Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse



    Bad Beat Jackpot (BBJ) naaseb Triobeti laudadesse uuenenud kujul juba homme, 19. märtsil.

    Uuenduste hulka kuuluvad:
    • BBJ on võimalik võita ükskõik millises €0.10/€0.20 või suurtemate panustega Texas Hold’em rahalauas. Võitmiseks on vajalik mängijapoolne kinnitus (opt-in) ning 2 sendise osamakse tasumine.
    • Enam ei võta mängu korraldaja administreerimistasu – kogu Jackpot läheb väljamakseteks mängijatele.
    • BBJ makstakse välja juhul kui kaotav kombinatsioon on vähemalt kahtede nelik. Varem pidi kaotav kombinatsioon olema vähemalt kaheksate nelik.
    • Kui jackpot võidetakse siis auhinnafond jaguneb: 40% kaotajale, 20% võitjale, 10% samas lauas olevatele mängijatele ja 10% samal panuste tasemel olevatele mängijate. Ülejäänud 20% läheb järgmise Jackpot`i põhjaks.

    TÄHELEPANU: Kui mängija ei ole valinud «opt-in» võimalust, siis ta ei saa võita ühtki osa Jackpot`ist. BBJ kampaanias osalemiseks ning võitmiseks peab olema kampaaniale registreeritud (opt-in).

    Kvalif. kombinatsioon Kaheksate nelik Kahtede nelik
    Osamakse €0.5 igast pangast €0.02 iga jaotuse kohta
    Lauad & Panused Hold`em, €0.50/€1.00 või kõrgem Hold`em, €0.10/€0.20 või kõrgem
    Väljamaksed Mängijad kindlal laual Mängijad võitval panuste tasemel

    Hetkel on Triobeti Bad Beat Jackpot kasvanud €922 000 suuruseks. Kui soovid osaleda Jackpot`i loosis ja sul puudub Triobeti konto, siis selle saad luua SIIN.

    Olgu öeldud, et 2009. aastal osales eestlane «peokuningas» Bad Beat Jackpot`i loosisMerge pokkerivõrgustikus. Toona läks loosi 1 192 000 suurune auhinnafond, millest peokuningas sai omale 41 739.62 dollarit. Tegu oli 13. ja reedese päevaga.
  • Tarq666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 814

    #2
    Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

    Samas jäeti nii mõnedki küsimused õhku. Näiteks, kui bad beadi saaja on opt-in ja käe võitja ei ole opt-in, kas siis tema 20% läheb mängijate vahel jagamisee või uue jackpoti seemneks või peab bad beat opt-in mängijate vahel toimuma?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

      Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
      Samas jäeti nii mõnedki küsimused õhku. Näiteks, kui bad beadi saaja on opt-in ja käe võitja ei ole opt-in, kas siis tema 20% läheb mängijate vahel jagamisee või uue jackpoti seemneks või peab bad beat opt-in mängijate vahel toimuma?
      Uue jackpoti seemneks.

      Comment

      • phenomenon
        Jube Noob
        • Nov 2011
        • 196

        #4
        Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

        Aga kuidas siis jagatakse kui on nelik vs nelik vs str8 flush vs Royal Flush? : )

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

          Kahju, et triobet lifetime banni all on.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

            Ise pandud bännidest pidavat kergelt lahti saama.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

              Ma 1x panin juba lifetime banni, burgeti abiga sain maha.

              Siis panin teist x veel, vaevalt enam maha saan ja ei tahagi saada tbh.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                Ise lasin panna fwiw.

                Comment

                • overbet
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 1620

                  #9
                  Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                  BBJ opt-iniga mängimine on siis hetkel +EV kõrge jackpoti tõttu?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                    Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                    Aga kuidas siis jagatakse kui on nelik vs nelik vs str8 flush vs Royal Flush? : )
                    Kõik on ju kirjas.
                    • kaotaja saab 40%
                    • võitja saab 20%
                    • kõik lauas olijad saavad 10%
                    • kõik samal limiidil mängijad saavad 10%
                    • 20% läheb järgmise jackpoti põhjaks

                    Kõik, kes tahavad tükikest saada peavad olema registreeritud kampaanial (opt-in). Kui näiteks käe kaotaja ei ole registreerinud, siis seda ei loosita välja ja läheb ka jackpoti põhjaks. Kui käe võitja ei ole reganud, siis tema 20% läheb põhjaks. Kui lauas ei ole ühtegi mängijat opt-in pannud, siis 10% läheb jackpoti põhjaks. Kui ei ole ka limiidi peal ühtegi opt-ini läheb ka 10% põhjaks.

                    Ütleme mängid $25/$50 limiiti. Oled ainus, kellel on opt-in peal kogu limiidi peale, siis 40% saad sina omale. Ülejäänud 60% läheb jackpoti põhjaks.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #11
                      Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                      Sellest saan õigesti aru et, kui €0.02 iga jaotuse kohta ja ma foldin näiteks 100 kätt järjest, siis maksan 2€ lisaks blindidele?

                      Comment

                      • phenomenon
                        Jube Noob
                        • Nov 2011
                        • 196

                        #12
                        Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                        Promo reklaamib ,et kaotus vähemalt 2tede nelikuga garanteerib BBJ peaauhinna.Kui ma nüüd 3de nelikuga kaotan mastireale aga võidan 2de nelikut siis saan 10% ainult? Ometi olen nelikuga kaotanud ju ja tahaks peavõittu nagu lubatud.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                          Sellest saan õigesti aru et, kui €0.02 iga jaotuse kohta ja ma foldin näiteks 100 kätt järjest, siis maksan 2€ lisaks blindidele?
                          Jään vastuse võlgu.

                          Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                          Promo reklaamib ,et kaotus vähemalt 2tede nelikuga garanteerib BBJ peaauhinna.Kui ma nüüd 3de nelikuga kaotan mastireale aga võidan 2de nelikut siis saan 10% ainult? Ometi olen nelikuga kaotanud ju ja tahaks peavõittu nagu lubatud.
                          Ehk siis board on 2 2 3 3 4. Ühel on käes 22, teisel 33, ja kolmandal 56? Jään ka vastuse võlgu. Sama olukord ju sai tekkida vanas süsteemis T T J J Q. Ühel TT, teisel JJ ja kolmandal AK ruutud.

                          Puusal tulistan, kaotajaks jääks antud näidetes 33 ja JJ, võitjaks mastirida ning nõrgim nelik saab tavalise käe või siis splititakse kaotus: 20% mõlemale nelikule ja 20% võitjale.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #14
                            Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                            Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                            Sellest saan õigesti aru et, kui €0.02 iga jaotuse kohta ja ma foldin näiteks 100 kätt järjest, siis maksan 2€ lisaks blindidele?
                            Ise küsin, ise vastan.

                            Iga käsi, kus kaardid saad, maksad 0.02€, ehk siis mängid näiteks 1000 kätt päevas, maksad 20€ lisaks muule rakele.

                            //Sõber testis Ladis

                            Paned tuimalt 50k kätt kuus, jackpotist osa ei saa, aga maksad 1000€ lisaks. Suht loto.
                            Last edited by Rigged; 19.03.13, 13:05.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Bad Beat Jackpot naaseb homme Triobeti laudadesse

                              Jackpot läinud loosi juba kolmel korral: http://www.pokkeriprod.com/2013/03/25/bad-beat-jackpot/

                              Comment

                              Working...