Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas
Nagu teiste arvamustest nähtub, oleks vaja luua nn eeskoste organisatsioon (nagu Niki ütles) ehk siis luua Eesti riigi tasandil alustuseks mingisugune MTÜ, mis seisaks mängijate huvide eest, sest antud olukorras puudub opositsioon riigile ja EL-le. (Iseenesest huvitav teema, võiks lõputööks kirjutada, aga ei tea, palju materjali leidub...)
Nagu teiste arvamustest nähtub, oleks vaja luua nn eeskoste organisatsioon (nagu Niki ütles) ehk siis luua Eesti riigi tasandil alustuseks mingisugune MTÜ, mis seisaks mängijate huvide eest, sest antud olukorras puudub opositsioon riigile ja EL-le. (Iseenesest huvitav teema, võiks lõputööks kirjutada, aga ei tea, palju materjali leidub...)
Comment