variatsiooni üles.

                          Comment

                          Working...