Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

    Party Poker andis Two Plus Two foorumite vahendusel teada, et alates aprillist kaob Palladium Elite VIP-tase ja ühtlasi eemaldatakse kõik boonused, mis annavad rakebacki väärtuseks rohkem kui 30%.

    Party esindaja sõnul aitab jõustuv muudatus juhtida pokkerituba tõhusamalt ja võimaldab üle pokkerivõrgu õiglasemat boonuste jaotamist.

    Tegu on tõenäoliselt järjekordse sammuga säästmaks ja parandamaks pokkeritoa mängude «ökosüsteemi». Eelmise aasta juulis eemaldati näiteks kõik $10/$20 ja kõrgemate panustega No Limit Hold´em rahamängud.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

    Lähipäevadel läheb siis starsis kõvemaks märkimiseks jälle.

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #3
      Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

      Tegelikult päris lähipäevil veel ei lähe, sest muudatused jõustuvad järgmisest quarterist.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Tegelikult päris lähipäevil veel ei lähe, sest muudatused jõustuvad järgmisest quarterist.
        Samas inimesed, kes nüüd tahavad miskit taset saavutada ja madalamal mängivad, peaksid sellega peatselt ka algust tegema.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Lähipäevadel läheb siis starsis kõvemaks märkimiseks jälle.
          Kahtlen sügavalt, et Partys Palladium Elitesid on kes alla 100NL mängivad. Palladium Elite jaoks tuleb $20K raket maksta 3 kuuga. Starsis vb selliseid fanatte on madalal, aga Party vähe teine tera

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Kahtlen sügavalt, et Partys Palladium Elitesid on kes alla 100NL mängivad. Palladium Elite jaoks tuleb $20K raket maksta 3 kuuga. Starsis vb selliseid fanatte on madalal, aga Party vähe teine tera
            Makes sense jep. Ei teadnud, et niipalju tuleb mängida.

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

              Tero Taskila nüüd Party puldis?

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #8
                Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                Palladium Elite $20000 rake
                Supernova $18000 rake

                Lihtsalt, et võrdlusmoment silme ees oleks.

                Party palladium elite grinder tõmbaks pokerstarsis 400k+ vpp-d aastas.
                Last edited by Strawberry; 10.01.13, 17:44.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                  Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                  Palladium Elite $20000 rake
                  Supernova $18000 rake

                  Lihtsalt, et võrdlusmoment silme ees oleks.

                  Party palladium elite grinder tõmbaks pokerstarsis 400k+ vpp-d aastas.
                  Kogu RB tabel (palladiumid quartelry)
                  Bronze 5 500 $250 $0
                  Silver 8 750 $375 $30
                  Silver 11 1500 $750 $80
                  Gold 13 3000 $1500 $200
                  Gold 15 6000 $3000 $450
                  Palladium 20 10 000 $5000 $1000
                  Palladium 30 20 000 $10 000 $3000
                  Palladium Elite 35 40 000 $20 600 $7000
                  Palladium Elite 40 100 000 $38 500 $20 000
                  Palladium Elite 50 300 000 $150 000 $75 000
                  Tabeli allikas: http://www.pokkeriprod.com/2012/07/1...oker-rakeback/

                  Tundub, et rakebacki sõda hakkab läbi saama ning ainukesed pakkujad on veel iPoker ja Ongame. Ongame tho nöörib oma essence süsteemiga nii või naa ja tegelik RB ongi 30% kanti. Turule jääb siiski kõige paremaks pakkujaks PokerStars ja RB prole peaks ideaalis olema kõige meeltmööda tuba.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                    Huvitav on veel see, et pokkeritoad hakkavad jõudma samasse punkti, kus kunagi alustati - 30% rakeback on selline keskmine ja ühtlasi lae ligidal, laudade arvu vähendatakse või muudetakse mängimist ebameeldivamaks, et ei saaks masstableda. Täpselt nagu vanasti.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #11
                      Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                      Prolly sellepärast, et NL2000+ stakesi winnerid kandsid süsteemist liiga palju raha välja, samas ise midagi eriti rakemata.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Prolly sellepärast, et NL2000+ stakesi winnerid kandsid süsteemist liiga palju raha välja, samas ise midagi eriti rakemata.
                        Jup, aga põhjus on sügavamal. Pokkeris tekkis boom, kus konkurents viis rakebacki turuhinnad väga kõrgele - 50-60% diilid. Boom jahenes, süsteemist jäi raha vähemaks. Ühtlasi kurv liikus rohkem bumhuntimise poole, mis omakorda viis veel kiiremi raha välja, aga tõi tagasi vähem reiki. Kulud hakkasid ületama tulusid ning sellisel kujul ei oleks süsteem olnud kaua jätkusuutlik. Hooletumad ja nõrgemad tegijad lendasid pikali ning lendavad veel. Stabiilsemad, kes andsid vähem raha välja jäid ja jäävad püsima.

                        Bodog on üks parimaid näiteid IMO. Sealne rakeback protsent on olnud aastaid väga madal, viimati uurides mõne protsendi ringis ja sedagi turniiride piletites, aga on olnud kogu aeg radaril väikese, aga stabiilse tegijana. Loobunud EU turust, aga siiski jätkab ilusat tõusutrendi. Esimesi pokkeritubasid, mis andis väikest RB-d, tõi sisse anonüümsed lauad, lõpus kaotas üldse RB ära, kaotas waiting listid, peitis full-lauad jne. ning see on toonud neile edu.

                        Suuremad võrgud on hakanud liikuma samas suunas. MGs anonüümsed lauad, waiting listide puudumine Ongames (vist ka MGs), 888 max laudade vähendamine kuuele, tubade rakeback alaneb samm-sammult ja liigutakse üle VIP skeemidele puhta RB asemele jne.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #13
                          Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Jup, aga põhjus on sügavamal. Pokkeris tekkis boom, kus konkurents viis rakebacki turuhinnad väga kõrgele - 50-60% diilid. Boom jahenes, süsteemist jäi raha vähemaks. Ühtlasi kurv liikus rohkem bumhuntimise poole, mis omakorda viis veel kiiremi raha välja, aga tõi tagasi vähem reiki. Kulud hakkasid ületama tulusid ning sellisel kujul ei oleks süsteem olnud kaua jätkusuutlik. Hooletumad ja nõrgemad tegijad lendasid pikali ning lendavad veel. Stabiilsemad, kes andsid vähem raha välja jäid ja jäävad püsima.
                          Praegusel hetkel tundub, et sellega tehti pokerstarsile jälle üks suur karuteene ja starsi osakaal suureneb veelgi enam, mitte ainult selle konkreetse näite puhul, vaid ka tulevikku vaadates. Ei oska ise ka midagi arukat välja pakkuda, mida väiksemad teenusepakkujad peaksid tegema, aga igastahes tundub, et järjest enam ja enam reguleerib pokerstars turgu ja varsti saavutabki nö monopoolse seisundi.

                          Comment

                          • Strawberry
                            Varasemalt kasutaja "romeo"
                            • Aug 2012
                            • 1229

                            #14
                            Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                            Niikaua kui stars online ruletti ja sportsbet-e paralleelselt pokkeriga pakkuma ei hakka, niikaua ei hõiva ta sealt sihtgrupist ka ühtegi mängijat imo.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: Party eemaldab Palladium Elite VIP-taseme ja vähendab rakebacki

                              Imo Party poolt väga hea lüke. Ükski recreational mängija ei saavuta anyway Palladium Elite ja regulare pole vaja hoida - kui tuba on fishine siis nad anyway platsis.

                              Comment

                              Working...