# Poes kui müüja tuleb ja küsib, et kas ta saab aidata.
Tra tõesti, nahhui nad tulevad segama lambist, ma lausa ärritun kui näen, et mõni müüja vaatab mind ja siis hakkab minu poole kõndima.. ja siis kui tõesti tahad küsida midagi, on debiilikud hõivatud või ei leia kuskilt..
Tra tõesti, nahhui nad tulevad segama lambist, ma lausa ärritun kui näen, et mõni müüja vaatab mind ja siis hakkab minu poole kõndima.. ja siis kui tõesti tahad küsida midagi, on debiilikud hõivatud või ei leia kuskilt..
Selle müüjapoolse abi pakkumisega on kaheotsaga värk. Ma ntx olen pooleldi klienditeenidaja ning valdkond milles tegelen, et saa tavainimene suurt midagi aru kui hakkab ise pudelitelt otsima. Tegemist siis tööstusliku koristuskeemiaga. Loogiline, et kui keegi uitab ringi esinduses, siis küsin, et kas saan teda kuidagi aidata vms.
Mis teil närvihaigetel viga on nende müüjatega? Öelga lihtsalt ei aitäh ja vahtige edasi.
Ja mina arvasin, et tiltan liiga palju ja raevutsen masendushoogudes :D
Aga ok üks asi ajab mind ka kas põhjendamatult või põhjendatult tilti.
Arvutid ajavad tilti kui nendega probleemid kaasnevad.
Super tilti ajavad kõik tech support foorumid ja 95% nende postitajatest.
Eile ka sõbral arvuti lääpas vaja boot from CD teha, aga nu ei saa helistab mulle, et googeldaks. Trüki nahhui kuidas tahad seda sisse kõik miljon vastust kus mingi tech support foorumi jobu jorutab sama jama ''If you can't see CD ROM from boot options in BIOS then it must be a broken CD drive or CD'' ok trükime kaks sada korda muud moodi tsitaatide jne, et CD ROM on ilusti BIOSis nähtaval jne ikka sama fucking bullshit.
Kuradi tarakanid isegi ei loe OPd leidsin mingi 10 postitust kus OPl samalaadne probleem ja kirjutab ilusti Inglise keeles, et CD ROM on BIOSis boot menus näha, aga ikka jorutavad kõik või 9/10st matsist, et CD drive või CD kakti.
Lõpuks 3 tunniga leidsin üles ühe lehe kus keegi suutis isegi muid variante pakkuda peale katkise CD drive või CD. Ja lõpuks üks toimis ka.
See tuletab meelde kuradi Elioni klienditeenindust, et kui rutiin küsimused nagu ''kas te ruuterile restarti olete teinud'' ja neile antud vastused + igasugune muu joru lõppeb ka tihti kuldse lausega, et ''kaabel on katki'' just because ruuteri ja aruvti vahel nt puudub näiliselt ühendus.
*Kui elad töökaaslasega koos ja tema tunneb, et on õige aeg keeta krevette! Fakk mis smell ikka, kuidagi ei saa seda paska haisu välja ka.
*Norskamine ja matsutamine.
*Kui vestled kellegagi sellisel teemal mil sa tead, et sul 101 prossa õigus aga tema raiub ikka tilti ajavaid teooriad edasi.
*Töökaaslane kokkuvõtteks siis :D
Eile ka sõbral arvuti lääpas vaja boot from CD teha, aga nu ei saa helistab mulle, et googeldaks. Trüki nahhui kuidas tahad seda sisse kõik miljon vastust kus mingi tech support foorumi jobu jorutab sama jama ''If you can't see CD ROM from boot options in BIOS then it must be a broken CD drive or CD'' ok trükime kaks sada korda muud moodi tsitaatide jne, et CD ROM on ilusti BIOSis nähtaval jne ikka sama fucking bullshit.
See on väga tilti ajav asi tõesti. Vahel on selline tunne, et kogu maailma IT support on tööle võetud ainult googeldamisoskuse pärast. Ühte ja sama lauset kopitakse ja soovitatakse nürida järjekindlusega, lõpuks leiad kusagilt foorumist 200. postituse erineva vastusega ja postitus algab alati "peale seda kui mulle 100 korda oli ühte ja sama jama soovitatud, leidsin lõpuks ise lahenduse..."
dekoratiivbeibed, kes peavad end järsku aadlipreilideks ja kohtlevad teenaindajaid halvasti.
inimesed kes keskenduvad probleemidele mitte lahendusele.
mingisugused sotsiaalsed normid, milles puudub loogika
see, et korruptsioon on praktiliselt kõikjal. paljusi väga kõrgeid ametnikke juhib raha.
inimesed, kes vaatavad sulle otsa nagu sa oleks mingi kõnts. umbes peavad end paremateks vms.
alles eile andsin kahele autojuhile käppa ja tutvustasin(scenkeri trasnport). üks viis mu pärast tasuta linna ja sai igast haiget huumorit. rääkis kuidas kreeklased on munnid ja kirus küttearveid. väga eluline. Teine lasi oma roklaga muid asju tassida.
Inimesed on ikka väga vastutulelikud, kui neid võrdselt kohelda.
Comment