Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?


    Pilt:
    Allikas Two Plus Two foorumid. Postitaja: urubu111

    Brasiilia pokkerimängija avas Two Plus Two foorumis Pot Limit Omaha (PLO) reiki ja selle osakaalu puudutava teema, mis seab kahtluse alla PLO kasumlikkuse.

    Omaha mängijad on eelnevalt palunud PokerStarsil alandada reiki PLO mängudes. Kuna PLO-s nähakse sarnaselt Fixed Limit Hold`emiga tihedamini flop`i, turn`i ja river`it, siis seetõttu makstakse ka rohkem reiki. PokerStars ei ole olnud nõus reigi alandamisega, tuues põhjuseks, PLO mängijate suuremad keskmised võidumarginaalid (winrate) võrreldes näiteks Hold`em mängudega.

    Two Plus Two foorumites teema avanud mängija PokerStarsi väidetega ei nõustu ning tema sissekanne sisaldab ka tabelit, mis tõestab hoopis vastupidist.



    Tabel:
    10 000 000 PLO 6-max kätt ja vastaste tulemused. Allikas: TwoPlusTwo, kasutaja gui166

    Tabelis on kokku 10 000 000 Pot Limit Omaha kätt, mis on mängitud viimase 12 kuu jooksul $0.5/$1.00 panustega 6-max PLO laudades. Tabelist paistab, et 25-est mängijast, kes on mänginud igaüks vähemalt 170 000 kätt on ainult kolmel positiivne võidumarginaal (tabelis on Big Bets, mitte Big Blinds).

    Seega võib väita, et reigil on Pot Limit Omaha mängudes väga suur osakaal ja võitvate mängijate võidumarginaalid ei olegi nii suured nagu PokerStars väidab. Kuna reik sööb ära olulise osa mängijate mängulisest kasumist, siis see peletab omakorda eemale uut verd.

    Olgu öeldud, et mängija, kes postitas antud andmed, esindab selle aasta aprillis Brasiilia pokkerifoorumit PokerStarsi juhtkonna ja mängijate vahelisel kohtumisel, et parandada mängude kvaliteeti. Ta lubas antud andmed esitada ka PokerStarsi juhtkonnale.

    Ka HUSNG (heads-up sit & go) mängijad võivad rõõmustada, sest chadders0 võitis Two Plus Two foorumites hääletuse ning esialgsetel andmetel esindab ka tema pokkerimängijaid ülalnimetatud kohtumisel.
    Last edited by ranka; 03.04.13, 06:48. Põhjus: Typo: üks null oli puudu
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

    Ei teagi, kas OT, aga selle uue vere ja rake suhte kohta väga teemasse, kuigi TL;DR teema kokkuvõttes.

    http://forumserver.twoplustwo.com/29...ystem-1267710/

    Huvitav, kas rake vähenedes mingist kontingendist saab vähem loosing ja teistest more winning, kas siis pikem churn suudaks hoida toa kasumit või muul moel ökosüsteemi parandada, või läheks see pikem mänguaeg otse paremate tasku ja rec playerile jääks ainult pikem mängurõõm.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
      Ei teagi, kas OT, aga selle uue vere ja rake suhte kohta väga teemasse, kuigi TL;DR teema kokkuvõttes.

      http://forumserver.twoplustwo.com/29...ystem-1267710/

      Huvitav, kas rake vähenedes mingist kontingendist saab vähem loosing ja teistest more winning, kas siis pikem churn suudaks hoida toa kasumit või muul moel ökosüsteemi parandada, või läheks see pikem mänguaeg otse paremate tasku ja rec playerile jääks ainult pikem mängurõõm.
      Tollest teemast kirjutasin ka artiklit: http://www.pokkeriprod.com/2012/11/2...st-on-voitvad/

      Teemas eeldati, et 10% on ainult võitvad, aga tegelikult pidavat olema 20-40%. Info on artiklis.

      Aga OP teema on väga huvitav, ja rake alandamisega tekiks juurde võitvaid + väheneks variatsioon. NLHE mängudes, kui 20-40% on võitvad ilma RB-ta, siis seda tõenäoliselt never ei juhtu, aga kui PLO tabel on õige, siis rake alandamine on tõenäoline ning PokerStarsi eelnev käitumine nats nõme.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #4
        Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

        Mitte nats nõme vaid nõme. Steve on 2+2 pikemat aega ajanud täiesti seosetut ümmargust juttu, kui PLO rake teema üles võetakse. Mitte ühtegi head argumenti pole PS suutnud välja käia, miks PLO mängijad erikohtlemise au saanud on.
        Alla PLO100 6max Starsis mängida on idiootsuse tipp.

        Ma kardan, et seal kohtumisel ka suurt midagi ei suudeta muuta, aga eks näis.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #5
          Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

          Mina vaatasin oma statidest nii, et mikro limiitidel maksan ma ~40bb/100 raket

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6
            Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

            Ja ma veel mõtlesin plo50 ja 100 mängides, et kuhu raha kaob. Mängi hästi v halvasti on konto ikka miinuses ja lõpetasin omaha mängimise

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #7
              Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Tollest teemast kirjutasin ka artiklit: http://www.pokkeriprod.com/2012/11/2...st-on-voitvad/

              Teemas eeldati, et 10% on ainult võitvad, aga tegelikult pidavat olema 20-40%. Info on artiklis.

              Aga OP teema on väga huvitav, ja rake alandamisega tekiks juurde võitvaid + väheneks variatsioon. NLHE mängudes, kui 20-40% on võitvad ilma RB-ta, siis seda tõenäoliselt never ei juhtu, aga kui PLO tabel on õige, siis rake alandamine on tõenäoline ning PokerStarsi eelnev käitumine nats nõme.
              Lugesin jh. Ega vast keegi ei elldanud, et ühest suvalisest chartidega teema tõttu nüüd mõni tuba hakkab oma bottom linei muutma, kuniks mängijaid reaalselt kaotama ei hakata. Starsil seda hirmu ka ei ole hetkel.

              See underlying mõte on sitaks huvitav lihtsalt, et mingi suht nähtamatu asi rec playerite puhul nii otseselt neid nussib, ja seda muutes oleks neil kindlasti arusaamatult mõnusam mängida. Ülejäänud teema läks küll suht ufoks ära.

              Followsin su linke ja poste seaoses selle Aprilli kohtumisega ja jõudsin ühe mingi venda ideeni, kuidas KOTHi parandada pärats seda, kui on juba rohkem rec playereid ja vaja seda halba klimmat muuta.
              Ehe näide, kui ulmeliseks saab teemat ajada.
              http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=440

              Ja mingi new player oleks küll veel rohkem lost kui tavalises, ütleme Starsi gigantses, lobbys.

              Aga kuldne, et keegi (ranka vist) viitsib 2+2s kaevata, sest seda on ikka üsna raske läbi kammida, kui mingi teema ei ole just juba 5stariks tõusnud.


              godspeedi kommenti kohta oli ka ühes Aprilli kohtumise threadis hea post, mida praegu ei leia, et kõik info on juba Starsile mitu korda peo peale laotud erinevtes nende algatatud teemades, seega mingit suurt muutust pole lootadi selle kohtumisega.
              Iseasi, et kas ongi kelle asi, mida Stars oma softiga teeb, kuni ei kaota mängijaid.
              Last edited by jrgn hell; 03.04.13, 16:04.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

                iseenesest voib omaha mängijate 50% rb olla päris ok
                Samas nt starsis mängida silverstar tasemega omahat tundub suht enesetapp

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Pot Limit Omaha: rakeback prode mängumaa?

                  IMO igat mängu peaks suutma võitvad mängijad biitida ilma rakebackita. Kui nad seda ei suuda siis peaks PokerStars alandama reiki või eemaldama mängu.

                  E: vastasel juhul on minu arvates pm. kasiinomänguga, kus majal on eelis ja ainult osadel mängijatel.

                  Comment

                  Working...