Unibet naasis Eesti turule

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #16
    Re: Unibet naasis Eesti turule

    Kas RB ja boonus saavad samal ajal joosta?

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #17
      Re: Unibet naasis Eesti turule

      Vaatasin et saada 30% rakebacki , pead üldse 2000 punkti koguma nädalas. Keegi teab palju 1€ makstud raket = LP?

      Edit sain: Iga rake´iks oleva US dollari kohta teenid 10 Lojaalsuspunkti.
      Last edited by J0kker; 27.07.13, 11:35.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #18
        Re: Unibet naasis Eesti turule

        Mhm, seega, et olla Platinum tier tuleb koguda 200$ reiki nädalas. Võin sellest suu puhtaks pühkida micros :D

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #19
          Re: Unibet naasis Eesti turule

          Mis boonuse võtsid ? Ja oled arvutanud kaua umbes lahti mängid seda ?

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #20
            Re: Unibet naasis Eesti turule

            Algselt postitas J0kker Vaata postitust
            Mis boonuse võtsid ? Ja oled arvutanud kaua umbes lahti mängid seda ?
            Võtsin 300€ boonuse, seda peaks jõudma lahti mängida Micros. 500€ on ilmselge overkill kui oled täiskohaga tööl :D Arvutasin jah palju reiki peaksin maksma ja noo ehk õnnestub see boonus täies ulatuses välja võtta, kui ei siis pole ka miskit vast hullu. Lihtsalt 500€ on niiehknaa võimatu.
            Last edited by kjmrc; 27.07.13, 13:12.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #21
              Re: Unibet naasis Eesti turule

              Kas tõepoolest on praegusel kellaajal ja laupäeva õhtul NL10-s 2 täis lauda ainult?
              Või on mu sätted paigast?
              Sest tundub, et ta näitab ainult Unibeti laudu, mitte neid mis on MG-s üldiselt sest Triobetis on hetkel 13 täis lauda ja Unibetis 2 tk.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #22
                Re: Unibet naasis Eesti turule

                nii on, anonymous laudu on rohkem aga muude laudadega on mingi kasjakk, st võrgutoad puuduvad

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #23
                  Re: Unibet naasis Eesti turule

                  Väga imelik jah. Võtsin kõik filtrid ära ja uurisin natuke.
                  NL100+ on nö. ühised lauad teiste tubadega. Alla selle on Unibeti mingid enda lauad.
                  Miks niimodi? Mingi softi kala st. nad pole veel oma asju päris täpselt paika saanud?
                  Kui nii jääbki siis cashout ja byebye :D

                  E: Anon. laudades ma ei mängi. 2 aktiivset lauda laupäeva õhtul on naeruväärsuse tipp :D
                  Last edited by kjmrc; 27.07.13, 17:07.

                  Comment

                  • StarStrukk
                    Räme Fish
                    • Dec 2009
                    • 6

                    #24
                    Re: Unibet naasis Eesti turule

                    Uue e-maili pean ka tegema? Ütleb, et vana kasutusel ja isikukood ütleb, et on ka vale kuigi kõik õige..

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #25
                      Re: Unibet naasis Eesti turule

                      Seda meiliaadressi ei saa kasutada, millega sul kunagi Unibetis konto oli muarust.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #26
                        Re: Unibet naasis Eesti turule

                        pead saatma neile kirja, et soovid vana konto/e-maili deaktiveerida info@unibet.ee vms, siis peaksid saama vana e-maili registreerimisel kasutada.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #27
                          Re: Unibet naasis Eesti turule

                          Marek, kas sul on infot v tead miks ei näita ühiseid laudu Unibetis?
                          Väga rigged imho, tegin juba cashouti, ei viitsi vastuseid oodata ja klienditugi on ka offline esmaspäevani.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #28
                            Re: Unibet naasis Eesti turule

                            oskab keegi öelda mis aja jooksul ja kui palju peab rakei maksma, et 500€ lahti mängida? Seisab boonus ikka rakebackist eraldi ja mitu % lisa rakebacki annab?!

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #29
                              Re: Unibet naasis Eesti turule

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              oskab keegi öelda mis aja jooksul ja kui palju peab rakei maksma, et 500€ lahti mängida? Seisab boonus ikka rakebackist eraldi ja mitu % lisa rakebacki annab?!
                              Rakebacki süsteem on üldse selline (mitte nagu trios):



                              Arvutasin mingiaeg, et tuleb reiki maksta ~2,3k€, et 500€ boonus lahti mängida, 60 päeva on aega.

                              E: Mis limiiti mängida kavatsed seal?
                              Last edited by kjmrc; 27.07.13, 17:44.

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #30
                                Re: Unibet naasis Eesti turule

                                Ei ole infi miks neid laudu pole, ise ka vaatasin tükk aega tagasi, aga pole uurinud suppordist kuna mängin anon laudu enamasti. Kuigi tbh anon. laudu on ka vähem kui muidu micro networkis muudel saitidel. Igatahes neil täiesti töötav eestikeelne livechat support olemas nädala sees - iga päev.

                                Boonusega on nii, et ise võtsin näiteks 300 boonuse, €30 vabaneb iga 1500 punkti tagant. Ehk siis kogu boonuse vabastamiseks tuleb teenida kokku 15000 punni = $1500 rake

                                $1500 = ~€1200, mis tähendab et konkreetne 300-ne boonus annab rb-le 25%-27% lisa olenevalt valuutakursist.

                                Pole viitsinud arvutada, aga 500 eurine boonus tundub seejuures isegi paar % kehvem, kuna iga €50 vabastamiseks on vaja teenida 3000 punkti. Kogu 500 vabastamiseks seega 30k punkti.

                                Comment

                                Working...