*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #361
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    Mis story on siis? lühidalt v linki?
    Sai koll ette 10NL grindmisest ja viskas kogu rolli erinevatele MTTdle loosi ning hittis mõnusalt.
    Threadi vältel mitmeid suuri hitte veel teinud.
    http://forumserver.twoplustwo.com/54...le-imo-374271/




    Päris ulme grinding room setupite teemast 2p2.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by qbj0hn; 12.05.12, 18:09.

    Comment

    • Mrt1989
      Grinder
      • Mar 2010
      • 999

      #362
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Korralik setup jah ,aga ma ei kujuta ette mis silmad teha võivad .....

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #363
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Setupi ideoloogia järgi tundub tegemist olevat kas Linteri, Klenski või Revaga.

        Comment

        • isutuba
          Grinder
          • Sep 2009
          • 633

          #364
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
          Fucking braindead, ma ütlen. Nali seisneb selles, et tegemist on Eneti NO CAP lauaga, mis tähendab, et rake ei ole capped. Tüüp statside järgi pole eriline fish, olen näinud, et nõrkade kätega betib vähem ja seejärel on nõus foldima, seega flop shove. Tüüp callib oma fucking tõmbega, võidab ja maksab 50$ (!!!) raket. Fakk off ei saa olla nii loll.


          Enet Network - €4 NL (6 max) - Holdem - 5 players
          Hand converted by PokerTracker 3

          BTN: €634.65
          Hero (SB): €426.00
          BB: €100.00
          UTG: €451.46
          CO: €619.48

          Hero posts SB €2.00, BB posts BB €4.00

          Pre Flop: (€6.00) Hero has K A

          fold, CO raises to €12.00, fold, Hero raises to €44.00, fold, CO calls €32.00

          Flop: (€92.00, 2 players) 6 5 T
          Hero checks, CO bets €43.18, Hero raises to €382.00 and is all-in, CO calls €338.82

          Turn: (€856.00, 2 players) 4

          River: (€856.00, 2 players) Q

          Hero shows K A (High Card, Ace) (Pre 70%, Flop 57%, Turn 0%)
          CO shows J A (Flush, Ace High) (Pre 30%, Flop 43%, Turn 100%)
          CO wins €804.52
          Oskab keegi öelda kuidas enetist see käsi prt3-ga träckitud sai? Minu teada ptr3 ei tööta enetis,kodulehel seda ka listis ei ole,isegi kunagi proovisin ja asja ei saanud.
          Any comments anyone?Fuzzy?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #365
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Algselt postitas isutuba Vaata postitust
            Oskab keegi öelda kuidas enetist see käsi prt3-ga träckitud sai? Minu teada ptr3 ei tööta enetis,kodulehel seda ka listis ei ole,isegi kunagi proovisin ja asja ei saanud.
            Any comments anyone?Fuzzy?
            handgrabber imo.

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #366
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Algselt postitas isutuba Vaata postitust
              Oskab keegi öelda kuidas enetist see käsi prt3-ga träckitud sai? Minu teada ptr3 ei tööta enetis,kodulehel seda ka listis ei ole,isegi kunagi proovisin ja asja ei saanud.
              Any comments anyone?Fuzzy?
              Mul praegusel PT3 versioonil Enet Network kirjas.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #367
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                http://forumserver.twoplustwo.com/54...49/index1.html
                Kui kellegil unetutel veel igav, siis võtke see teema ette.
                Bipolaarne, vägivallale kalduv, kireva minevikuga ja küllaltki hästi kirjutav OP muudab random tilt threadi üheks sickimaks welliks, mis ma elus lugenud.
                (pics, 7x tulistatud, vangis istunud, lõbumaja pidanud, mehelt bj saanud, randomly MMA main eventil kakelnud professionaali vastu, you name it)

                Eriti huvitav on lugeda haige inimese ausat thought processi. Näide:

                the guy trolling as my ex wife
                I wouldnt beat him with a bat
                I would light him on fire and watch him burn to death
                Last edited by KristjanLaas; 13.05.12, 00:31.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #368
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Lugesin ka seda enne kui 2+2 kinni läks. Suht epic jep.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #369
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Subd.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #370
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      http://forumserver.twoplustwo.com/54...49/index1.html
                      Kui kellegil unetutel veel igav, siis võtke see teema ette.
                      Bipolaarne, vägivallale kalduv, kireva minevikuga ja küllaltki hästi kirjutav OP muudab random tilt threadi üheks sickimaks welliks, mis ma elus lugenud.
                      (pics, 7x tulistatud, vangis istunud, lõbumaja pidanud, mehelt bj saanud, randomly MMA main eventil kakelnud professionaali vastu, you name it)

                      Eriti huvitav on lugeda haige inimese ausat thought processi. Näide:

                      the guy trolling as my ex wife
                      I wouldnt beat him with a bat
                      I would light him on fire and watch him burn to death
                      I have taken a bat multiple times to people to "deal with certain situations"

                      I once sprayed someone with gasoline and tried to light them on fire,...they out ran me.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #371
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        http://forumserver.twoplustwo.com/54...49/index1.html
                        Kui kellegil unetutel veel igav, siis võtke see teema ette.
                        Bipolaarne, vägivallale kalduv, kireva minevikuga ja küllaltki hästi kirjutav OP muudab random tilt threadi üheks sickimaks welliks, mis ma elus lugenud.
                        (pics, 7x tulistatud, vangis istunud, lõbumaja pidanud, mehelt bj saanud, randomly MMA main eventil kakelnud professionaali vastu, you name it)

                        Eriti huvitav on lugeda haige inimese ausat thought processi. Näide:

                        the guy trolling as my ex wife
                        I wouldnt beat him with a bat
                        I would light him on fire and watch him burn to death
                        haha, ma tean irl sellist venda. noad, tukid, litsimaja-pidamised, sierra leones teemandikaevamised jne.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #372
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Vandalar, said selle totsi maha, keda eile pastilaaga nügisid?

                          Comment

                          • Pumper
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 2359

                            #373
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Rahvas ajage end FC Pokkeriprode mängule Ambla vallameeskonna vastu!

                            Täna pühapäeval kell 12:00!! KALEVI STAADIONI KUNSTMURUVÄLJAKUL.
                            Päike paistab ja linnud laulavad, saab pohmakast ja muust jamast lahti ning näete oma dresseeritud kullakesi platsil pudistamas.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #374
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Keegi mõned nädalad tagasi jagas mingit vist sommide tehtud HD streami proge linki siin. Ei leia enam krt...

                              Comment

                              • valustyng
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 450

                                #375
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                hdtvplayer

                                Comment

                                Working...