Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aastal

    Sotsiaalmängude gigant Zynga andis täna teada, et nad sõlmisid lepingu bwin.party'ga ning tegevust alustatakse järgmise aasta esimesel poolel Ühendkuningriikide turul PartyPoker harutoana (skin).

    Lepingus seisab, et Zynga hakkab pakkuma pärisraha mänge esialgu ainult Inglismaa turule ja on üks Party pokkeritubadest. Kõik mängijad saavad mängida täpselt samasid mänge ja turniire, mis rahvusvahelise PartyPoker.com mängijad. Lisaks pokkerile pakutakse ka kasiino ja mänguautomaatide mänge.

    PartyPoker on hetkel maailmas suuruselt teine pokkerituba ja järgmisel aastal Zynga lisamisega tõuseb mängijate arv veelgi ning võib eeldada, et mängude üldine tase (tugevus) mõnevõrra langeb.
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #2
    Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

    Päris huvitav lüke..

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

      esimene konkreetne samm selle poole, et mingist imelisest zynga real money roomist võib unda näha, nagu tükk aega on juba räägitud ka.
      Üsna standard dev ka vist

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

        Seega nimi on Zynga, kuid kogu see facebooki Zynga seltskond jääb sealt vist üsna kaugele eemale?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Seega nimi on Zynga, kuid kogu see facebooki Zynga seltskond jääb sealt vist üsna kaugele eemale?
          Arvan, et see kogu Zynga seltskond hakkab saama fantastilisi, vapustavaid ja eksklusiivsete daily $50 freerollide pakkumisi uudiskirja vms. teel või veel lahedam: suurepärase $400 esimese sissemakse boonuse, mida kuskil mujal ei leidu!

          Vaevalt, et nende platvorm hakkab FBs jooksma aga mine sa tea.

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #6
            Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

            Mis arvate muidu.. Zynga tase on kohutav ja seal on nii palju tonte, kes p2ris raha eest ostavad endale hunniku chippe. Aga point on selles, et enamik neist on tiinekad, kes ostavad emade/isade rahade eest mobiili pealt tellides. P2risv6rgustikus arvatavasti mobiilseid deposiite teha ei saa.. Kui saaks, oleks muidugi goldmine.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #7
              Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

              See Zynga pärisraha mängud võivad alguses ikka väga head olla kui nad oma FB player poolist sinna mingi massi saavad. Sest seal poolis ju tõsiseid pokkerimängijaid põhimõtteliselt ei ole (milline võitev mängija viitsiks mänguraha peale mängida?). Online mänge mängivate inimeste käes on uskumatult palju ebaratsionaalset raha, mis on valmis neist kergelt lahku minema. Illustreerimaks: Olen ühe online mänge seotud ettevõttega seotud, mis pakub mobiilile mänguraha eest pokkerit. Kui chipid otsa saavad, siis saab mobiili kaudu juurde osta. Cashoutida võidetud chippe ei saa. Kõige paremad püsikliendid kulutavad kuus kuni 5k EURi. Iga kuu. Explain that.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

                Imo Zynga ise pole väärt midagi, nende väärtus seisneb selles, et nad on Facebooki suurim/parim pokker. Kui FB ei luba Zyngal FB kaudu midagi promoda jne ja e-maili kaudu playerpooli neil ka pole, siis ainuke pluss on neil see, et tuntud nimi ja that's it.

                Comment

                • Loksutaja
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jun 2010
                  • 448

                  #9
                  Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Kõige paremad püsikliendid kulutavad kuus kuni 5k EURi. Iga kuu. Explain that.
                  WOW! Suunaks nad õige mujale.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #10
                    Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Imo Zynga ise pole väärt midagi, nende väärtus seisneb selles, et nad on Facebooki suurim/parim pokker. Kui FB ei luba Zyngal FB kaudu midagi promoda jne ja e-maili kaudu playerpooli neil ka pole, siis ainuke pluss on neil see, et tuntud nimi ja that's it.
                    +1 pakun et panus playerpooli on üsna nullilähedane.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      See Zynga pärisraha mängud võivad alguses ikka väga head olla kui nad oma FB player poolist sinna mingi massi saavad. Sest seal poolis ju tõsiseid pokkerimängijaid põhimõtteliselt ei ole (milline võitev mängija viitsiks mänguraha peale mängida?). Online mänge mängivate inimeste käes on uskumatult palju ebaratsionaalset raha, mis on valmis neist kergelt lahku minema. Illustreerimaks: Olen ühe online mänge seotud ettevõttega seotud, mis pakub mobiilile mänguraha eest pokkerit. Kui chipid otsa saavad, siis saab mobiili kaudu juurde osta. Cashoutida võidetud chippe ei saa. Kõige paremad püsikliendid kulutavad kuus kuni 5k EURi. Iga kuu. Explain that.
                      Facebooki mäng WW (WestWarsi) olen toksinud ja seal ka inimesed panevad €1k+ kuus hakkama, et boostida oma chari ehk ostavad selle eest energiat ja mängijaid on miljoneid. Raha, kuidagi välja võtta ei saa.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Imo Zynga ise pole väärt midagi, nende väärtus seisneb selles, et nad on Facebooki suurim/parim pokker. Kui FB ei luba Zyngal FB kaudu midagi promoda jne ja e-maili kaudu playerpooli neil ka pole, siis ainuke pluss on neil see, et tuntud nimi ja that's it.
                      Isegi, kui ei lubata leitakse mingi seaduses auk :)

                      Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
                      WOW! Suunaks nad õige mujale.
                      Miks? Kuhu mujale? Kui mõtled real-pokkerisse, kus saab raha välja cashida siis why? Milleks lasta raha välja mängijate kaudu viia, kui saab kõik endale jätta.

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      +1 pakun et panus playerpooli on üsna nullilähedane.
                      Tõesti arvad, et Zynga teeb suure investeeringu emotsioonide ajel? I dont think so tim.

                      E: multiquoted ei oska :P ühendan postid.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #12
                        Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

                        See Zynga pärisraha mängud võivad alguses ikka väga head olla kui nad oma FB player poolist sinna mingi massi saavad. Sest seal poolis ju tõsiseid pokkerimängijaid põhimõtteliselt ei ole (milline võitev mängija viitsiks mänguraha peale mängida?). Online mänge mängivate inimeste käes on uskumatult palju ebaratsionaalset raha, mis on valmis neist kergelt lahku minema. Illustreerimaks: Olen ühe online mänge seotud ettevõttega seotud, mis pakub mobiilile mänguraha eest pokkerit. Kui chipid otsa saavad, siis saab mobiili kaudu juurde osta. Cashoutida võidetud chippe ei saa. Kõige paremad püsikliendid kulutavad kuus kuni 5k EURi. Iga kuu. Explain that.
                        kas sa znga aktsaid ostaksi?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Imo Zynga ise pole väärt midagi, nende väärtus seisneb selles, et nad on Facebooki suurim/parim pokker. Kui FB ei luba Zyngal FB kaudu midagi promoda jne ja e-maili kaudu playerpooli neil ka pole, siis ainuke pluss on neil see, et tuntud nimi ja that's it.
                          Tsiteerin sind korra veel. Tuntud nimi ja that's it? IMO sa alahinda nime tähtsust.

                          Samamoodi, kui suvaline online-netikasinn paneb oma urka püsti, tulevad sinna alati kliendid isegi ilma suurema reklaamita. Zynga ei vaja ju reklaami ja kuidas üleüldse saab Zynga reklaame FB-s keelata?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #14
                            Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Isegi, kui ei lubata leitakse mingi seaduses auk :)
                            Ei mõelnud seadusi, vaid Facebooki huvisid.
                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Tsiteerin sind korra veel. Tuntud nimi ja that's it? IMO sa alahinda nime tähtsust.

                            Samamoodi, kui suvaline online-netikasinn paneb oma urka püsti, tulevad sinna alati kliendid isegi ilma suurema reklaamita. Zynga ei vaja ju reklaami ja kuidas üleüldse saab Zynga reklaame FB-s keelata?
                            Kirjutasin võib-olla veidi negatiivses toonis - loomulikult nimi on palju väärt. Aga Zyngast on räägitud kui uuest pokkeribuumist, tulevasest suurimast pokkeritoast jms. See on bullshit, nagu näha avab maailma 3-ndas suurimas toas oma skini ja kõik. Tänu oma nimele saab tõenäoliselt nt PAF-i suurusest skinist suuremaks, aga PS/FTP/Party sugusest gigandist võib ainult und näha.

                            Ja kuidas saab reklaami keelata? Kui nad Zynga pokkeri mängus hakkavad oma kasinni reklaamima, siis Facebook lõpetab lihtsalt Zyngaga koostöö kui tahab.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Zynga liitub PartyPokeriga ja alustab pärisraha mängude pakkumist järgmisel aasta

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Ei mõelnud seadusi, vaid Facebooki huvisid.

                              Kirjutasin võib-olla veidi negatiivses toonis - loomulikult nimi on palju väärt. Aga Zyngast on räägitud kui uuest pokkeribuumist, tulevasest suurimast pokkeritoast jms. See on bullshit, nagu näha avab maailma 3-ndas suurimas toas oma skini ja kõik. Tänu oma nimele saab tõenäoliselt nt PAF-i suurusest skinist suuremaks, aga PS/FTP/Party sugusest gigandist võib ainult und näha.

                              Ja kuidas saab reklaami keelata? Kui nad Zynga pokkeri mängus hakkavad oma kasinni reklaamima, siis Facebook lõpetab lihtsalt Zyngaga koostöö kui tahab.
                              Ilmselgelt mitte mingisugust buumi ei tule. Reklaam ei pea ju olema ainult Zynga appis endas vaid suvaline sponsored story ja selle omanik ei pea teps olema mitte Zynga, vaid suvaline affiliate ja reklaami saadki suunata ainult Zynga mängijatele.

                              Comment

                              Working...