EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

    Eelmisel nädalal avaldas Eesti maksu – ja tolliamet (EMTA) pressiteate Tallinna kesklinnas avastatud ebaseadusliku hasartmängukoha kohta. Samal teemal peatuti ka eilses Kanal 2 saates «Krimi».

    Suletud hasartmängukohaks osutus Tallinnas Tatari tänaval asunud baar nimega Poker Pub, millele EMTA juhtis juba tähelepanu möödunud aasta sügisel seoses ebaseaduslike hasartmängude korraldamisega.

    Loe edasi ›››
    Last edited by Toimetaja; 24.04.13, 19:15.
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

    «See mida te oma kodus teete ja sõprade seltsis, see maksuametit eriti ei huvita,» ütles maksu- ja tolliameti maksukorralduse talituse juhataja Monika Jõesaar Krimile antud intervjuus.
    Ehk siis, kui mängite makaronide peale, kuid kui lauale ilmuvad miljonid...

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      «See mida te oma kodus teete ja sõprade seltsis, see maksuametit eriti ei huvita,» ütles maksu- ja tolliameti maksukorralduse talituse juhataja Monika Jõesaar Krimile antud intervjuus.
      Ehk siis, kui mängite makaronide peale, kuid kui lauale ilmuvad miljonid...
      Tõenäoliselt selle lausega mõeldi, et standard homegame on ok. Kui laual hakkavad liikuma miljonid, ju siis huvi tekib, aga see ei ole enam standard.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

        Suht vägev suhtumine maksuameti poolt imo avalikult sellise statemendiga välja tulla.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #5
          Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

          Suht kindlasti oli originaal uudises lõik, et seni kuni asi rahapeale ei käi. AK uudistes või kuskil oli intekas.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

            Täpsed laused (sõna-sõnalt)

            Imre Kaas (Krimi saatejuht): «Maksu - ja tolliameti rõhutab, et nende huvi all on just äriühingud, kes korraldavad ebaseaduslike hasartmänge. Huvi all ei ole sõpruskonnad ja need kelle kaminaruumis kümme koolikaaslast raha peale mängivad.»

            Monika Jõesaar (Maksu- ja tolliameti maksukorralduse talituse juhataja): «See, mida te oma kodus teete ja sõprade seltsis see maksuametit eriti ei huvita. Ja seadus ütleb meil üsna selgelt, et luba peab olema siis nendel, kes tegelevad hasartmängude korraldamisega.»

            Suht üheselt mõistetav, mida Monika Jõesaar oma ütlustega mõtles ja samale järeldusele jõudis ka Imre Kaas.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Suht kindlasti oli originaal uudises lõik, et seni kuni asi rahapeale ei käi. AK uudistes või kuskil oli intekas.
              Reporteris ütles too EMTA tegelane, et: ''......., kuni pärisraha mängus ei ole. ''

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #8
                Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

                millest kogu poleemika nüüd üldse?

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  millest kogu poleemika nüüd üldse?
                  Otsest poleemikat ei olegi aga sai alguse selle pokkeripubi sulgemise pärast.

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #10
                    Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

                    ma saan aru, aga mis uudisväärtus nüüd sellel oli, mis EMTA ütles? või miks seda üldse arutada?

                    Comment

                    • supernova66666
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 732

                      #11
                      Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

                      See maksuameti eit kes seal räägib.. see on ikka räme bitch.. häälest ja näost näha.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #12
                        Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

                        Hasartmängumaksu määr on õnnemängu korraldamisel 447.38 eurot ühe mänguautomaadi ja 1278.23 eurot ühe mängulaua ning 31.95 eurot ühe osavusmängu mänguautomaadi kohta.

                        Seaud garanteerib, et mingil pubil ei tasuks asja ametlikus ajamine eales ära. Samas huvitav, kuidas toimub maksustamine Olympicu suurturniiride puhul, kui mängulaudu on tavapärasest 10x rohkem? Siis on ka olukord, kus 1278.23 euro maksmine mängulaua pealt ei tasu ära.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: EMTA: kodumängud maksuametit ei huvita

                          Algselt postitas supernova66666 Vaata postitust
                          See maksuameti eit kes seal räägib.. see on ikka räme bitch.. häälest ja näost näha.
                          naised peavadki mta-s bitchid olema. vastasel juhul jääkski ta madalamale pulgale.
                          vend õppis maksundust. ta kursavend(nad olid ainukesed mehed kursusel ca 20 naise kõrval) oli 2a-ga miski juht seal.
                          samas kui sama haridusega naised ei jõua kunagi päris tippu seal. see on tõsiselt koht, kus soost oleneb palju. antav panus on teisejärguline.

                          Comment

                          Working...