*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #316
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Esimesel koolipäeval ühes Ameerika keskkoolis esitleb õpetaja klassile uut kaasõpilast: Sakiro Suzuki, Jaapanist.
    Tund algab. Õpetaja: "Vaatame, kui hästi te ameerika kultuurilugu tunnete. Kes ütles "Andke mulle vabadus või surm"?
    Klassis on hiirvaikus, ainult Suzukil on käsi püsti: "Patrick Henry, 1775 Philadelphia..."
    "Väga hea, Suzuki. Ja kes on öelnud: "Riik on rahvas ja rahvas ei tohi alla kä...ia"?"
    Suzuki: "Abraham Lincoln, 1863 Washingtonis."
    Õpetaja vaatab klassi ja manitseb:"Häbenege, Suzuki on jaapanlane ja tunneb ameerika ajalugu paremini kui teie!"
    Tagaridadest kostab vaikne pomin: "Käigu p... need kuradi japsid!"
    "Kes seda ütles", karjatab õpetaja.
    Suzuki: "Kindral McArthur 1942 Guadalkanali juures ja Lee Iacocca 1982 Chrysleri aastakonverentsil."
    Klassis on vaikus, tagantpoolt kostab siiski:"Oksele ajab..."
    Õpetaja karjub: "Kes see oli?" Suzuki: "George Bush Senior jaapani peaministrile Tanaka lõunasöögi ajal Tokios 1991."
    Üks õpilane tõuseb püsti ja vannub: "Ma veel keeran sulle!" Suzuki silma pilgutamata: "Bill Clinton Monica Levinskyle, 1997 Washingtonis, Valge Maja ovaalsaalis."
    Püsti tõuseb järgmine ärritunud õpilane: "Suzuki on üks paras s***!"
    Selle peale Suzuki: "Valentino Rossi, mootorrataste Grand-Prix'l Brasilias 2002."
    Klassis puhkeb hüsteeria, õpetaja langeb minestunult maha.... Uksest astub sisse direktor: "Kurat, niisugust segadust pole minu silmad veel näinud!"
    Suzuki: "Angela Merkel rahandusminister Schäublele riigieelarve aruande lugemisel, Berliin 2010."

    Comment

    • CheekyMullet
      FPP Pro
      • Feb 2010
      • 232

      #317
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Algselt postitas backdoorsex

      dafoqq

      fakkk miks ma vaatasin seda videot. Nüüd mul peas jooksevad mõtted, et oleks see asiaat mul kõrval, mida ma temaga ära ei teeks.
      See, et teemaks on offtopic, ei tähenda, et sa kogu maailma sitta pead siin kõigiga jagama. Mis järgmiseks? Videod tatikatest, kes kassi põlema panevad? Kui tõesti kuidagi muud moodi ei saa, siis palun spoilerit sellistele nõmedustele.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #318
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Buda mungad jäid pokkeri mängimisega vahele

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #319
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Mis reklaamil? Sellel bänneril mille reggie postitas?
          Yeah. Tahan ka. :/

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #320
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Peris jõhkralt uputab ikka.

            Tallinn City - pealinna lood, piirkonnad ja sündmused Tallinn City on pealinna uudiste- ja kogukonnaportaal, mis kirjutab Tallinna linnaosadest, asumitest, liiklusest, kultuurist, haridusest, linnaruumist, ettevõtlusest ja sündmustest. Meie eesmärk on tuua lugejani selge ülevaade sellest, mis Tallinnas päriselt toimub: millised otsused mõjutavad linnaelu, kus muutub liiklus, millised arendused kerkivad ja mida teha nädalavahetusel. Teemad Uudised

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #321
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              LOLchinesebusinessmanaments.

              http://www.pokerlistings.com/tom-dwa...lion-pot-28433

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #322
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                PERISELT ? mine võta parem pangalaenu ja osta omale korter kanali äärde, saaksid aknast vaadata ja ahhetada.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #323
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  unreal sickfuck

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #324
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Algselt postitas vennike Vaata postitust
                    PERISELT ? mine võta parem pangalaenu ja osta omale korter kanali äärde, saaksid aknast vaadata ja ahhetada.
                    Tra käi ***** konn. Nahhui sa inised siin, mine pedereeri kuskil mujal krdi ahv.

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #325
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Hea hinna ja kvaliteediga taksod tallinnas?

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #326
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Palun olge head ja ärge koguaeg inisega Sassi kallal. Näete ju, kui hella hingega ta on. Ning igalühel viskab vahel kaane pealt. :) Olgem viisakad ja heasoovlikud üksteise vastu.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #327
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                          Palun olge head ja ärge koguaeg inisega Sassi kallal. Näete ju, kui hella hingega ta on. Ning igalühel viskab vahel kaane pealt. :) Olgem viisakad ja heasoovlikud üksteise vastu.
                          BDS ja Sass ei ole sama inimene kui sa seda mõtlesid.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #328
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                            Hea hinna ja kvaliteediga taksod tallinnas?
                            IMO Reval suht hea. http://www.reval-takso.ee/

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #329
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Tra käi ***** konn. Nahhui sa inised siin, mine pedereeri kuskil mujal krdi ahv.
                              Mine kuskile rate'sse oma poste koguma .. täiesti kohutav kuidas sa suudad offtopicu ka veel totaalselt ***** keerata .. sul on ikka tõsine "anne"

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #330
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                Mine kuskile rate'sse oma poste koguma .. täiesti kohutav kuidas sa suudad offtopicu ka veel totaalselt ***** keerata .. sul on ikka tõsine "anne"
                                Irw. Taunikari. Kes mida P'U'T'S'I keerab siin?
                                Teie oma offtopic offtopicuga ju?

                                Hea näide atm. Ma postitan lingi, kuidas Tallinnas autod upuvad ja kohe on olemas kamp mingeid ahve, kes lendavad peale mulle?

                                Suured probleemid mõnel siin tähelepanuvajadusega ja ärapanemisega.
                                Mu pärast tembeldage mind kelleks iganes. no problemz.

                                Comment

                                Working...