Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku


    IGT pokkerivõrgustik, mida tuntakse ka Entraction nime all, sulges oma kontorid Rootsis, Stockholmis ja aasta lõpuks suletakse võrgustik praegusel kujul ning jätkatakse ainult teatud teenuste pakkumisega valitud turgudel, vahendab pokerfuse.com.

    Sulgemise teavitus saadeti juba eelmise nädala lõpus enamustele võrgustikus olevatele pokkeritubadele. Siiski ei ole Entraction veel avaldanud ametlikku teadaannet ning erinevad spekulatsioonid, miks võrk suletakse, on väga tugevas vastuolus.

    Täpsed plaanid on siiani teadmata, aga IGT on informeerinud oma partnereid, et tulevikus keskendutakse litsentseeritud turgudele ja ainult teatud teenustega. Tõenäoliselt hakatakse online pokkerit pakkuma ainult Ameerikas, kui turg reguleeritakse. IGT on andnud sisse ka litsentsi taotluse.


    iGame, kellele kuuluvad Entractioni suuremad pokkeritoad - 24hPoker.com, Pokerihuone.com ja iGame.com, andis teada, et lahkub lähitulevikus ja ühineb uue suure võrgustikuga, tõenäoliselt Microgaminguga.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

    Eestlastele see hea uudis, sest meie (eestlased) Entractionis mängida ei saanud, võrgustiku kadumisega otsivad pokkeritoad (iGamel pidi ainuüksi olema 1 miljon mängijat) oma uue «kodu» ja seetõttu kasvab teiste võrgustike aktiivsus, kus eestlased saavad mängida.

    Comment

    • metsnik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 462

      #3
      Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

      minu arust on IGT-l Eestis Rotermanni kvartalis ka miski kontor arenduse ja/või suppordi inimestega. loodetavasti tööd neile siiski seal jätkub

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #4
        Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

        Algselt postitas metsnik Vaata postitust
        minu arust on IGT-l Eestis Rotermanni kvartalis ka miski kontor arenduse ja/või suppordi inimestega. loodetavasti tööd neile siiski seal jätkub
        Kontor on Solarises, aga töö ei jätku. Enamus on koondamisteate kätte saanud.

        Comment

        • metsnik
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 462

          #5
          Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

          kui suur see seltskond oli?

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #6
            Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

            Algselt postitas metsnik Vaata postitust
            kui suur see seltskond oli?
            Tallinna kontor oli minu arust ~50 inimest. Väidetavalt mõned programmeerijad pidid jätkama, aga ma täielikult pole enam kursis. Ise lahkusin 31. august.

            Comment

            • metsnik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 462

              #7
              Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

              päris korralik seltskond siis. Gamblingu valdkonna arendus on üldse üks huvitav nišš Eestis tekkinud. Playtech+Videobet muidugi eelkõige, kuid nende tuules siis IGT, Triobet ja ehk kedagi veel. Spordiennustuste teemasid ka.

              Päris klaster klassikalises mõttes pole, kuna üksteisega ilmselgelt koostööd ei tehta, aga arendab valdkonnaspetsiifilist kompetentsi ja võimaldab uutel tööandjatel turule tulla. Jääme Starsi arenduspundi loomist ootama.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

                Lisaks Muchos Poker & Rakeback Engine

                Comment

                • metsnik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 462

                  #9
                  Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

                  just, Muchos kah, tunduski, et midagi jäi mainimata

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #10
                    Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

                    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                    Kontor on Solarises, aga töö ei jätku. Enamus on koondamisteate kätte saanud.
                    Woohooo!!!!

                    Kandideerisin sinna ja otsustasin siis teise kasuks. Nice dodge!

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #11
                      Re: Entraction loobub pokkerist ja sulgeb rahvusvahelise võrgustiku

                      Rotermannis ka igame ja houne. Solarises oli mupsiku tiim..

                      Comment

                      Working...