Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga



    Everest Poker, mis on siiani olnud iseseisev, plaanib loobuda enda arendatud mängukeskkonnast ja ühineda tulevikus iPoker pokkerivõrgustikuga, vahendab pokerfuse.com

    Veebilehe pokerscout.com andmetel on tegu suhteliselt pisikese pokkeritoaga, mis on see aasta kaotanud rohkem kui 30% rahalaua mängijatest ja asetseb hetkel pokkeritubade arvestuses 23. kohal. Keskmiselt on korraga mängimas 560 mängijat.

    Tõenäoliselt kääbuspokkeritoa kesised tulemused ongi põhjuseks, miks loobutakse enda arendatud tarkvarast ja ühinetakse maailma suurima pokkerivõrgustikuga. Hetkel ei ole veel täpselt teada, millal ühinemine toimub ja ei teata ka sedagi, millisesse võrguossa hakatakse kuuluma pärast iPokeri poolitamist.
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #2
    Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

    Kurb, mulle meeldib see urgas, nendega liitus mingi aeg Betclic ja halvema tasemega tuba annab otsida.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

      Algselt postitas reggie Vaata postitust
      Kurb, mulle meeldib see urgas, nendega liitus mingi aeg Betclic ja halvema tasemega tuba annab otsida.
      Krt. Sa olid mul kuskil MSN, Skype või FB olemas aga ei suutnud sind leida. Tahtsin just Sinuga enne uudise väljatulemist ühendust võtta, et everest läheb ära.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #4
        Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

        Tähendab, et eestlased enam varsti Everestis mängida ei saa?

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #5
          Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

          Mul selle toaga lihtsalt emotsionaalne side kuna see oli mu koht, kus ma esimesena pärisraha võitsin ja mitmeid kordi peaaegu nullist korraliku rolli ehitasin. Lisaks on seal see pluss, et algaja saab sisulselt tasuta stt-sid harjutada ja väikse rolli ehitada ehk siis minu teada üks parimaid süsteeme mitte millestki millegi tegemiseks kui ajast kahju pole. Hirmkole soft, mis 4 aastaga pole grammi võrragi paremaks muutunud, hoidis vähegi tõsisemad mängijad sealt eemale. Turniirid, kus härrad prouad suruvad 1000bb pre utg A2 jne.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

            Algselt postitas overbet Vaata postitust
            Tähendab, et eestlased enam varsti Everestis mängida ei saa?
            Täpselt nii. Eestlased ei saa mängida iPokeri võrgustikus, va Olympic Onlines, mis kuulub iPokerisse.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: Everest Poker plaanib ühineda iPoker pokkerivõrgustikuga

              Super uudis minu kui HU regi jaoks, saab rohkem fishe juurde iPokerisse. Everesti soft oli nagunii mängitamatu, liiga aeglane lihtsalt.

              Comment

              Working...