*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2okfor_Mey
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2012
    • 429

    #286
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    PSis mängides ja rahvast autti knockides on sama tunne nagu sõduril Vabadussõjas - venelasi paksult täis lauad
    ˇNii on ja IMO venelased on parimad suckoutijad!!

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #287
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Reporteri kodukalt kommentaare lugeda siis tekib küll küsimus kas 90% on semi-retarded idioodid.
      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      oojaa.. see on kohe naljakas kuidas delfi kommentaariumis iga asja peale lennatakse letti mingi nutu ja hala ja kiunu ja kibestumisega.. ükskõik kui hea mingi uudis on..
      Semi-retarded ja naljakas on see, et te üldse Delfi ja Reporteri kommentaare loete. Kõige ajuvabam tegevus oma aja raiskamiseks.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #288
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Ma Delfit ei loe, aga kuna ma tv-d ei vaata üldse siis saateid vahin alati netist enne magama minekut. Jäävad obv silma seal videote all.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #289
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Kõige ajuvabam tegevus oma aja raiskamiseks.
          Midagi ei klapi selles lauses:-)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #290
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Delfit loen seepärast, et peale Adblockiga üle käimist on sealt kõige mugavam temaatika kaupa uudiseid lugeda.. kommentaariumite osas, aegajalt ikka loen ja tean mida sealt oodata.. ei ole miski kommentaariumihull postitamas..

            Comment

            • Trapface
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 197

              #291
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Kui elus on nalja ja huumorit vähe, siis Delfi kommentaarium on kindel koht, kus tuju tõsta.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #292
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Poker Pub tatari tänaval... legit place?

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #293
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                  Kui elus on nalja ja huumorit vähe, siis Delfi kommentaarium on kindel koht, kus tuju tõsta.
                  Wrong! Iga kord kui olen sattunud lugema lähen nende kommentaaride peale hüdrotilti, sest tõesti täiesti ajavabad inimesed seal. Lihtsalt uudis on mingi positiivset laadi a la Tartus remonditi mingi teelõik ära ja ikka mingi idioot hakkab kohe Ansipist jahuma, teine Savisaarest, kolmas teeehituse kvaliteedist, oksele ajab.



                  UUS KATSE:
                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  Kas keegi siit oskab öelda, kui usaldusväärne on SECT (Showdown Equity Calculator for HEM)?

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #294
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                    Kunagi oli see võitudega õlle kampaania, siis raha eriti polnud ja lasin viimase rahaga bussipiletid edasi tagasi Viljandisse folgile. Kaasa võtsin ainult 1 võiduga õllepudeli korgi. Oskasin mingite numbrite järgi neid võite leida. Ja siis jõingi terve päeva nii seal Viljandi poe taga, et poodi, 3 võiduga pudelit otsisin, siis lendasin letti, kohe lasin 2 avada (müüja igakord muidugi lendas perseli, kui avastas et jälle võitsin uue pudeli) ja 1 võiduga pudeli võtsin suletult välja kaasa (3 avatut suht raske kanda). Õllemarki muidugi ei maini:)
                    See oli minu arust mingi SAKU 7 mida enam ei toodeta.See 7 oli võiduga pudelitel korgi peal nihkes.
                    Tol ajal sai laos töötatud ja lõpuks tehti juba laos puhas vuuk nende võidukorkidega.Poest kuskilt võiduga leidsid kampaania lõpu poole siis vedas väga.
                    Meil oli ka huvitav seik nende korkidega.Tavaliselt ikka olid korgid kogu aeg kaasas LOL aga ükskord linna peal avastisime, et pole korke pole raha.Sai siis mingi putka normaalse müüjaga välja valitud ja sinna kõrvale ennast ära pargitud.Ütlesime müüjale, et näitaks meile pudeleid ja valisime ilusti võiduga välja.Korgid maha, müüjale tagasi ja voilaa.
                    Kui olime juba mitmeid tiire teinud pidime müüjale ka saladuse avaldama muidu keeldus meile pudeleid näitamast.

                    Comment

                    • JohannesJ
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 684

                      #295
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      hehe :D ma olen joppamise peale nii 3-4 korda võit uue pudeli aga varem oli õllle nii odav ka, nüüd oleks sellist rigged kampaaniat vaja :D:P

                      Comment

                      • eddi
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1200

                        #296
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Selle pettuseteemaga tuleb meelde, kui oli mingi Saku õlle kampaania, kus teatud pudelitel oli korgi all täht. Kogusid sõna kokku, said mingi auhinna. Uue õlle äkki? Sõber tahtis suuremaks ürituseks õlut osta, märkas poes tervet kasti maas seismas, mitte päris müügisaalis, vaid rohkem kusgil ametiruumide koridori alguses. Vinnas selle endale kärusse ja maksis ilusti ära. Pärast jooma hakates leidsime iga korgi alt tähe. Müüjad olid mingi nipiga kogu õllelaadungi läbi scanninud ja endale kõrvale pannud võidupudelid. Päras uurisime, et korgi värvus oli nagu natuke erinev tavalisest.
                        Sellest oleks saanud korraliku skandaali teha. Piisavalt suure, et antud pood oleks sulle selle vältimiseks mitu kasti andud ja tasuta. Aga noh, see tähendaks arvatavasti seda, et keegi teenindaja (arvatavasti) jääks oma tööst ka ilma.

                        Comment

                        • Mrt1989
                          Grinder
                          • Mar 2010
                          • 999

                          #297
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Poker Pub tatari tänaval... legit place?
                          Ühe korra läbi käinud sealt . Mingi kahtlane seltskond tagus seal sit and go d 1st prize oli vist 1l rumm. Enamus noormehi oli täiesti kinni :D

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #298
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Poker Pub tatari tänaval... legit place?
                            Narva mnt 50 on üks legit pokkeripleiss. Iga õhtu toimuvad mängud ja seltskond/korraldaja on tore.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #299
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              See oli minu arust mingi SAKU 7 mida enam ei toodeta.
                              7 Munka oli see õlu, asi seisnes selles, et korgil oli trükitud number 7 ja selle sees teist värvi 7 aga võiduga pudelil oli need seitsmed väikses nihkes. Ma pole vist kunagi niiii palju õlut joonud. Mis puutub everyday scammi siis parkige masin Tallinna kesklinna kallimasse parkimisalasse, varuge üks trahvikviitung ja asetage see aknale-tasuta parkimine.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #300
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                                Mis puutub everyday scammi siis parkige masin Tallinna kesklinna kallimasse parkimisalasse, varuge üks trahvikviitung ja asetage see aknale-tasuta parkimine.
                                midagi sarnast, aga veel geniaalsemat oli qbj0hni postitatud 2+2 teemas.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...