*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #841
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    mõlemal tulemused ikka wow. ise kui vahepeal ratast lasin üks suvi, siis krt 50 kilti ikka juba võttis mega läbi....

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #842
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      kas kellelgi rullsuuskadega on kogemust? tahaks endale kerge treeningu eesmärgil soetada, aga ei oska õiget valikut teha. pakutakse klassikastiili ja vabastiili omasid. kuna tallinna piirkonnas kõik vastavad teed on siledad, ilma mägedeta, siis kas peaks sellest valikul lähtuma? või on harrastajale üldse savi kummad?

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #843
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Tänu Eesti backpackersile on Austraalia koht, mida ma eriti külastada ei taha. Meenutab vaikselt Soomemaad.
        Ma ütleks, et üleüldises pildis on eesti backpacker eeskujulikum kui näiteks prantsuse või saksa backer. Muidugi oma tutvusringis antud hetkel võibolla 1-2 backerit ainult kellega tihedamalt suhtlen.

        Comment

        • mikk2468
          Vana Tegija
          • Nov 2009
          • 1039

          #844
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          Ma ütleks, et üleüldises pildis on eesti backpacker eeskujulikum kui näiteks prantsuse või saksa backer. Muidugi oma tutvusringis antud hetkel võibolla 1-2 backerit ainult kellega tihedamalt suhtlen.
          Kuna sa juba tükk aega Austraalias elanud, äkki viitsid plusse/miinuseid elu kohta Austraalias välja tuua.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #845
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            kas kellelgi rullsuuskadega on kogemust? tahaks endale kerge treeningu eesmärgil soetada, aga ei oska õiget valikut teha. pakutakse klassikastiili ja vabastiili omasid. kuna tallinna piirkonnas kõik vastavad teed on siledad, ilma mägedeta, siis kas peaks sellest valikul lähtuma? või on harrastajale üldse savi kummad?
            oleneb kui hea sa suusa peal oled. uisu rullid vajavad rohkem tehnikat. klassika omadega saab liuelda ja niisama nautida. kuna teed on siledad siis, et trennist kasu oleks pead kindlasti aeglaste laagritega rullsuusad muretsema. Marwe teebki aeglaste laagritega. nii et vali ise kas uisk või klassika. algajale ise soovitaksin klassika Marwe rullsuuski.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #846
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              suusatanud eriti pole. aga jah, trenni mõttes tahaks ikka. mida see aeglane laager tähendab?

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #847
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Comment

                • mortalvombat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2010
                  • 412

                  #848
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  kuna teed on siledad siis, et trennist kasu oleks pead kindlasti aeglaste laagritega rullsuusad muretsema.

                  Comment

                  • oohoh
                    Grinder
                    • Oct 2009
                    • 547

                    #849
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                    suusatanud eriti pole. aga jah, trenni mõttes tahaks ikka. mida see aeglane laager tähendab?
                    veereb sitasti

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #850
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      suusatanud eriti pole. aga jah, trenni mõttes tahaks ikka. mida see aeglane laager tähendab?
                      no rattad veerevad ju kuullaagrite peal. on olemas kiired ja aeglased. ühed veerevad üli kiirelt ja ei peagi nagu hoogu lükkama - teised aga on aeglased ja pead edasi liikumiseks ikka vaeva ka nägema marwe suusarollerid on ühed maailma aeglasemad ning imo ideaalsed Tallinnas siledal maal treenimiseks.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #851
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        no rattad veerevad ju kuullaagrite peal. on olemas kiired ja aeglased. ühed veerevad üli kiirelt ja ei peagi nagu hoogu lükkama - teised aga on aeglased ja pead edasi liikumiseks ikka vaeva ka nägema marwe suusarollerid on ühed maailma aeglasemad ning imo ideaalsed Tallinnas siledal maal treenimiseks.
                        Sinu arusaama järgi peaks talvel suuskadele ka valet määret panema, et suusk ei libiseks ja treening parem oleks. Ei mõtle midagi halvustavalt, aga selle laagrite jutu järgi tundub, et marwe kasutab kõige sitemaid laagreid lihtsalt.


                        edit: ei ole suusaekspert
                        Last edited by mikk2468; 27.05.12, 22:31.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #852
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          uurisin veits, marwe on enamasti proffidile ja just siis treeningu jaoks. hinnas on need ka kõvasti üle keskmise. pean endane midagi kergemat ilmselt vaatama, algajale harrastajale vist veidi rasked alguseks.

                          Comment

                          • mait47
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 192

                            #853
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas Romka Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Vaata parem mis Eesti oma kutt teeb - kindlalt parem sellest tüübist

                            või siis mida maailma parim suudab:

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #854
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                              Vaata parem mis Eesti oma kutt teeb - kindlalt parem sellest tüübist

                              või siis mida maailma parim suudab:
                              http://www.youtube.com/watch?v=hsGibgoNzU0
                              lol, see Eesti oma tegi ju kergemaid trikke ning esimese kolme minutiga kukutas vähemalt 5 korda oma kama maha:D

                              E: see teine video on küll vaatamist väärt

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #855
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                                Vaata parem mis Eesti oma kutt teeb - kindlalt parem sellest tüübist

                                või siis mida maailma parim suudab:
                                http://www.youtube.com/watch?v=hsGibgoNzU0
                                dafuck
                                see viimane vend oli päris sick!:D

                                Comment

                                Working...