Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

    Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    Huvitav, kas PS poolt ei ole raha välja pannud, neile kes turvaauke leiavad? Peaks olema obv.
    Täpsustus. Samas 2p2 teema esimeses postis oli Starsi poolne klausel:

    “You are welcome to publish our email to you online if you wish. However, if you do so, could we please ask that you make it clear that your hole cards were *not* compromised as a result of a hole in PokerStars' security. We would like to avoid people misinterpreting the situation if possible!”

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Ilmselt starsi turvakontrollil oli päris huvitav läbimängitud käsi näha. Huvitav kas tehti riveril mingi 7 high calle vms. V floaditi riverini ja tehti siis call:)
      Üks näite käsi:

      PokerStars Hand #96201951512: Hold'em No Limit ($25/$50 USD) -
      2013/03/26 19:10:50 ET
      Table 'Landi VII' 2-max Seat #1 is the button
      Seat 1: WCG|Rider ($5025 in chips)
      Seat 2: Forbidden536 ($5439.50 in chips)
      WCG|Rider: posts small blind $25
      Forbidden536: posts big blind $50
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to WCG|Rider [Tc 4c]
      WCG|Rider: raises $100 to $150
      Forbidden536: calls $100
      *** FLOP *** [9h 5s Kc]
      Forbidden536: bets $250
      WCG|Rider: raises $550 to $800
      Forbidden536: calls $550
      *** TURN *** [9h 5s Kc] [Qc]
      Forbidden536: checks
      WCG|Rider: bets $1050
      Forbidden536: calls $1050
      *** RIVER *** [9h 5s Kc Qc] [Kd]
      Forbidden536: checks
      WCG|Rider: checks
      *** SHOW DOWN ***
      Forbidden536: shows [Jc 2h] (a pair of Kings)
      WCG|Rider: mucks hand
      Forbidden536 collected $3999.50 from pot

      Allikas:
      http://forumserver.twoplustwo.com/19...tyler-1359054/

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #18
        Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

        lugesin 2+2s kogu teema läbi ning silma jäi mitmete ütlus, et kohtusse ei ole WCG-l mõtet sellises olukorras kindlasti minna (isegi siis kui Stars ei oleks refundinud). Nt üks postitaja ütles:

        "From an evidentiary standpoint it would be nearly impossible to meet the necessary burden of proof. Remember, PS didn't find direct evidence (ie. An admission or forensic evidence from the hacked computer). Instead they made a determination based upon the play of the account - any decent defense atty would point out that this is just PS's opinion and proves nothing."


        Ei ole pädev hindama kui tõene see jutt on, kuid tundub vägagi loogiline. Sellest tulenevalt tekkis aga küsimus, et miks ei võiks nn kurjategija pöörduda kohtusse starsi vastu, sest temalt konfiskeeriti 35k ning kanti üle teisele mängijale. Võib tunduda loll küsimus ning kindlasti kuidagi reguleeritud TOS-s, kuid äkki keegi oskab kommenteerida.

        Juhtumist endast, siis no trademaa, tüüp on nõus oma masterplani täitmiseks lendama Las Vegasesse jms ning siis ei kannata enda isiku peitmiseks teise VPNi alt mängida ja veidi vaoshoitumat liini hoida. Ema ja armukese mehe nimele uus konto, solid roll peale - iga konto alt hiiteriga rahakotid koju ja cash out.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #19
          Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Ei ole pädev hindama kui tõene see jutt on, kuid tundub vägagi loogiline. Sellest tulenevalt tekkis aga küsimus, et miks ei võiks nn kurjategija pöörduda kohtusse starsi vastu, sest temalt konfiskeeriti 35k ning kanti üle teisele mängijale. Võib tunduda loll küsimus ning kindlasti kuidagi reguleeritud TOS-s, kuid äkki keegi oskab kommenteerida.
          Jep, ToS-s on olemas paragrahv, mille tõttu oleks üsna mõttetu hagi sisse anda:
          3. AUTHORITY
          PokerStars retains authority over the issuing, maintenance, and closing of Users' accounts on the Site. The decision of PokerStars' management, as regards any aspect of a User's account, use of the Service, or dispute resolution, is final and shall not be open to review or appeal.
          Last edited by Fabulous; 08.08.13, 14:08.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #20
            Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

            Kuidas see story läheb kokku jutuga, et USAs ei tohi mängida ja VPNi kasutamine on keelatud? Kas PS ei peaks enda levitatava legendi järgi panema ka kõiki kontosid kinni, mida kasutati USAs mängimiseks?

            Igatahes enne sellise jutu avalikku eksponeerimist oleks ma OP asemel raha PS-st välja kandnud. Väiksemategi libastumiste eest on mängijaid suurest rahast ilma jäetud (a la alaealine mängib vanema konto alt ja võidab suurturniiri).

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Kuidas see story läheb kokku jutuga, et USAs ei tohi mängida ja VPNi kasutamine on keelatud? Kas PS ei peaks enda levitatava legendi järgi panema ka kõiki kontosid kinni, mida kasutati USAs mängimiseks?

              Igatahes enne sellise jutu avalikku eksponeerimist oleks ma OP asemel raha PS-st välja kandnud. Väiksemategi libastumiste eest on mängijaid suurest rahast ilma jäetud (a la alaealine mängib vanema konto alt ja võidab suurturniiri).
              Mitte keegi ei mänginud Pokerstarsis USA pinnal. Korterikaaslased mängisid muudes pokkeritubades. WCGRider kasutas Pokerstarsi kontot Jaapanis, mis on lubatud.

              FUrake: I thought playing on stars was illegal in usa?

              Vastus WCGRiderilt:
              Algselt postitas WCGRider
              Apparently this is a running problem with the wording.

              In the first paragraph under the pokerstars section, im talking about playing poker in Japan. The reason for my excitement is that I am able to play on pokerstars being that I am outside of the country. I spend part of my time in vegas, part of my time in canada, and then part of my traveling abroad.

              At no point in this story did i play a hand of poker on pokerstars while being in Las Vegas.
              Allikas: http://forumserver.twoplustwo.com/sh...1&postcount=42

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #22
                Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Jep, ToS-s on olemas paragrahv, mille tõttu oleks üsna mõttetu hagi sisse anda:
                Ma saan sellest punktist aru, et, PokerStarsil säilitab kontrolli kasutaja konto väljastamise, teeninduse/säilitamise ning sulgemise üle. Et need punktid katavad siis ka ära selle, et PS-l vaba voli on kasutaja finantsidega opereerida viisil kuidas heaks arvavad? Ausalt öeldes tundub see natukene imelik ja isegi kuritegelik.

                Kui me võtame nüüd üldisemalt, siis nii palju kui mina tean ei ole ühegi juriidilise isiku (teenusepakkuja) TOS seadusest kõrgemal. Sama hästi võiks PokerStars rahad välja kantida ja viidata samale klauslile (okei, veidi meelevaldne näide).

                Aga kui nii on, siis nii on.
                Aga

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #23
                  Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                  Sama siin. Seadus on riigis kõrgemal kui mingi TOS. Iseasi, kas sul on ressurssi starsiga kohtutes istuda ja vaielda

                  Comment

                  • therapy
                    FPP Pro
                    • Dec 2012
                    • 200

                    #24
                    Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                    Seadus võib kõrgemal olla aga sa oled ju ise nõustunud sellega, et PS'il on igasugune voli ja õigus teha sinu kontoga,mis tahab. Me kõik oleme nõustunud sellega, kui vajutasime "I AGREE & ACCEPT"

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #25
                      Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                      mitte päris. kui sa kirjutad alla lepingule, et sa oled minu ori, siis seaduse mõistes ei tohi teisi inimesi orjastada. ehk põhiseadus ja muud seadused on starsi seadustest ülemad
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #26
                        Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                        Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                        mitte päris. kui sa kirjutad alla lepingule, et sa oled minu ori, siis seaduse mõistes ei tohi teisi inimesi orjastada. ehk põhiseadus ja muud seadused on starsi seadustest ülemad
                        kahtlen sinu väites .. kui see nii oleks, siis oleks neil ammu kallal .. pakun starsil on rohkem advokaate palgal kui meie riigil kokku, et mdiagi sellist ei juhtuks

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #27
                          Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          kahtlen sinu väites .. kui see nii oleks, siis oleks neil ammu kallal .. pakun starsil on rohkem advokaate palgal kui meie riigil kokku, et mdiagi sellist ei juhtuks
                          niki väites ei ole mõtet kahelda - see on ju tõsi (kindlasti oskavad siinsed juriidilise taustaga isikud seda paremini lahti seletada). Küll aga on siinkohal ju tähtis see, et missugune on juriidiline raamistik antud küsimustes. Nt panganduses on seadusandlusega paika pandud kindel tegutsemisraamistik. Sama on ka üldise tarbijakaitse olukorras (mõnes olukorras paremini, mõnes halvemini). Kuid pokkerimaastikul võib see asi olla mitte nii hästi reguleeritud. Seega võib siinkohal see TOS asi isegi mingil määral olla tõsi - kuigi üldist konteksti arvestades ei tundu see õige.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #28
                            Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            kahtlen sinu väites .. kui see nii oleks, siis oleks neil ammu kallal .. pakun starsil on rohkem advokaate palgal kui meie riigil kokku, et mdiagi sellist ei juhtuks
                            Ma ei saa täpselt aru mida sa oma postiga mõtled, aga lähtun esimesest lausest.

                            Starsi ToS-s pole inimõigustega vastuollu minevaid klausleid sees kuna see läheb nii siseriiklikul kui rahvusvahelisel tasandil inimõigustega vastuollu ning mitte ükski komisjon (loomulikult toimub enne avaldamist mingi ülevaatamisprotsess) ei kinnitaks seda.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #29
                              Re: Pokerstarsi mängija kaotas $35 000 häkkerile, kes nägi taskukaarte

                              Põhimõtteliselt on asi nii, et Starsil on õigus teha sinu kontoga ükskõik mida kui ToS-s vastavalt kirjas on. Sinu konto asub nende maailmas (serveris) ja seal kehtivad nende kirjutatud seadused. Kui ToS-s oleks klausel mis lubab neil ilma põhjendamata kogu sinu raha suvalisel hetkel konfiskeerida ning konto ära bännida, poleks sul midagi säärase asja juhtumisel kobiseda kuna oled tingimustega nõustunud.
                              Mida nad aga teha ei saa on sinu, kui füüsilise isiku, õiguste piiramine või rikkumine.

                              Comment

                              Working...