Merge tuntuimad pokkeritoad loobusid Maximus III turniiride seeriast

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Merge tuntuimad pokkeritoad loobusid Maximus III turniiride seeriast

    Kolm Merge tuntuimat pokkerituba – RPM Poker, Black Chip Poker ja Hero Poker loobusid viimasel minutil Maximus III turniiride seeriast.

    Maximus III on üle Merge võrgustiku toimuv turniiride seeria, mis kestab kokku 11 päeva (29. november – 9. detsember) ja millele on garanteeritud rohkem kui ühe miljoni dollari suurune auhinnafond.

    Vähem kui 24 tundi enne seeria algus postitas TwoPlusTwo foorumitesse RPM pokkeri esindaja, et nende pokkerituba Maximus III üritust ei vahenda. «Me tõesti vabandame ebameeldivust pärast, mis võivad tekkida antud otsusega, ja loodame, et saame rohkem teavet juba lähitulevikus,» kirjutas pokkeritoa esindaja «RPMSeth» kasutaja alt.

    Hero Poker ja Black Chip Poker ei ole ametlikult kinnitanud mitte osalemist, aga nende pokkeritubade turniiride nimekirjas ega veebilehel Maximus III festivali ei ole.

    Merge on hetkel väga problemaatiline pokkerivõrgustik. Eelmisel kuul lõpetati Merges mängijate vahelised rahade kanded. Septembris ütles oma koha üles Merge Gamingu juht, kes oli ametis olnud juba 5 aastat.

    Lisaks liiguvad mitmed kuuldused ja kuulujutud, et Merge on väga suurtes raskustes. PokerScout.com andmetel on Merge pokkerivõrgustik kaotanud viimase kuu jooksul 50% oma mängijatest ning langustrend jätkub.

    PokkeriProd.com soovitab vältida mängimist Merge mistahes pokkeritoas. Mängijatel, kes juba mängivad Merges soovitame lõpetada mängimise ja kanda rahad välja või äärmisel juhul hoida kontol nii vähe raha kui võimalik.
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #2
    Re: Merge tuntuimad pokkeritoad loobusid Maximus III turniiride seeriast

    Heh, Ranka, sul häid uudiseid ka kunagi on?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Merge tuntuimad pokkeritoad loobusid Maximus III turniiride seeriast

      Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
      Heh, Ranka, sul häid uudiseid ka kunagi on?
      Oleneb, kelle mätta otsast vaadata

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #4
        Re: Merge tuntuimad pokkeritoad loobusid Maximus III turniiride seeriast

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Oleneb, kelle mätta otsast vaadata
        Oleneb, mida sa ''mätta'' all mõtled.

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #5
          Re: Merge tuntuimad pokkeritoad loobusid Maximus III turniiride seeriast

          Päris kurjakuulutav uudis. Eriti viimane lõik sinu enda poolt. Mis selle taustaks on, mida sina tead ja meie ei tea?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Merge tuntuimad pokkeritoad loobusid Maximus III turniiride seeriast

            Algselt postitas muttaja Vaata postitust
            Päris kurjakuulutav uudis. Eriti viimane lõik sinu enda poolt. Mis selle taustaks on, mida sina tead ja meie ei tea?
            See on minu enda arvamus s.t. ise ma seal hetkel rahasid ei hoiaks, sest asjad on niigi väga hapud. Ükski pokkerituba ei loobu viimasel minutil suurest turniiride seeriast, 5 aastat tegutsenud juht lahkub, peatakse buddy-transferid ,et tõkestada rahade väljavoolu.

            Väga tugev mängijate langus - see ei ole juhus, ja isegi kui oleks, on turul tunduvalt paremaid alternatiive, kui mängida känguvas võrgustikus, kus cashoute pead ootama pikalt (tho Muchos Mergel on hetkel kiired cashoudid).

            Muideks Black Chip Poker andis eile teada, et lahkutakse Mergest ja ühinetakse 3. detsembril Winning Poker võrgustikuga. 2p2 link: http://forumserver.twoplustwo.com/28...-next-1269032/ ja seal «ennustas» tegelane lahkumist juba mitu nädalat ette ehk omas siseinfot.

            EDIT:
            Ja ärge ajagi sassi soovitust käsuga. Tegu on soovitusega. Sama nagu soovitatakse vältida resimisest ohtlikesse piirkondadesse. See ei tähenda, et midagi peab juhtuma - ei pea ja unlikely, et juhtub aga on olemas oht, et võib.

            Ja kui ma isegi midagi teaks rohkem, kui teised, siis see oleks kõik artiklis kirjas. Kui ma seda kirja panna ei saaks, ei annaks seda ma välja ka foorumis.

            Comment

            Working...