Täna jagati iPoker kaheks erinevaks võrgustikuks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Täna jagati iPoker kaheks erinevaks võrgustikuks


    Täna jagati iPoker kaheks erinevaks võrgustikuks. Ühte kuuluvad suured ja tuntud pokkeritoad ning teise moodustavad väiksemad ja vähem tuntumad, kes ei suuda iPokeri etteantud kriteeriume täita.

    Hetkel puuduvad ametlikud andmed, kes ja kuhu kuulub, aga meile teadaolevalt moodustavad suurema võrgustiku järgnevad pokkeritoad:
    • William Hill
    • Poker770
    • Bet365
    • Titan Poker
    • PaddyPowerPoker

    Ülejäänud pokkeritoad, s.h. Olympic-Online, jäävad väiksemasse.

    Pärastlõunase mõõtmise tulemusel oli suuremas võrgustikus üheksa 100NL ja kuus 50NL lauda ning väiksemas vastavalt 8 ja 6. Olgu ära märgitud, et väiksemas võrgustikus kaheksast 50NL lauast kuus olid nn. «shallow» ning tipptund saabub alles õhtul kella 19:00-23:00 vahel, mis muudab aktiivsust märgatavalt.

  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: Täna jagati iPoker kaheks erinevaks võrgustikuks

    400NL+ jääb samaks ehk ühised lauad?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Täna jagati iPoker kaheks erinevaks võrgustikuks

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      400NL+ jääb samaks ehk ühised lauad?
      HUs lähevad kõik splitti.

      Mälu järgi panen aga minu teada 400NL+ jääb samaks ainult 6-maxis ja 200NL+ FR-is.

      PLOs jääb kõik samaks ja HUSNG 30+ jääb samaks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Täna jagati iPoker kaheks erinevaks võrgustikuks

        Pokerupdates lahe logo edition ka:

        Comment

        Working...