Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #16
    Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

    Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
    Pigem seda, et pole kena nimetada "urgasteks" ettevõtteid, kes pakuvad Eestis tööd, maksavad korralikult makse ning toetavad Eesti sporti (käib nii Tonybet, Triobeti kui ka Pafi kohta) samaaegselt kiites kontserne, kes pole kunagi Eesti turu vastu huvi tundnud ning kelle jaoks oleme "üks Venemaa kolgas kõik".

    Minu pärast panustagu igaüks seal, kus tahab, julgeb kui kuhu ligi pääseb. Kuid litsentsi omamine näitab siiski suhtumist mängijatesse. Kui lähed naisega õhtust sööma, siis kas valid restorani selle järgi, kus sind koheldakse viisakalt ning tõeliselt oodatakse või on ainsaks määravaks kriteeriumiks 15 senti odavam prae hind?

    Gämblerite võimaldab Tonybet oma veebikeskkonnas nii live-kasiinot kui kord 5-minuti järel reaalajas toimuvaid lotomänge. Ka Triobet, Paf ning paljukiidetud globaalsed kontsernid pakuvad mitmesuguseid "skillimänge" - selles osas on kõikidel ettevõtetel sarnane äristrateegia.
    Codecci küsimus oli pigem selle kohta kas spetsiaalselt Eesti gambleritele on midagi suunatud.

    Üldiselt jätab väga lihtsakoelise PR-mulje see postitus, aga kuna selle eest palka makstakse, siis loogiline kah.
    Last edited by Spewmonkey; 19.03.13, 13:53.

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #17
      Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

      Elukutselisi spordiennustajaid (nagu tegelikult ka pokkerimängijaid) vaevalt et ükski kihlveokontor otseselt püüab, aga see selleks.

      Kindlasti ma ei ürita teha pokkeriproffide seas mingit müügitööd, vaid pigem vastata küsimustele, selgitada ning lükata ümber mõningaid eelarvamusi - näiteks, et Tonybeti oddsid on kehvad. Selge see, et ei Tony, Trio või Paf ei võitlegi üksikute Betfairi heavy-userite nimel, vaid tegemist on siiski massidele mõeldud meelelahutusliku äriga, kuhu suunatakse ka promod.

      Eestis litsentseeritud kihlveokontorite eeliseks mängijatele on kindlasti ka võimalus panustada Eestis toimuvatele võistlustele ning see, et asju saab ajada emakeeles. Lisaks teadmine, et kaudselt toetad oma tegevusega Eesti sporti.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

        Millal TonyBet FC Pokkeriprodele koefe hakkab pakkuma

        Comment

        • Maheaatom
          Grinder
          • Oct 2008
          • 958

          #19
          Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Kui Lock Poker, Enet või Dollaro pokker võtaks Eesti litsentsi, siis sa enam neid ei nimetaks «urgasteks»?
          See näitaks nimetatud saitide selget huvi Eesti ning meie mängijate vastu ning tõstaks tublisti nende usaldusväärsust, motiveerides seal kindlasti vähemalt konto avama ning põnevatel pakkumistel silma peal hoidma. Hetkel ei paku need toad mulle tõesti mitte vähimatki huvi.

          Me võime jah üldistada pokkeriturgu nii, et ainuke tegija sait on PokerStars ja kõik teised on "urkad". Tõesti, Starsi soft on parim ning mängijaid meeletult enam kui mujal. Kõik ju teavad seda. Teisalt palun tuletage mulle meelde Starsi poolt vaid Eestile suunatud promosid, siin korraldatud üritusi jms. viimase 1,5 aasta jooksul?

          Absoluutselt kõik teised tegijad - OO, Paf ja Trio - on teinud hoopis enamat ning kasvõi sellepärast ei pea ma neid ka "urgasteks". Pigem ma pean neist väga lugu, et väiksemate võimaluste juures antakse vägagi suur panus Eesti pokkerielu arendamisesse, sest kui siinsel turul laiutaks ainsana PokerStars (tänasel kujul), tooks see kaasa pigem pokkeri järk-järgulise marginaliseerumise, mida tajuks varsti ka hardcore grinder.

          Comment

          • Maheaatom
            Grinder
            • Oct 2008
            • 958

            #20
            Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Millal TonyBet FC Pokkeriprodele koefe hakkab pakkuma
            Äkki siis kui uuesti Levadiaga mängite?

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #21
              Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

              Kellelt Tonybet välismaised koeffid sisse ostab ja kas kohaliku turu koeffid pannakse ise paika?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

                Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                See näitaks nimetatud saitide selget huvi Eesti ning meie mängijate vastu ning tõstaks tublisti nende usaldusväärsust, motiveerides seal kindlasti vähemalt konto avama ning põnevatel pakkumistel silma peal hoidma. Hetkel ei paku need toad mulle tõesti mitte vähimatki huvi.

                Me võime jah üldistada pokkeriturgu nii, et ainuke tegija sait on PokerStars ja kõik teised on "urkad". Tõesti, Starsi soft on parim ning mängijaid meeletult enam kui mujal. Kõik ju teavad seda. Teisalt palun tuletage mulle meelde Starsi poolt vaid Eestile suunatud promosid, siin korraldatud üritusi jms. viimase 1,5 aasta jooksul?

                Absoluutselt kõik teised tegijad - OO, Paf ja Trio - on teinud hoopis enamat ning kasvõi sellepärast ei pea ma neid ka "urgasteks". Pigem ma pean neist väga lugu, et väiksemate võimaluste juures antakse vägagi suur panus Eesti pokkerielu arendamisesse, sest kui siinsel turul laiutaks ainsana PokerStars (tänasel kujul), tooks see kaasa pigem pokkeri järk-järgulise marginaliseerumise, mida tajuks varsti ka hardcore grinder.
                Olgu öeldud, et ma ei pea ka ühtegi Eestis litsentseeritud tuba «urkaks», vaid pean neid maailmaturul üheks usaldusväärseimateks operaatoriteks.

                Aga sa võtad sõna «urgas» liiga südamesse. See on sama, et kui keegi teeb sita calli ja öeldakse talle, et ta on paras donk, siis seda ta tegelt ei pruugi olla, vaid on lihtsalt antud hetke iseloomustamiseks öeldud sõna. Arvan, et OP seda ka silmas pidas ning ei pea ühtegi neid operaatoreid sõna otseses mõttes urgasteks: neid ei saagi ju pidada selleks, sest nad ei ole. See on lihtsalt iseloomustav sõna võrdluses teise operaatoriga.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

                  Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                  Äkki siis kui uuesti Levadiaga mängite?
                  Jäi kahe silma vahele. Tuletan meelde :)

                  Comment

                  • Jeebus
                    määäääää
                    • Jun 2012
                    • 1409

                    #24
                    Re: Tony G lõpetas profilepingu Party pokkeritoaga

                    Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                    Kui lähed naisega õhtust sööma, siis kas valid restorani selle järgi, kus sind koheldakse viisakalt ning tõeliselt oodatakse või on ainsaks määravaks kriteeriumiks 15 senti odavam prae hind?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    Working...