Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.
sõitsin täna õhtul bussiga trt-tln. Terve tee siis päike vasakult poolt madalalt silma. Kahjuks ise sattusin paremale poole istuma...
Ja no "tule eila meile" inimesi on ikka olemas. Vasakul pool 4 rida inimesi hoiab 2h endal kätt päikese kaitseks silme ees selle asemel, et panna kardin ette. Ma saan aru kui ühel inimesel oleks lühises, aga no 4 rida inimesi. Kurat, sellistel tuleks valimisõigus ka ära võtta, sest midagi tarka seal kahe kõrva vahel küll ei ole.
tuleb load ära teha, egas midagi.
e: kõige hullem on see, et see päike kõrvetab nii jubedalt ju läbi klaasi :(.
sõitsin täna õhtul bussiga trt-tln. Terve tee siis päike vasakult poolt madalalt silma. Kahjuks ise sattusin paremale poole istuma...
Ja no "tule eila meile" inimesi on ikka olemas. Vasakul pool 4 rida inimesi hoiab 2h endal kätt päikese kaitseks silme ees selle asemel, et panna kardin ette. Ma saan aru kui ühel inimesel oleks lühises, aga no 4 rida inimesi. Kurat, sellistel tuleks valimisõigus ka ära võtta, sest midagi tarka seal kahe kõrva vahel küll ei ole.
tuleb load ära teha, egas midagi.
e: kõige hullem on see, et see päike kõrvetab nii jubedalt ju läbi klaasi :(.

Comment