Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1351
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    sõitsin täna õhtul bussiga trt-tln. Terve tee siis päike vasakult poolt madalalt silma. Kahjuks ise sattusin paremale poole istuma...

    Ja no "tule eila meile" inimesi on ikka olemas. Vasakul pool 4 rida inimesi hoiab 2h endal kätt päikese kaitseks silme ees selle asemel, et panna kardin ette. Ma saan aru kui ühel inimesel oleks lühises, aga no 4 rida inimesi. Kurat, sellistel tuleks valimisõigus ka ära võtta, sest midagi tarka seal kahe kõrva vahel küll ei ole.

    tuleb load ära teha, egas midagi.

    e: kõige hullem on see, et see päike kõrvetab nii jubedalt ju läbi klaasi :(.
    Last edited by karupoeg; 04.05.14, 21:07.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #1352
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Oh sa karupojakene

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #1353
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Oh sa karupojakene
        :( elu on nii ebaaus

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #1354
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Pokkerimängijale tuleb päike igati kasuks :D

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #1355
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            sõitsin täna õhtul bussiga trt-tln. Terve tee siis päike vasakult poolt madalalt silma. Kahjuks ise sattusin paremale poole istuma...

            Ja no "tule eila meile" inimesi on ikka olemas. Vasakul pool 4 rida inimesi hoiab 2h endal kätt päikese kaitseks silme ees selle asemel, et panna kardin ette. Ma saan aru kui ühel inimesel oleks lühises, aga no 4 rida inimesi. Kurat, sellistel tuleks valimisõigus ka ära võtta, sest midagi tarka seal kahe kõrva vahel küll ei ole.

            tuleb load ära teha, egas midagi.

            e: kõige hullem on see, et see päike kõrvetab nii jubedalt ju läbi klaasi :(.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #1356
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              :D lihtsalt priceless

              Comment

              • WeThePeople
                Vana Tegija
                • Mar 2010
                • 1163

                #1357
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                sõitsin täna bussiga tartu tallinn liinil. mõnus kevadpäike paistis ja sattusin täpselt akna alla istuma. kõik oleks super olnud aga mingi vend vahtis kogu aeg ja ohkas. see ajas natuke tilti.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #1358
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  sõitsin täna bussiga tartu tallinn liinil. mõnus kevadpäike paistis ja sattusin täpselt akna alla istuma. kõik oleks super olnud aga mingi vend vahtis kogu aeg ja ohkas. see ajas natuke tilti.
                  Sry ma ei saanud aru, et sa seda rekkamehe ranti endale käe peale tahad. Ma arvasin, et varjad käega päikest, et silma ei paistaks.

                  jubedalt kissitasid muidu silmi küll, tegid kõrvalistujale pifile silma? Tal olid muidu maru head sääred jea

                  Comment

                  • WeThePeople
                    Vana Tegija
                    • Mar 2010
                    • 1163

                    #1359
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                    Sry ma ei saanud aru, et sa seda rekkamehe ranti endale käe peale tahad. Ma arvasin, et varjad käega päikest, et silma ei paistaks.

                    jubedalt kissitasid muidu silmi küll, tegid kõrvalistujale pifile silma? Tal olid muidu maru head sääred jea
                    tegime palju muudki

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1360
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Sõitsin eile õhtul ühe Tallinn-Tartu bussiga ja mõtlesin, et trollin veidi järgnevaid sõitjaid. Ostsin enne starti väikse tuubi superglue'd ja liimisin neli rida kardinaid kinni. Tore kuulda, et päevitustroll toimis.

                      Comment

                      • kkovask
                        Räme Fish
                        • Mar 2014
                        • 10

                        #1361
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Pole jupp aega niimoodi irnuda saanud, küll kutt on geenius alles :D :D

                        Comment

                        • tiigrikutsu
                          Grinder
                          • Oct 2011
                          • 522

                          #1362
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Bussiga sõitmise juures ajas mingi tilti, kui üks minu ees olev kutt oli vist 5 kilo herneid ära söönud. No tra, sellist gaasi tootis lihtsalt, et pool bussi haises 70% sõidu ajast. Ei kujuta ette, kui mõni tüdruk oleks pidanud temaga öösel ühe teki all magama. xd ***** sellised keemiarelvad tuleks ära keelata bussis.

                          Comment

                          • Herbert Sammal
                            Jube Noob
                            • Jul 2013
                            • 165

                            #1363
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Omal ajal, kui sai samuti bussiga rohkelt sõidetud siis ajas mind tilti, et ALATI kui keegi pidi mu kõrvale istuma siis oli selleks kas 1) paks eit, kes magas lõpuks pea minu õlal nõnda, et mu õlg oli sinine pärast... või 2) noor poiss kes haises. Ok, korra istus ka mingi 9/10 kena tütarlaps. Seelikus. A jalad olid karvased.. oeh.

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #1364
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                              Uus offtopicu teema ajab tilti.

                              Kui keegi veel tagurpidi kirjutab, siis ma hakkan nutma.
                              .tlasthil elü tselles nesal aj arä mane igräj ajriklaep tameet akitaamotua ennut ie lum
                              ???tiforp

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #1365
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                Kui tellid delivery koos jäätisega ja siis delivery jõuab kohale ilma jäätiseta ning ütleb sulle "Alright, I will drop it back for you just now" and he never comes...

                                :'(


                                e: 6th May

                                Järgmine päev, kuid nagu vanad tõstamaalasedki juba rääkinud "parem hilja, kui mitte kunagi.". Sain jätsi kätte. Rõõmus päev :)
                                Last edited by BlackWerewolfGenie; 06.05.14, 21:56.

                                Comment

                                Working...