majanduslangus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • markosa
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 186

    #1

    majanduslangus

    Tekkis selline mõte, et kuidas on majanduslangus mõjutanud pokkeritubade taset. Et kas on majanduslanguse tõttu tubades vähem raha liikvel, elukutseliste osakaal suurem, või on vastupidi, et on rohkem õnneotsijaid, ning seega tase madalam. On ehk kellelgi tähelepanekuid?
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: majanduslangus

    no minu tase on seoses majanduslangusega (masu) tõusnud igaljuhul ;D

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: majanduslangus

      Pigem rohkem fishe ;D

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #4
        Re: majanduslangus

        Ma arvan, et madala taseme rahvast on juurde tulnud (seda siis võibolla isegi sõltumata majlangusest). Kõrgema taseme donke vast vähem, ehk vähem neid, kes tulevad õhtul töölt koju ja mõtlevad, ah, võtaks mingi shoti NL1000.

        SNG mehed igatahes on mures, sest kõrgema taseme SNGd on liiga regulare täis ja sisuliselt mehed teevad breakevenit ja elavad rakebackist.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: majanduslangus

          Kui nüüd mõtlema hakata, siis totaalseid spewmankisid pole ikka tükk aega näinud, kellelt mängleva kergusega raha ära saab võtta.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: majanduslangus

            No kindlasti see kogu surutis peab kuskilt tasapisi mõjuma ka pokkerile mingil määral.

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: majanduslangus

              sittagi pole muutunud.

              Algselt postitas kilu6
              SNG mehed igatahes on mures, sest kõrgema taseme SNGd on liiga regulare täis ja sisuliselt mehed teevad breakevenit ja elavad rakebackist.
              Ma väga kursis pole, aga SNG on vist 'solved' ka suhtkoht... lõppmäng vähemalt?

              Comment

              • TaaviK
                FPP Pro
                • Nov 2008
                • 248

                #8
                Re: majanduslangus

                Minu toas on ikka tunda, et tase on kõvemaks muutunud.

                Comment

                • krayzie
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 706

                  #9
                  Re: majanduslangus

                  laudades pole mingit vahet märgata, küll aga on häid promosi väheseks jäänud

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #10
                    Re: majanduslangus

                    Algselt postitas tdx
                    sittagi pole muutunud.
                    Ma väga kursis pole, aga SNG on vist 'solved' ka suhtkoht... lõppmäng vähemalt?
                    Kui käes on AA ja blindid suured, siis tihti on asi tõesti 'solved'
                    Aga üldiselt ei ole pokkeris veel midagi 'solved'
                    Kabe on 'solved'

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: majanduslangus

                      freerolle on kärbitud räigelt.. ehk siis võidusummat.. maite aimo on triobetis vähem rahvast ka... va nüüd tänu sünnipäevakampaaniale, mil jälle veidi rohkem on...

                      Comment

                      • Tisko
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 163

                        #12
                        Re: majanduslangus

                        Algselt postitas tdx
                        Ma väga kursis pole, aga SNG on vist 'solved' ka suhtkoht... lõppmäng vähemalt?
                        sa võid hüpoteetilisi või oma mängitud käsi sngwiziga pmtslt "solve'ida", iseasi on, kui paljud seda teevad ja kui palju kellelgi sellest harjutamisest ja õppimisest reaalselt meelde jääb ja kasu on. kui jälle lauad lahti on ja keerulised olukorrad vastu vahivad, siis ka headel mängijatel pea seest tulevatel otsustel on palju vigu sees, nii et kui ISE ei õpi ja oma mängu ei arenda (mida enamus mängijaid ei tee), siis mis see muudab, kas need samad olukorrad on tänasel päeval kuskil kellegi poolt "solve'itud" ?

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #13
                          Re: majanduslangus

                          pole märgata, pigem koondatud tulevad oma viimase rahaga ja proovivad "pokkeriga" raha teenida :D

                          Comment

                          Working...