Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #16
    Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

    Nagu teiste arvamustest nähtub, oleks vaja luua nn eeskoste organisatsioon (nagu Niki ütles) ehk siis luua Eesti riigi tasandil alustuseks mingisugune MTÜ, mis seisaks mängijate huvide eest, sest antud olukorras puudub opositsioon riigile ja EL-le. (Iseenesest huvitav teema, võiks lõputööks kirjutada, aga ei tea, palju materjali leidub...)

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #17
      Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

      Tundub, et Hollandi Stars kavatsetakse ka eraldada kogu playerpoolist, Lõuna riikide eeskujul..

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #18
        Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

        Tekib küsimus, et milleks siis EL üldse on ja kas jälle on see teema, et ühed on võrdsemad kui teised? Miks on niivõrd vaba keskkond nagu internet riigi piiridega piiratud nagu Hiinas? Miks "vabas majandusruumis" ei kehti need põhimõtted, mille nimel nagu kogu see värk käib?

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #19
          Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Tekib küsimus, et milleks siis EL üldse on ja kas jälle on see teema, et ühed on võrdsemad kui teised? Miks on niivõrd vaba keskkond nagu internet riigi piiridega piiratud nagu Hiinas? Miks "vabas majandusruumis" ei kehti need põhimõtted, mille nimel nagu kogu see värk käib?
          Sest hasartmäng ei ole päris tavaline äri ja need hirmud ja riskid võimaldavad lihstalt poliitiliseltja psüholoogiliselt müüa sellele turule kalleid pileteid.


          Lugeisn üht seda wordi tõlgitud dokumenti, kus oli sees punkt, et osa hasartmängutulust võiks ümber jaotada
          hobuste võiduajamiste korraldajatele.

          Sellest ma aru ei saa, et miks üks segment peaks teist doteerima,

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #20
            Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

            Riigid ei saagi hasartmängudesse hästi suhtuda.Raha läheb ju välja.Üldkokkuvõttes kaotatakse pokkeris rohkem,kui võidetakse.Plussis on sellest ainult pokkeritoad.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #21
              Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

              Algselt postitas fyte Vaata postitust
              Tundub, et Hollandi Stars kavatsetakse ka eraldada kogu playerpoolist, Lõuna riikide eeskujul..

              http://pokerfuse.com/news/law-and-re...ws+Articles%29
              Ei näe, et kuskil oleks kirjas, et nad eraldataks ülejäänud maailmast ja väga kahtlen, et see nii läheb. Pigem ikka Belgia/Eesti/Taani tee ees.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #22
                Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

                Jp, sul on ōigus, polnud süvenenult veel lugenud läbi tervenisti.

                Comment

                • whippit
                  Julm Donk
                  • Nov 2009
                  • 69

                  #23
                  Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

                  Ma hariks heameelega ennast ka. Keegi oskab öelda, mis on selle player pooli eraldamise mõte üldse? Või miks seda vaja on?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #24
                    Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

                    Mingit artiklit kunagi lugedes toodi välja argument, et raha ei liigu sel juhul riigist välja. Ma ei tea muidugi kui palju sellel tõepõhja all on.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #25
                      Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

                      Algselt postitas whippit Vaata postitust
                      Ma hariks heameelega ennast ka. Keegi oskab öelda, mis on selle player pooli eraldamise mõte üldse? Või miks seda vaja on?
                      Et pärast persekukkunud testperioodi hakata naabritega läbirääkima shared liquidity üle.

                      Üsna veider on ta siiamaani tõesti olnud.

                      See umbes samasugune regulatorite eksitentsi põhjendamise teema nagu rush pokkeri olemuse menetlemine, et et mängu ohud võrreldes tavamängudega enne turule lubamist tuvastada.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #26
                        Re: Euroopa Liidu tuleviku plaanid hasartmängude valdkonnas

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Mingit artiklit kunagi lugedes toodi välja argument, et raha ei liigu sel juhul riigist välja. Ma ei tea muidugi kui palju sellel tõepõhja all on.
                        igayks saab ps.fr accounti teha ja seal m2ngida

                        lihtsalt rake suurem

                        // siiski mitte igayks vist pidi olema el liikmesriigi liige vms

                        Comment

                        Working...