Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

    Holdem Manager on astunud edasi suure sammu pokkeriprogrammide arendamisel, tutvustades esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi.

    Pilve baasil süsteemis ei salvestata käsi enam mängija arvutis olevasse andmebaasi, vaid serverisse, millele saab ligi igast internetiühendusega seadmest.

    Loe edasi ›››
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

    oehh... tõeliselt "uuenduslik" asi.. ma kasutan pilveteenust juba üle aasta aja, et ei peaks sünkima ja et ei raiskaks arvuti ressurssi..

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

      Varasemalt ei ole ükski pokkeriprogrammi arendaja pakkunud ametlikku pilveteenuse tuge. S.t. sa näed kogu statistika ka otse serveris läbi brauseri, mitte oma arvutis.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        oehh... tõeliselt "uuenduslik" asi.. ma kasutan pilveteenust juba üle aasta aja, et ei peaks sünkima ja et ei raiskaks arvuti ressurssi..
        Ise mõistad, et see lause Junkeni stiilis: "Ma skoorin ainult 9/10 naisi ja juba ammu"?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

          võibolla tõesti.. lihtsalt mind hämmastab kui aeglaselt tehnoloogiaid kasutatakse.. HEM2 puhul oli see sync teenus mis on suht pointless teenus arvestades et lihtsam oleks tõesti olnud panna kohe baasi kuhugi netti... ja selleks et HEM2'le selgeks teha, et andmebaasi ei asu samas masinas, pidi mingi kavala triki workaroundi tegema suppordi abiga..
          Last edited by Rage; 22.04.13, 11:59.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            võibolla tõesti..
            Selles mõttes siis, et tavakasutaja ehk ala 97+% populatsiooni jaoks see on siiski suur uuendus ning keegi pole ise endale seda võimalust proovinud luua.
            Vanasti kui HEM1 tuli, ei suutnud pooled kasutajad endale postsql databaasigi luua, kuni HEM1 selle oma installerisse sisse monteeris.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

              Veits nuubid küsimused tulevad siit nüüd aga:

              * Kui need käed lähevad kuhugi serverisse ülesse, siis kas keegi annab garantii, et mõni paha inimene neid kuritavatama ei hakka teatud mängijate vastu?

              * Kui server on maas, internetiühendus puudub or somt, kas siis on võimalik oma käsi sirvida või ilma connectionita on tühjus?

              * Kas see kui andmevahetus käib läbi kellegi serveri ei muuda mitte asja hoopis aeglasemaks?

              Ärge maha lööge, küsida ju ikka tohib.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Holdem Manager tutvustas esimest pilve baasil pokkerikäte andmebaasi

                1) ei tea, ju siis HEMi tegijad annavad garantii, aga põmst andmebaaside maha hackimise võimalus jääb alati, iseasi kas ja kuidas andmeid liigutatakse üle neti, eeldan, et kasutavad krüptitud ühendust.

                2) ilma connectionita on tühjus, kogu data asub serveris

                3) Ei pruugi, sõltub kuidas milliseid lahendusi kasutatakse ja kui kiire nett sul endal on ja kui tihti HEM sul käis checkimas käib, endal ma selle modisin 30seci epale default 5 seci pealt.

                Comment

                Working...