Party Poker tuli välja uue põlvkonna tarkvaraga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Party Poker tuli välja uue põlvkonna tarkvaraga

    Party Poker tuli välja kauaoodatud uue põlvkonna tarkvaraga. Nagu lubatud rõhub uus tarkvara ja ärimudel eelkõige sotsiaalsusele ning pokkerile kui meelelahutusele.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/09/0...-uus-tarkvara/
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #2
    Re: Party Poker tuli välja uue põlvkonna tarkvaraga

    Päris kohutav ja vaevu töötav käkk. Jutt huvitavast ärimudelist on Partypointide väärtusetuks muutumise, salajase segregationi ja 3% withdrawal fee juures ka... huvitav.

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #3
      Re: Party Poker tuli välja uue põlvkonna tarkvaraga

      Esimene p2ev uue softiga ja kohe kui AK allin panin jooksis party kokku. Proovin n2dala p2rast uuesti.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: Party Poker tuli välja uue põlvkonna tarkvaraga

        Keegi seda achievemente ja notificationeid kinni oskab keerata? Rämedalt häirib.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #5
          Re: Party Poker tuli välja uue põlvkonna tarkvaraga

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Keegi seda achievemente ja notificationeid kinni oskab keerata? Rämedalt häirib.
          Account-My Details-Alert Settings

          Comment

          Working...