*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #271
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Jep, see 30-40 sekki mis nägin sealt ja juba aeti slaavlased ja venelased segamini jne. Rankale hakati kohe paljaid naisi peale pressima. Ime et otseeetris prostituute ei pakkunud.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #272
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      hahahahahhaha

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #273
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        sain sellest klipist jälle oma mitme kuu annuse seda "uudistesaadet" kätte. kuidas on võimalik, et see imal s*tt on üks eesti vaadatumaid saateid?
        oojaa.. kahe käega poolt.. ise olen veendunud, et meedia ja telekanalid kajastavad rahva kesmist IQ'd ja kahjuks on see meil väga madal.. sest kanalite eesmärk on võimalikult palju 'klicke' saada seega tehakse sisu mis sobiks enamusele.. ja nohh.. võsareporterid ja muud reporterid.. nende tase näitab selgelt ära milline see enamus on..

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #274
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          Reporteri kodukalt kommentaare lugeda siis tekib küll küsimus kas 90% on semi-retarded idioodid.
          See on sama nagu liikluses mingi nahhaal käib ajudele ja siis sa tahad lihtsalt ta kõrvale sõita ja näha milline see inimene välja näeb.
          Ise uudiste eesmärgil ei vaata seda anyway, uudised loen lehest ja netist igapäev.

          EDIT: Kui keegi bored on siis päris humoristlik lugemine: http://forumserver.twoplustwo.com/34...scams-1209576/
          Last edited by qbj0hn; 13.06.12, 09:13.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #275
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Reporteri kodukalt kommentaare lugeda siis tekib küll küsimus kas 90% on semi-retarded idioodid.



            p.s. kunagi kuskilt lugesin miskit artiklit, mis väitis, et demokraatia toimiseks peavadki 90% inimestest olema idioodid..

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #276
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Ma alati mõtlen seda ka, et kas inimeste elud on nii fucked up, et nad lihtsalt peavad ennast mingite täiesti random sõimuga elus hoidma. Huvitav oleks teada mitu % netikommentaaridest on negatiivsed. Ka kõige positiivsema uudise juurde ikka keegi kirjutab mingi pasa kokku. Tekib küsimus alati, et huvitav mis antud inimese peas toimub.
              IRL kuidagi siukseid kodanike ei kohta, aga just netis.
              On the internet you can be anything you want, it's strange that so many people choose to be stupid.
              Paljud artiklid muidugi väärivad ka trollimist, a'la keegi ostis poest juustu ja uudis üleval. Who gives a shit.
              Last edited by qbj0hn; 13.06.12, 09:24.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #277
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                oojaa.. see on kohe naljakas kuidas delfi kommentaariumis iga asja peale lennatakse letti mingi nutu ja hala ja kiunu ja kibestumisega.. ükskõik kui hea mingi uudis on..

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #278
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  ainuke ajaleht mida ise loen on tartu postimees, sinna sellist kräppi ei toodeta ning kohati leiab ka väga hästi kirjutatud jutte
                  vingutakse küll mingi lamp asjade pärast kommentaariumis aga kui artikkel hea siis ka kiidetakse takka

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #279
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    EDIT: Kui keegi bored on siis päris humoristlik lugemine: http://forumserver.twoplustwo.com/34...scams-1209576/
                    Päris hea :D. Meil siin on vist kõige tavalisem see supermarketites õlledega üle laskmine. Ostad ala 20 sama marki õlut, paned ühe leti peale ja ütled, et kärus on 15 vms.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #280
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      PSis mängides ja rahvast autti knockides on sama tunne nagu sõduril Vabadussõjas - venelasi paksult täis lauad

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #281
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Selle pettuseteemaga tuleb meelde, kui oli mingi Saku õlle kampaania, kus teatud pudelitel oli korgi all täht. Kogusid sõna kokku, said mingi auhinna. Uue õlle äkki? Sõber tahtis suuremaks ürituseks õlut osta, märkas poes tervet kasti maas seismas, mitte päris müügisaalis, vaid rohkem kusgil ametiruumide koridori alguses. Vinnas selle endale kärusse ja maksis ilusti ära. Pärast jooma hakates leidsime iga korgi alt tähe. Müüjad olid mingi nipiga kogu õllelaadungi läbi scanninud ja endale kõrvale pannud võidupudelid. Päras uurisime, et korgi värvus oli nagu natuke erinev tavalisest.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #282
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Mingi 15 olin siis oli cocal see uue pudeli kampaania. Kui samas külmletis valguse all vaatasid siis nägi korgist läbi, et võit on.
                          Mul oli kodus täielik laar cocat ikka, ema kallas kõik kraanikausist alla kuna arvas, et varastasin.
                          Niigi oli probleeme igasugu asjadega ja mis siis ikka arvata kui üks õhtu tattnokk kotitäie cocaga koju tuleb omamata mingisugust sissetulekut.
                          Last edited by qbj0hn; 13.06.12, 10:53.

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #283
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Kunagi oli see võitudega õlle kampaania, siis raha eriti polnud ja lasin viimase rahaga bussipiletid edasi tagasi Viljandisse folgile. Kaasa võtsin ainult 1 võiduga õllepudeli korgi. Oskasin mingite numbrite järgi neid võite leida. Ja siis jõingi terve päeva nii seal Viljandi poe taga, et poodi, 3 võiduga pudelit otsisin, siis lendasin letti, kohe lasin 2 avada (müüja igakord muidugi lendas perseli, kui avastas et jälle võitsin uue pudeli) ja 1 võiduga pudeli võtsin suletult välja kaasa (3 avatut suht raske kanda). Õllemarki muidugi ei maini:)

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #284
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              bock
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • metsakas
                                Julm Donk
                                • Feb 2010
                                • 67

                                #285
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Sarvik ei olnud :D ?

                                Comment

                                Working...