Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1606
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    "Vihkab kitsa silmaringiga inimesi"

    IMG/Dnbftw

    "Ei saa netikommenteerimisega hakkama"

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #1607
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
      Eem...
      Idk, sul vist võime näha juba kirjutamisjärgus postitusi, gg. Ausalt öeldes tekib tilti aina vähem igapäevaga, sest solvuda pole mõtet.

      Mõtlesin, et võiks kirjutada loo solvumisest. Ja siis avastasin, et polegi nagu midagi kirjutada. Välja arvatud see, et… … solvumine on vist üks kasutumaid tundeid meie elus.


      Algselt postitas alaska Vaata postitust
      "Vihkab kitsa silmaringiga inimesi"

      IMG/Dnbftw

      "Ei saa netikommenteerimisega hakkama"
      WP. Orki oskad inimesi tõmmata, kas saad nende juhendamisega sama hästi hakkama? Lihtsalt, ca 90% teemadest ei eelda, et sisse logiksid. Kui nüüd suure õhinaga kirjutama hakata siis paratamatult ununeb see fakt, et kõigepealt võiks kontrollida kommenteerimise tingimusi.
      Last edited by Dnbftw; 19.11.14, 14:31.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #1608
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Kui keegi Dnbftw poste tsiteerib

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1609
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
          Kirjutad postimehe kommentaariumis viis minutit argumenteeritud teksti. Avastad, et kommenteerimiseks peab olema sisselogitud... Keegi tehke meme vms.
          Värsked arvamuslood ühiskondlikel teemadel, päeva karikatuurid, kommentaarid, online-väitlused ning palju muud leiab Postimehe arvamuse rubriigist.


          Esimest korda sattusid sinna või?

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #1610
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Ei olnud kahjuks arvamuse rubriik, see teema: http://www.virumaateataja.ee/2997621...iglasse-viinud

            Potsatajale täiesti aktuaalne teema :D

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1611
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Heroiini asemele tuli valge hiinlane ja nüüd on kanepi asemele tulnud sünteetiline kanep ning "asjatundjad" aina targutavad? Muide Rakvere haiglast soovitaks nii ennast kui oma lapsi vähegi tõsisema probleemi puhul võimalikult kaugele hoida. Muidugi on seal ka häid arste, kuid see risk ei tasu ennast ära.

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #1612
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                pls elisa/emt. helistas mingi neidis. küsis telefoni tarbimise harjumusi, siis umbes kümnekordistas need ja pakkus seda kõike 13 euri eest. kuna mul mingit erutust ei tekkinud siis ütles et a kuidas tunneksite ennast kui lisaksin siia uue huanai nutitelefoni. ütlesin et meeh, ma ei tea. enne kui jõudsin teise e-ni kõlas vastu juba INTRESSITA JÄRELMAKS, ASKEND 4G 6G 7G P7 Y7, TEEN SUPERSOODUST, OSTA OSTA PALUN TULE ÜLE, 1200 SÕNUMIT. Üsna tüütud 5-7 minutit ehk see oligi tildi osa, edasi hakkas naljakas. Küsisin et kas keegi tõesti saadab 40 sõnumit päevas, sest ise küll ei suudaks? neidis puristas kohe ette et paljud hakkasidki saatma alles pärast kui said selle 1200se mahu ja nüüd tekstivad hoolega. Sama pidi olema ka interneti ja helistamisega. Kuna tundus et oleme suht lähedaseks saanud juba siis küsisin htc one m8 ja normaalinimese mõõdus kõneaega, sms ja netti 6 euri eest. aga siis ta ütles jälle haiasve ja 4g netti ja 1200 sõnumit. sain aru et pakuvadki inimestele gigamahus mingeid internette ja smse mingi laoülejäägi peale. fine, tingimused pole kummist, ütlesin et noh jah helista korra homme veel ma uurin emtist mis pakuvad. viimati tundsin sellist leverage telekommunikatsiooni firmade vastu mitu aastat tagasi kui mingid kaikad elioni netijuhtme sodiks kaevasid. anyways emti kirjutasin ilusa kirja, kõik oli välja toodud millega konkurent mind üle varastada soovib, seda kalkulaatorit ainult ei maininud, panin nutitelefon. õnneks oli neil püänt välja pakkuda mis isegi korraks naerma ajas. vastus oli umbes midagi sellist: kindlasti leiate meelepärase paketi meie kodulehelt...

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1613
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  pls elisa/emt. helistas mingi neidis. küsis telefoni tarbimise harjumusi, siis umbes kümnekordistas need ja pakkus seda kõike 13 euri eest. kuna mul mingit erutust ei tekkinud siis ütles et a kuidas tunneksite ennast kui lisaksin siia uue huanai nutitelefoni. ütlesin et meeh, ma ei tea. enne kui jõudsin teise e-ni kõlas vastu juba INTRESSITA JÄRELMAKS, ASKEND 4G 6G 7G P7 Y7, TEEN SUPERSOODUST, OSTA OSTA PALUN TULE ÜLE, 1200 SÕNUMIT. Üsna tüütud 5-7 minutit ehk see oligi tildi osa, edasi hakkas naljakas. Küsisin et kas keegi tõesti saadab 40 sõnumit päevas, sest ise küll ei suudaks? neidis puristas kohe ette et paljud hakkasidki saatma alles pärast kui said selle 1200se mahu ja nüüd tekstivad hoolega. Sama pidi olema ka interneti ja helistamisega. Kuna tundus et oleme suht lähedaseks saanud juba siis küsisin htc one m8 ja normaalinimese mõõdus kõneaega, sms ja netti 6 euri eest. aga siis ta ütles jälle haiasve ja 4g netti ja 1200 sõnumit. sain aru et pakuvadki inimestele gigamahus mingeid internette ja smse mingi laoülejäägi peale. fine, tingimused pole kummist, ütlesin et noh jah helista korra homme veel ma uurin emtist mis pakuvad. viimati tundsin sellist leverage telekommunikatsiooni firmade vastu mitu aastat tagasi kui mingid kaikad elioni netijuhtme sodiks kaevasid. anyways emti kirjutasin ilusa kirja, kõik oli välja toodud millega konkurent mind üle varastada soovib, seda kalkulaatorit ainult ei maininud, panin nutitelefon. õnneks oli neil püänt välja pakkuda mis isegi korraks naerma ajas. vastus oli umbes midagi sellist: kindlasti leiate meelepärase paketi meie kodulehelt...
                  Noo eks operatooritel ei jäägi muud üle kui meelitada kliente mahuga, mida nad nagunii ära ei tarbi. Võibolla pisike %, kes ligilähedaselt selle mahu ära kasutab. Pealegi tänapäeval ei teenigi nad enam sittagi nende kõnede/smside pealt nagunii.

                  Aga muidu telefoni pressitakse selle kaasa, et kui sa nõustud sellega ja lõpus allkirja ka alla viskad. Siis põhimõtteliselt ei ole sul enam midagi teha. Oledki 2 aastaks luku taga ja kui su oma op tahab sulle nüüd pakkumist tulla tegema, siis juba hilja.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #1614
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Numbri liikumiseni on aega pm, ja kui nad reaalselt näevad et number hakkabki minema, siis helistavad ja teevad alles pakkumise, enne seda kui ise jonnima lähed, siis jah ei viitsita tõmmelda.

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #1615
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                      Numbri liikumiseni on aega pm, ja kui nad reaalselt näevad et number hakkabki minema, siis helistavad ja teevad alles pakkumise, enne seda kui ise jonnima lähed, siis jah ei viitsita tõmmelda.
                      siis mul on mingi leverage käes v tuleb jälle mingi 20 giga 4g netti?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1616
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                        Numbri liikumiseni on aega pm, ja kui nad reaalselt näevad et number hakkabki minema, siis helistavad ja teevad alles pakkumise, enne seda kui ise jonnima lähed, siis jah ei viitsita tõmmelda.
                        Kui ta allkirjastab lepingu ja saab ka seadme koheselt koos lepinguga. Üldjuhul saadetakse seade ka koheselt. Siis siuliselt tal enam pääsu pole. Noo vb siis kui ta jätab paki puutumatuna ehk siis aga kui ta avab pakendi, siis natuke teine teema juba.

                        Muidu kui odavamaks tahad saada siis ikka võta vastu pakkumine ilma seadmeta jep. Küll oma op kõne peale viskab :D

                        Comment

                        • armiido
                          Julm Donk
                          • Nov 2010
                          • 57

                          #1617
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Need operaatorid on üldse vägevad. Mul oli Elisas 18€ pakett 50giga andmemahtu ja 20mb/s alla, lisaks veel sitaks kõneaega ja sõnumeid mida ma kunagi täis ei saanud.
                          Tahtsin odavamat paketti ja kuna elisal ei olnud avalikult ühtegi normaalset paketti siis pöördusin Tele2 poole. Anti kohe mulle 5€ eest nauke vähem andmemahtu ja netti aga samas ikka mõistlik hind. Lepingud juba allkirjastatud ja SIM kaart ka juba ära saadetud. Siis helistab muidugi Elisa ja pakub pm sama paketti, mis mul ennem Elisas oli 6€ eest sellepärast, et ma hakkasin operaatorit vahetama :D

                          Siis kui ma Elisasse tulin saadsin kirja, et kas neil pakkuda mulle paketti, mis ei ole avalikult väljas ja siis oli ainuke vastus, et teeme sulle 2€ allahindlust 20€ paketist.
                          Last edited by armiido; 12.02.15, 13:32.

                          Comment

                          • viki
                            Grinder
                            • Apr 2010
                            • 893

                            #1618
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Mäletan kuidas krooniaja alguses oli mul mingi ülikallis NMT telefon ja mõni kuu maksin üle tuhande eegu ainult kõnede eest.Nüüd 5€ kuus!Tilti see mind muidugi ei aja-tuli lihtsalt meelde.

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #1619
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Kui ta allkirjastab lepingu ja saab ka seadme koheselt koos lepinguga. Üldjuhul saadetakse seade ka koheselt. Siis siuliselt tal enam pääsu pole. Noo vb siis kui ta jätab paki puutumatuna ehk siis aga kui ta avab pakendi, siis natuke teine teema juba.

                              Muidu kui odavamaks tahad saada siis ikka võta vastu pakkumine ilma seadmeta jep. Küll oma op kõne peale viskab :D
                              Tuttavale tehti pakkumine, koos nutitelefoniga. Läks koduoperaatori juurde, pakkumisega e-mail näpus, küsis et kas teete parema. Öeldi et meie ei saa teha, pakuti ka pm neid pakette mis avalikult saada. Tuttav otsustas teise vastu võtta, sai ka uue telefoni, võttis pakendist lahti, pani simi sisse. 48h vms oli aega taganeda, enne kui nr liigub, ja seda siis koduvõrk ka nägi et number reaalselt minemas. Siis helistati ja pakuti ikka midagi, mis kokkuvõttes oli tiba parem kui see uus+siis sama telefon ka. Teisel phonel taastas algseade ja viis tagasi, ei öeldud midagi peale selle et saadavad hooldusest läbi ja kui kasutamise tõttu ei ole see telefon enam samas seisus nagu alguses, siis peab maksma.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #1620
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                iseenese laiskus.

                                Comment

                                Working...