Re: PokerStarsi VIP-programmi muudatused avaldatakse homme otseülekande vahendusel
Minu arust on erinevus nl2 to nl10 vahel väga suur. Kui nl2-s on totaalne limpfest ja passiivne game, siis nl10 käib selline agrotsemine ja restealimine. Mänginud ise nl2 veidi üle 200K handi läbi aegade ning nl10 miskit 40K handi, sest teist polnud rohkem vaja kuna sain üles liikuda. Nl10 kogemus pokerstarsist pärineb eelmise kuu keskelt. Oli vaja üpris palju mängu kohendada alguses. Muidugi see minu arvamus. Minule isiklikult tundub isegi nl16 lihtsam kui nl10. Taas suur limpfest ja vastased kõvasti passiivsemad ning saab neid mugavalt üle mängida. Mängijaid ka vähem ning saab kiirelt ülevaate erinevatest tegelastest. Vahepeal muidugi probleem laudadega, sest mängijad limiidis vähe. Enamus neist fishid ja üksikud regularid, kes on võitvad.
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
Comment