SCOOP 2013: 13% üldises languses, eestlaste seas sama suur tõus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    SCOOP 2013: 13% üldises languses, eestlaste seas sama suur tõus

    SCOOP festivalist on läbitud kolmandik, täpsemalt 42 turniiri kolmes eri kategoorias - madala, keskmise ja kõrge sisseostuga. Võrdleme esimest möödunud viite päeva eelmise aasta sama perioodiga.

    Loe edasi ›››
  • Simmo
    Grinder
    • Dec 2009
    • 760

    #2
    Re: SCOOP 2013: 13% üldises languses, eestlaste seas sama suur tõus

    Tabelis kuvad 2014.a. statistikat.

    In b4 Selgeltnägijate tuleproov.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: SCOOP 2013: 13% üldises languses, eestlaste seas sama suur tõus

      Algselt postitas Simmo Vaata postitust
      Tabelis kuvad 2014.a. statistikat.

      In b4 Selgeltnägijate tuleproov.
      Fixed. Ty.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #4
        Re: SCOOP 2013: 13% üldises languses, eestlaste seas sama suur tõus

        Raha kohta ei ole mingeid numbreid-plussis/miinuses?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: SCOOP 2013: 13% üldises languses, eestlaste seas sama suur tõus

          Algselt postitas reggie Vaata postitust
          Raha kohta ei ole mingeid numbreid-plussis/miinuses?
          On ikka. Sellest plaanin teha eraldi. Hetkel tulemused järgnevad

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: SCOOP 2013: 13% üldises languses, eestlaste seas sama suur tõus

            Veel paar naljakat asja, mis hakkasid silma. $11 ja $5,5 rebuy turniiridel on vähem osalejaid kui näiteks $27 NL turniiridel. Lagi jääbki 150-200 kanti isegi nii suurtel turniiridel.

            Seega võib väita, et Eestis lokaalseid netiturniire ei ole mõtet korraldada, kui just heategevuslikke huvisid ei ole. Kõik OPEM-id ja BOC-id on määratud «hukule». S.t sportlikkus mõttes võib meistri välja selgitada, aga rahalises mõttes on tegu armetute turniiridega. Rääkimata siis üleüldse mingite online satelliitide korraldamisest :)

            200 inimest suurtel festivalidel laeks on hmm... keeruline tulemus :)

            Comment

            Working...