Chris Moneymakeri lugu: 5. osa

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud



    Kolmas osa. Sisaldab ka videosid piinlikust jaotusest, Chris Moneymakeri enesekindluse tõusust kui ka finaallaua bubble käest.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #17
      Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

      Veits offtopic mu post aga üks ''tore'' seik Farha-ga aastal 2010.


      Sam Farha tipped dealer $25,000
      Tags: bobbys room, dealer, Sammy Farha, tip.
      Posted on Wednesday, May 05, 2010 by "T".

      Acccording to different rumors, Sammy Farha, the american poker pro, gave a $25,000 token/chip in tip to a dealer at Bobby's Room (Bellagio) in Las Vegas a while ago. The dealer was of course really happy and thankful and put the token/chip in her pocket straight away. However, it didn't take long before another player at Farha's table noticed what he did and asked him if he really wanted to give her $25,000 in tip? Sammy Farha then changed his mind and asked the dealer to give back his money.

      At first, the dealer didn't want to give back the money. But Farha and some other poker players managed to convince her with 2 arguments. First off, they told her that she couldn't get cash for the token at any casino in the whole world. Secondly, they told her that she probably would have to check for a new job if she didn't return the token.
      Posti ruttu 4 ja 5-s osa ka... Ei jõua ära oodata :D

      Comment

      • TaistoJ
        Grinder
        • Aug 2010
        • 787

        #18
        Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        http://www.pokkeriprod.com/2013/05/2...ri-lugu-3-osa/

        Kolmas osa. Sisaldab ka videosid piinlikust jaotusest, Chris Moneymakeri enesekindluse tõusust kui ka finaallaua bubble käest.
        Postis väike viga. @ Chanil oli K5 ärtud, mitte K4

        Comment

        • Aime
          Jube Noob
          • May 2013
          • 152

          #19
          Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Veits offtopic mu post aga üks ''tore'' seik Farha-ga aastal 2010.

          Sorry, aga sellest ei saa üldse aru, mis ta oli siis nii purjus või laksu all, et mis mõttega anda tippi ja siis ümber mõelda. See nagu 5 lapse emale ütelda, et te võitsite lotoga 10 000, ema hüppab õnnest ja lubab lastega reisile minna, siis üteldakse, et sorry aga see summa on rublades ehk 250 euri. pfffff......

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

            Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
            Postis väike viga. @ Chanil oli K5 ärtud, mitte K4
            TY. Parandatud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

              Neljas osa väljas: http://www.pokkeriprod.com/2013/05/3...rha-ulbe-diil/

              Magavad pokkeriprofid, Farha viis päeva magamata, ülbe diili pakkumine

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #22
                Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

                Artiklis viga: 2013. aasta WSOP põhiturniiri finaallauda jõudsid. 2003 ikka ?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

                  Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                  Artiklis viga: 2013. aasta WSOP põhiturniiri finaallauda jõudsid. 2003 ikka ?
                  Ty. Liiga palju näpukaid. häbi pärast punastama

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa, 2 jutustatud

                    Läks rohkem aga, aga viimane osa ei ole ka nii põnev: http://www.pokkeriprod.com/2013/05/3...oju-pokkerile/

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #25
                      Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa

                      Hea lugemine ja videod, mullegi oli siin paar uut fakti.

                      Ma arvan, et pokkeribuum oleks siiski alanud nii või naa ning Moneymakeri hit oli lihtsalt üheks indikaatoriks.

                      Comment

                      • cambodia
                        Julm Donk
                        • Oct 2012
                        • 29

                        #26
                        Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa

                        Buumid ei teki iseenesest vaid buume tekitatakse. Läbi ajaloo on buumidele elik maaniatele omane sarnane asjade käik, muster. Absoluutselt iga buum lõppeb kokkukukkumise, kollapsiga. Ja seda siiani sajaprotsendiliselt. Tegemist on ääretult negatiivse spekulatiivse nähtusega, mis käima lükatud, kasutades ära inimmassile omast rahaahnust, rumalust ja soovi ülikiiresti, hõlpsasti rikastuda. Mulli lõhkedes väljub buumist võitjana tavaliselt väike spekulantide grupp, kes lihtsameelsete lollikeste arvelt panevad tasku ulmelisi summasid ja kes maania käimalükkamises ise osalesid. Buumitekitajate relvadeks on reklaam, massikommunikatsioon, ajupesu, väärväited, mis vastuolus loodusseaduste ja loogikaga, glamuursed palgalised nn. superstaarid, kinnimakstud nn. arvamusliidrid...jne. Täielik teadusharu, muideks. Kuid kõige tähtsam on lihtsameelsetele selgeks teha, et nõudlus kasvab lõputult ja asi toimib.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa

                          Algselt postitas cambodia Vaata postitust
                          Buumid ei teki iseenesest vaid buume tekitatakse. Läbi ajaloo on buumidele elik maaniatele omane sarnane asjade käik, muster. Absoluutselt iga buum lõppeb kokkukukkumise, kollapsiga. Ja seda siiani sajaprotsendiliselt. Tegemist on ääretult negatiivse spekulatiivse nähtusega, mis käima lükatud, kasutades ära inimmassile omast rahaahnust, rumalust ja soovi ülikiiresti, hõlpsasti rikastuda. Mulli lõhkedes väljub buumist võitjana tavaliselt väike spekulantide grupp, kes lihtsameelsete lollikeste arvelt panevad tasku ulmelisi summasid ja kes maania käimalükkamises ise osalesid. Buumitekitajate relvadeks on reklaam, massikommunikatsioon, ajupesu, väärväited, mis vastuolus loodusseaduste ja loogikaga, glamuursed palgalised nn. superstaarid, kinnimakstud nn. arvamusliidrid...jne. Täielik teadusharu, muideks. Kuid kõige tähtsam on lihtsameelsetele selgeks teha, et nõudlus kasvab lõputult ja asi toimib.
                          Kas praegu ei ole kokkukukkumine?

                          Comment

                          • Aime
                            Jube Noob
                            • May 2013
                            • 152

                            #28
                            Re: Chris Moneymakeri lugu: 5. osa

                            No kokkukukkumine on praegu kindlasti. Tulemus? Lihtsalt mingil määral kaob regisid mängudest ära, sest fishe jääb vähemaks ja pole enam võimalik nii lihtsasti võita. Küll usun, et pokker kui selline jääb alles, sest hasartmängud (adrekalaksu vajadus) jäävad ikka alles. Adrekalaksu aeti taga juba koopainimeste ajal ja ilmselt aetakse ka edaspidi.
                            Väga palju vähemaks lihtsalt enam mängijaid jääda ei saa, sest paljud võtavadki seda kui meelelahutust ja ei põe üldse kaotuste pärast. Viimase paari aastaga on ju ikkagi mängude tase oluliselt tõusnud (loe fishe ja mulli taga ajajaid on vähemaks jäänud).

                            Comment

                            Working...