24.-26. aprillini toimus järjekordne Pokerstarsi ja mängijate vaheline kohtumine, kus Two Plus Two foorumite kommuuni esindasid kasutajad «Gags30» ja «Mexican_Natis».
Kohtumise eesmärk oli tõhustada mängijate ja Pokerstarsi vahelist suhtlust ja koostööd, arutada päevakajalisi teemasid ja tuleviku plaane.
Esimese päeva protokoll
Loe edasi ›››
Kohtumise eesmärk oli tõhustada mängijate ja Pokerstarsi vahelist suhtlust ja koostööd, arutada päevakajalisi teemasid ja tuleviku plaane.
Esimese päeva protokoll
Loe edasi ›››
Comment