Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

    Loodame, et jõulude aeg tuleb double VPP promo!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Kõva kütmine tuleb härradel detsembris, aga on ka mille nimel pingutada.

      Samas ei kadesta kumbagi, suht sick grindida ikka jõulukuul:)
      Mis see jõulukuu annab? 1-23. detsember on pm. business as usual. Viimane nädal on halvem. Ment on selleks ajaks juba SNE, andu_andu maybe paar päeva rohkem kulub, kui aga peaks mingi double VPP promo tulema, siis mõlemad on vabad poisid juba 20-ndast.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Mis see jõulukuu annab? 1-23. detsember on pm. business as usual. .
        sinu jaoks jah, aga räägi ainult enda eest. pumperil eile oli mingi lauluraamat trennis kaasas (piibel?) ja lugesime issameiet.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #19
          Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          sinu jaoks jah, aga räägi ainult enda eest. pumperil eile oli mingi lauluraamat trennis kaasas (piibel?) ja lugesime issameiet.
          Pumper ikka püha ära pööranud.

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #20
            Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Loodame, et jõulude aeg tuleb double VPP promo!
            Kas varem on olnud? See oleks küll väga awesome.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
              Kas varem on olnud? See oleks küll väga awesome.
              Ei oska öelda ja ei mäleta ka. Muidu on olnud, aga kas just jõulude aeg seda ei tea. Üks aasta mäletan (2-3 aastat tagasi) jooksis jõulude aeg jõuluvana laudades ja viskas pappi. Täpseid detaile kahjuks ei mäleta :)

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #22
                Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

                Hoian ka pöialt mõlemale aga tundub easy money nende silmade läbi vaadates :)
                Ja andu ning ment võiksid kohe teada ka anda kui tase saavutatud.

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #23
                  Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

                  Krt meenub aeg, ca paar aastat tagasi kui cashi proovisin microstake, et keegi ment52 lammutas seal :D

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #24
                    Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

                    Palju õnne ka ment52-le. SNE saavutamise puhul.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #25
                      Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

                      Palju õnne!!!

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #26
                        Re: Eestlaste võidujooks Supernova Elite VIP tasemeni

                        Sick!

                        Comment

                        Working...