Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

    Rootsi high-stakes pokkerimängija Viktor «Isildur1» Blom'i ja PokerStarsi teed läksid lahku. PokerStarsi kommunikatsioonijuht Eric Hollreiser kinnitas, et lepingut ei uuendatud ja seda mõlema osapoole soovil.

    Blom on maailma kuulsamaid pokkerimängijaid, kes on osalenud maailma kõige kõrgemate panustega mängudes ja maailma kümnes kõige suurimas rahalaua pangas. Ka turniiridel on näidanud ta väga häid tulemusi - mõned kuud tagasi SCOOP festivalil võitis üle 400 000 dollari.

    Blom tuli radaritele 2009. aasta novembris, kui alustas mängimist Full Tilt pokkeritoa $500/$1000 panustega mängudes. Aasta hiljem liitus rootsi pokkerimängija PokerStars tiimi ridadega ja jätkas high-stakes mängudega maailma suurimas pokkeritoas.
  • lambitont
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1095

    #2
    Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

    tegija.
    praegu mängin suurt lotokolmapäeva ja railin teda $200/$400 PLO
    Last edited by lambitont; 15.08.12, 18:36. Põhjus: savisaar

    Comment

    • Heroiin
      Bännitud
      • Jul 2012
      • 198

      #3
      Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

      Väga huvitav oleks teada, mis tingimused Isildurile või siis vastupidiselt Starsile ei sobinud.

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #4
        Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

        Lugedes 2p2st, siis paljud arvavad, et Isildurrrri kihk mängida nosebleeeedi.. st et starsi juhtkond vist ei pooldanud, et ta nii aktiivselt nosebleedi laseb, ei tea küll palju sellest tõsi.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

          Mingit source põhjustest antud threadis ei ole. NVG tõmbas out of ass neid vastuseid nagu tavaliselt.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6
            Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

            Väga huvitav oleks teada, mis tingimused Isildurile või siis vastupidiselt Starsile ei sobinud.
            stars pakkus 50%rb isuldur tahtis 100%rb

            Comment

            • valustyng
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 450

              #7
              Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

              või loodetakse teha ftp reklaami näoks:)

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #8
                Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

                irw ma arvasin sama, et ühineb raudselt FTPga.

                Comment

                • V4LDO
                  FPP Pro
                  • Jun 2010
                  • 229

                  #9
                  Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

                  äkki tõesti leping ei lubanud nii kõrgel mängida... tähtsad ninad ei tahtnud, et team pro end busti tümbab

                  Comment

                  • E-Kunn
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 261

                    #10
                    Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

                    jajahh!!!!

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #11
                      Re: Viktor «Isildur1» Blom ei ole enam PokerStars Team liige

                      Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
                      äkki tõesti leping ei lubanud nii kõrgel mängida... tähtsad ninad ei tahtnud, et team pro end busti tümbab
                      Yea, sest keegi ei teadnud mis limiite ta mängib, kui eelmisel aastal leping tehti...

                      Comment

                      Working...