Keeleline abi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #31
    Re: Keeleline abi

    mis te siplete siin :D ma tegelen sellega, et see üles leida. endal jäi ka karp lahti, aga ausalt, kuskilt me selle info leidsime.

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #32
      Re: Keeleline abi

      "keefir" on ainus variant ning käändes "standardne" on õige, mitte "standartne".

      kefiiri võite endale rulli keerata ja sisse istuda :)

      E: irw @ mis te siplete siin

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #33
        Re: Keeleline abi

        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
        "keefir" on ainus variant
        Täitsa huvitab, mis andmetele sa tugined, et nii väidad ? Kefiiri kasutamine hakkab vaikselt hääbuma, aga keeleliselt on minu teada mõlemad õiged.

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #34
          Re: Keeleline abi

          mõlemad õiged ikkagi

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #35
            Re: Keeleline abi

            nõmmel v nõmmes? tammistul v tammistus?

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #36
              Re: Keeleline abi

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Täitsa huvitab, mis andmetele sa tugined, et nii väidad ? Kefiiri kasutamine hakkab vaikselt hääbuma, aga keeleliselt on minu teada mõlemad õiged.
              elukogemus, aga tundub, et ÕS bustis nüüd selle kogemuse. nüüd võiks "kaardin" ja "Piirita" ka veel õiged olla.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #37
                Re: Keeleline abi

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                nõmmel v nõmmes? tammistul v tammistus?
                Nõmmel kõlab vähemalt mulle paremini. Samas aga kõlavad Tammistus ja Tammistul täpselt võrdselt:D
                Last edited by KristjanLaas; 17.05.12, 13:39.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #38
                  Re: Keeleline abi

                  oleneb kas tegu on kohanimega või kohaga
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  Working...