Kaks aastat Mustast Reedest: mis sai süüalustest?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Kaks aastat Mustast Reedest: mis sai süüalustest?

    Ray Bitar, Full Tilt pokkeritoa üks asutajatest, tunnistas end süüdi, kuid väidetavate tõsiste terviseprobleemide tõttu reaalset vanglakaristust kandma ei pea.

    Kunagise populaarsuselt teise pokkeritoa üks võtmetegelastest, Raymond Bitar, tunnistas end kohtuasja «U.S. v. Bitar» raames süüdi kahes episoodis: UIGEA (The Unlawful Internet Gambling Enforcement Act – kaughasartmängude vastane seadus 2006. aastast) tingimuste rikkumine ja ettekavatsetud pangatehingute pettus, mille eest võimalik maksimumkaristus oleks 35 aastat vangistust.

    Loe edasi ›››
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: Kaks aastat Mustast Reedest: mis sai süüalustest?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Väidetav südamehaigus tõi beti koju.

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #3
      Re: Kaks aastat Mustast Reedest: mis sai süüalustest?

      Pmts keegi reaalselt vangistust ei saanud ? :D Mõned veel jooksus vist

      E: ma mõtlen nagu reaalset karistust, need 11 kuud vms ja 7 päeva ei lähe arvesse eriti

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #4
        Re: Kaks aastat Mustast Reedest: mis sai süüalustest?

        Pmst jh. Payment processoritele natuke väänati, aga enamus admits no wrongdoing ja elab edasi.

        Seal oli tegelt veel sitaks kõvasid sidestorysid ja kuldseid vendi, aga lõpmatuseni ei venita teemat.

        Comment

        Working...