Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #16
    Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Niikaua kui stars online ruletti ja sportsbet-e paralleelselt pokkeriga pakkuma ei hakka, niikaua ei hõiva ta sealt sihtgrupist ka ühtegi mängijat imo.
    Party annual reporti kohaselt oli 2010. aasta poker revenue 124,8$ miljonit ja casino 151,4$ miljonit. Nende numbrite põhjal oleks vist palju öelda, et pokeri revenue tuleneb kasiino mängijate vahelduvast huvist natuke pokkerit lisaks toksida.

    e: seda infot pole vist kuskilt saada, aga huvitav oleks teada, kui palju nö recreational playerid (need kes kasiino mängudele lisaks vahel pokkerit mängivad) poker revenuest moodustavad.
    Last edited by BuildUp; 10.01.13, 18:48.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Imo Party poolt väga hea lüke. Ükski recreational mängija ei saavuta anyway Palladium Elite ja regulare pole vaja hoida - kui tuba on fishine siis nad anyway platsis.
      Yeah. Pokker on üldiselt nii väike tegija bettingu/kasinni kõrval, et tõenäoliselt on ettevõttele mõtekam lasta suured grinderid minema, kui lasta neil väiksemate rahasid välja viia.

      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...m%C3%A4ngumaal

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

        Ja ükski selline muudatus ei vii aktiivsust katastroofiliselt alla. See muudatus hõlmab ju kõigest mõnda protsenti mängijatest (tõenäoliselt alla 1%), kes maksavad kolme kuu jooksul $20 000+ raket. Kui sellest summast jääb nüüd raha Partyle, mille eest ta saab teha promosid, siis mängijad, kes ei tee $20 000 täis ei kaota midagi, vaid pigem võidavad.

        Sama, kui PokerStars kaotaks ära SNE leveli. Kaotavad maailmas kõigest mõnisada mängijat sellest, mis on tühine protsent kogu poolist.

        E: Ja just on see Partyle ja kõigile hea, kui top tier lahkuks ehk kaob mängust parimad regularid.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #19
          Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Jup, aga põhjus on sügavamal. Pokkeris tekkis boom, kus konkurents viis rakebacki turuhinnad väga kõrgele - 50-60% diilid. Boom jahenes, süsteemist jäi raha vähemaks. Ühtlasi kurv liikus rohkem bumhuntimise poole, mis omakorda viis veel kiiremi raha välja, aga tõi tagasi vähem reiki. Kulud hakkasid ületama tulusid ning sellisel kujul ei oleks süsteem olnud kaua jätkusuutlik. Hooletumad ja nõrgemad tegijad lendasid pikali ning lendavad veel. Stabiilsemad, kes andsid vähem raha välja jäid ja jäävad püsima.

          Bodog on üks parimaid näiteid IMO. Sealne rakeback protsent on olnud aastaid väga madal, viimati uurides mõne protsendi ringis ja sedagi turniiride piletites, aga on olnud kogu aeg radaril väikese, aga stabiilse tegijana. Loobunud EU turust, aga siiski jätkab ilusat tõusutrendi. Esimesi pokkeritubasid, mis andis väikest RB-d, tõi sisse anonüümsed lauad, lõpus kaotas üldse RB ära, kaotas waiting listid, peitis full-lauad jne. ning see on toonud neile edu.

          Suuremad võrgud on hakanud liikuma samas suunas. MGs anonüümsed lauad, waiting listide puudumine Ongames (vist ka MGs), 888 max laudade vähendamine kuuele, tubade rakeback alaneb samm-sammult ja liigutakse üle VIP skeemidele puhta RB asemele jne.

          ma olen suht veendunud, et suhteliselt vaba vaade seadustele ja piiritu aasia turg on rohkem edu taga, kui anonymus tables.
          Prole ei medli ja rec mängija ei saa aru, või vaatab pigem just halvasti, sest tahab lauas keskmisest grinderist kõvatsi sotsiaalsem olla.

          Samamoodi võid vaadata, et 888 ka kõva (kõvema kui bodog) tõusu läbi teinud risti vastupidise suhtumisega.

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #20
            Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

            Muidu suht samasse auku muudatus on see, et lõpetati koostöö ka pokerstrategyga. Teiste affiliatide kohta infot pole. Eks kuidagi tuleb seda turgu paremaks muuta.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
              ma olen suht veendunud, et suhteliselt vaba vaade seadustele ja piiritu aasia turg on rohkem edu taga, kui anonymus tables.
              Prole ei medli ja rec mängija ei saa aru, või vaatab pigem just halvasti, sest tahab lauas keskmisest grinderist kõvatsi sotsiaalsem olla.

              Samamoodi võid vaadata, et 888 ka kõva (kõvema kui bodog) tõusu läbi teinud risti vastupidise suhtumisega.
              Aasia turg on neil täiesti uus. Kuna ma mängisin Bodogis kaks aastat siis nägin, mis seal toimus. Võrk oli kogu aeg stabiilne ja väga fishine. Isegi pärast anonüümsete laudade toomist, ootenimekirjade kaotamist ja laudade peitmist ei langenud traffic.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                Muidu suht samasse auku muudatus on see, et lõpetati koostöö ka pokerstrategyga. Teiste affiliatide kohta infot pole. Eks kuidagi tuleb seda turgu paremaks muuta.
                Party? Linki?

                Comment

                • Strawberry
                  Varasemalt kasutaja "romeo"
                  • Aug 2012
                  • 1229

                  #23
                  Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Party? Linki?
                  http://www.pokerstrategy.com/news/co...er-Ends_67615/

                  Party laseb järjest affiliatesid üle.

                  Nende uus Bwin.Party platvorm saab kõik endale.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #24
                    Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Aasia turg on neil täiesti uus. Kuna ma mängisin Bodogis kaks aastat siis nägin, mis seal toimus. Võrk oli kogu aeg stabiilne ja väga fishine. Isegi pärast anonüümsete laudade toomist, ootenimekirjade kaotamist ja laudade peitmist ei langenud traffic.
                    ilmselt selles ka asi, et USA mängijaid edasi vastu võeti, kui 2a tagusest räägid

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                      Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                      ilmselt selles ka asi, et USA mängijaid edasi vastu võeti, kui 2a tagusest räägid
                      Jah, aga saad aru, et bodog ei olnud mitte kunagi regularidele atraktiivne koht. Peale USA kadumist eelistati Starsi, FTP-d. Peale BF-d merge, revo, siis ehk nats bodog hakkas tõusma, ja nats peale seda käivitati anonüümsed lauad. Bodog on eluaeg olnud seal TOP10-20 vahel. Nüüdseks edestab juba ongame ja on revolutioni kannul.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #26
                        Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Jah, aga saad aru, et bodog ei olnud mitte kunagi regularidele atraktiivne koht. Peale USA kadumist eelistati Starsi, FTP-d. Peale BF-d merge, revo, siis ehk nats bodog hakkas tõusma, ja nats peale seda käivitati anonüümsed lauad. Bodog on eluaeg olnud seal TOP10-20 vahel. Nüüdseks edestab juba ongame ja on revolutioni kannul.
                        Täiesti. Lihtsalt huvitav teema ja sama nagu HH-dega, et kui ei vaidle, siis tõeni ei jõua.

                        Ja see 10-20 on imo ka suht muutumatu kogu aeg suuresti olnud.

                        Kust sa muidu bodog real numbreid näed. Bodog ise väidab, et pokerscout võltsib ta numbreid vms ja seal on real money üsna kusine.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                          Täiesti. Lihtsalt huvitav teema ja sama nagu HH-dega, et kui ei vaidle, siis tõeni ei jõua.

                          Ja see 10-20 on imo ka suht muutumatu kogu aeg suuresti olnud.

                          Kust sa muidu bodog real numbreid näed. Bodog ise väidab, et pokerscout võltsib ta numbreid vms ja seal on real money üsna kusine.
                          PokerScoudi Bodogi andmed on minulegi küsimärk. Bodog ju lõpetas neile numbrite edastamise ning kõik aktiivsed lauad peideti ära s.t. keegi ei saa näha laudu ega nii bummida ja oodata, kui koht tuleb s.h. ka PokerScout. Ei oska öelda, kust nende aktiivsuse numbrid pärinevad ning ei näe ühtegi põhjust, miks peaks PokerScout neid näitama paremas valguses, eriti kui nad on Bodogiga sõjajajal.

                          10-20 on väga subjektiivne, seal nimekirjas on:
                          1. Stars
                          2. FTP
                          3. Party
                          4. iPoker
                          5. 888
                          6. Stars.it
                          7. Winamax
                          8. Stars.es
                          9. Stars.fr
                          10. MG
                          11. International.it
                          12. Revo
                          13. Dollaro
                          14. Bodog
                          15. Ongame
                          16. Svenska
                          17. iPoker.it
                          18. Party.FR
                          19. Merge
                          20. iPoker.fr


                          Tegelt saaks selle nimekirja taandada:
                          1. Stars
                          2. FTP
                          3. Party
                          4. iPoker
                          5. 888
                          6. Winamax
                          7. MG
                          8. International
                          9. Revo
                          10. Dollaro
                          11. Bodog
                          12. Ongame
                          13. Svenzka
                          14. Merge


                          Toona oli Bodog väga väikene tegija ja oli nimekirja lõpuosas, kui tema ees tegutses veel nüüdseks surnud võrgustik IGT, everlear. Bodog laveeris PKR-iga ühel tasandil - ehk isegi PKR oli suurem. Merge ja Revo olid Bodogis peajagu üle, rääkimata Ongamest, nüüd aga Bodogil on mängijate aktiivsus 1060, dollarol 1060, reveol 1180 ja siis tuleb alles vahe - internationl 1420. Seega Bodog on väga-väga lähedal, et haarata ära omale üheksas koht.

                          Tuleb kindlasti tähele panna, et Bodog ei teendeda Eurooplasi! Kui ta seda teeks, võiks ta olla vabalt juba MG suurune (1500 mängijat keskmine), mis teeks tast väga suure võrgustiku. Tõenäoliselt Bodog seda ise ei taha ning on jällegi sammukese ees sihtide Aasia turgu, samal ajal kui muud saidid alles võitlevad Euroopa litsentside ja turuosade pärast.

                          Comment

                          Working...