*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    sõjaväe nali oli küll naljakas. ma ei näinud kohe, et teine leht ka oli.

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #107
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      sõjaväe nali oli küll naljakas. ma ei näinud kohe, et teine leht ka oli.
      pidi sõjaväes olema

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #108
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        http://www.ohtuleht.ee/479987

        Wow. Minu lõug kukkus seda lugedes. Mitte mingisugust poliitiliselt korrektset bsi, vaid solid tilt ja täielik verbaalne hävitamine. Wp Ilves, wp.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #109
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          nice! ega Ilvesel sõnadest puudust ei tule.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #110
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            3 esimest inimest kes linki klikivad saavad tasuta 24h-ks PTR Premiumi: http://pokertableratings.com/offer/5...5eef96e25c91ae

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #111
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              tund aega tööajast jälle kvaliteetthreadi peale kulutatud.

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #112
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                tund aega tööajast jälle kvaliteetthreadi peale kulutatud.
                Lol. Vähemalt on kvaliteet...

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #113
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Kui ülemus vallandada tahab siis küsi, et kus on kirjas et sa ei või Madis Very EPIC threadi lugeda. Kus see täpselt ikka kirjas on.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #114
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                    http://www.ohtuleht.ee/479987

                    Wow. Minu lõug kukkus seda lugedes. Mitte mingisugust poliitiliselt korrektset bsi, vaid solid tilt ja täielik verbaalne hävitamine. Wp Ilves, wp.
                    wtf tal nagu juhtus :D sellesmõttes, et mingi vend postitab kuskil graafiku, mis on tõene ja teksti juures on mingi 2 lauset ja siis tuleb selline kahurituli twitteris. Ulme tühja koha pealt tundub mulle ikka. Pole isegi svenzat nii lampi laamendamas näind.

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #115
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      btw, soovin osta 0,1% epic stakest. mõtlen seda tõsiselt, tahaks saada selles stakes osaluse.

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #116
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        wtf tal nagu juhtus :D sellesmõttes, et mingi vend postitab kuskil graafiku, mis on tõene ja teksti juures on mingi 2 lauset ja siis tuleb selline kahurituli twitteris. Ulme tühja koha pealt tundub mulle ikka. Pole isegi svenzat nii lampi laamendamas näind.
                        lool on pikem taust, kui ainult üks sõnavõtt.

                        Comment

                        • Jäämees
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1182

                          #117
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                          wtf tal nagu juhtus :D sellesmõttes, et mingi vend postitab kuskil graafiku, mis on tõene ja teksti juures on mingi 2 lauset ja siis tuleb selline kahurituli twitteris. Ulme tühja koha pealt tundub mulle ikka. Pole isegi svenzat nii lampi laamendamas näind.
                          Eks see oli hirmus valus võimumeestele kuna Eestis on kõik nii hästi ja ilus!

                          Kuigi see graaf oli ka natuke bullshit kuna võttis algus punktiks buumiaja tippu,

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #118
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            lool on pikem taust, kui ainult üks sõnavõtt.
                            cliffs, links?

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #119
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Nii palju kui mina tean on see Ameerika onu suur Keynesian economicsi kummardaja, praegune Eesti on aga praegu ''austerity poster child'' ja see onu ei salli seda + mingis saates ta läks vaidlema austerity vaateliste meestega kes tõid Eestit näitena, et miks austerity toimib...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                mis see keynesian ja austerity on?

                                Comment

                                Working...