PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

    29. septembril toimus Londonis PokerStarsi VIP pidu, kus esitleti PokerStarsi uue põlvkonna tarkvara.

    Kui praegune PokerStarsi tarkvara on eelkõige mõeldud kogenud mängijatele, siis uue takrvara puhul rõhutatakse lihtsusele, mis peaks muutma hobimängijatel navigeerimise lihtsamaks. Praegune tarkvara on vägagi keerukas ja uutel mängijatel oma meelismängu leidmine võib tekitada suuri probleeme.

    Kõik, kes osalesid PokerStarsi VIP peol (300 inimest) on esimesed, kes saavad uut klienti testida. Praeguseks ei ole teada, millal uus klient on kättesaadav tavakasutajatele.


    Pildid



  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

    FTPd meenutab veits.

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #3
      Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

      Tahtsin sama öelda, et sarnaneb väga FTP'le.. Loodan, et tables/animations samuti.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

        Minuteada lauad jäävad samaks. Muudetakse ainult lobby.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #5
          Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

          Esimene mõte oli sama: meenutab FTP-d.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

            FTP oligi fishi sõbralikum tuba. Starsis teinekord endalgi leida mõnda kindlat turniiri võtab tohutu aja erinevaid fitlreid näppides. fish ei tea pooltki neid filtreid ja jääbki jänni. Mõtle ise, kui 40-ndates UK pereema tahab mängima tulla, siis pea läheb otsas kirjuks. Ta ei pruugi sedagi lahti jagada, et võiks topeltklõpsu teha, et laud avaneks. Nüüd tal silme ees laua pilt ja oskab kohe klikkida :)

            Comment

            • Heroiin
              Bännitud
              • Jul 2012
              • 198

              #7
              Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

              Esimene mõte - Nõme

              Vanaga väga ära harjunud.
              Eks igalpool peaaegu kui mingi uuendus tehakse, tundub esialgu vastik ja eelmine oli justkui parem.

              Comment

              • minbetmillionaire
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 363

                #8
                Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                gay

                huvitav kas saab vana ka edasi kasutada?

                Comment

                • lambitont
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1095

                  #9
                  Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                  ma arvan, et vajutad seal main lobby ja saad tavalist edasi kasutada...

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #10
                    Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                    Kas Livilt riideid saab ka vähemaks klikkida ?

                    Comment

                    • V4LDO
                      FPP Pro
                      • Jun 2010
                      • 229

                      #11
                      Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                      Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                      Kas Livilt riideid saab ka vähemaks klikkida ?
                      iga milestone'i kohta ühe riideeseme

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                        Ma arvan ka, et nagu FTP-lgi oli saab olema 2 erinevat lobby varianti. Classic ja modern tulevad nkn nimetusteks :P.
                        Kuigi praegusel pole ka midagi viga, siis uus paistab ka täitsa OK.
                        FTP sarnane jah natuke :P

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #13
                          Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                          Nunnu.

                          Comment

                          • pokkerisheriff
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 824

                            #14
                            Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            kas see parem käsi ei ole kahtlaselt peenike? tundub ebareaalne igatahes. (ei mõtle ainult rannet, vaid juba torsost välja tulles õla juures jätab imeliku peenikese mulje)
                            Last edited by pokkerisheriff; 02.10.12, 20:42.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: PokerStars tuleb välja täiesti uue tarkvaraga

                              Jup on peenike. Järelikult uus soft on mõttetu. Tahtsid seda öelda?

                              Comment

                              Working...