*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #136
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Siiamaani laps üleval ja ei jää magama enne kui oma lutipudeli saab :S.
    Teil ainult üks lutipudel?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #137
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
      Teil ainult üks lutipudel?
      Kahjuks jah. :(

      Lõpuks jäi magama. Nüüd saab ZOOMi toksida vaikselt.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #138
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        See hea, ghost lab.
        Ruum kus Wild Bill pokkerimängija tapeti: http://www.youtube.com/watch?v=4EzUI...feature=relmfu

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #139
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          See hea, ghost lab.
          Ruum kus Wild Bill pokkerimängija tapeti: http://www.youtube.com/watch?v=4EzUI...feature=relmfu
          See ghost lab iseenest hea jah aga mind häirib, et väga paljud storid on siuksed umbes, et:
          Rändavad 3000 km kuhugi, heidavad elektroonilise võrgu üle objekti, saime ühe EVP jee nüüd lahkume. Võiks nagu natuke rohkem uurida asja jne. Aga muidu iseenest väga huvitav ikkagi :).

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #140
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            http://www.reporter.ee/2012/05/05/au...mekombel-ellu/

            Täitsa pekkis, mis see kiirus võis olla ,et ta nii räige lennu tegi :D ?

            02:00 käib mingi vägistamise katse otse kaamera all irw. ( tagaplaanil )
            päris rets ja huvitav tõesti, mis seal tagaplaanil toimus.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #141
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise



              :D

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #142
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                Noo.. Mõned huvitavamad asjad, mis toimunud viimasel ajal. Neid muidki aga näiteks:

                1) Olid kadunud päikseprillid nädal aega jutti. Ei mitte kuskil. Tuhnatud said läbi kõik võimalikud kohad.
                Ühel ööl ärkasin ja et vett minna jooma. dafoq? Koridoris kenasti kapi peal.

                2) Arvuti, mis oli sleep modes, ja parooliga kaitstud. ( välja ka loggitud ). Hakkas täpselt kell 3 öösel mängima. Winampist täiest kõrist tuli laul, mida meil kodus kuulati väga tihti. Kaan oli ka kinni arvutil btw. ( mingi teema selle kella 3mega öösel: http://www.google.ee/search?q=kell+3...ient=firefox-a )

                3) Laps jäi lutipudeliga magama täna. Sulgesime ukse ja panime lutipudeli kapi peale. Enne ärkas ja mitte kuskil. Ta ei jää ilma selleta magama ja see teada. Seega 2h nonstop otsimist. Kõik võimalikud kohad/panipaigad/voodialused jne. Mitte kuskil.
                Siiamaani laps üleval ja ei jää magama enne kui oma lutipudeli saab :S.

                Nkn. keegi ei usu :D aga mai ootagi seda teilt.
                usun, sest olen ise ka kogenud mõningaid asju, aga lihtsalt võta videole kui muidagi huvitavamat toimub. oleks uus youtube hitt

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #143
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Meil kodus iga laupäevane traditsioon ID pealt vaadata neid ghost storysid. Julmalt creepy tegelt ikka. Pärast kui naisega magama lähme, siis kes ees see mees voodisse :D. Seljataha ei julge kumbki vaadata haha.
                  Siis pole mingi ime ka, kui asjad/sündused juhtuma hakkavad.

                  Põhikooli ajal sai ka nö. kinos (klubis videomaki pealt) õudukaid vaatamas käidud ja selle tulemuseks oli see, et ükskord kooli minnes pidin omaenda varju nähes peaaegu infarkti saama.
                  Last edited by Potsataja; 07.05.12, 22:07.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #144
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #145
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Whatt

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #146
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                        (nagu jumal imo)
                        See religion on omaette teema juba.

                        You believe in God? No. Boom. Dead.
                        You believe in God? Yes.
                        You believe in my God? No. Boom. Dead.
                        My God has a bigger dick than your God!

                        Poliitilised hustlerid said kunagi kokku ja mõtlesid välja plaani kuidas inimesi kontrollida.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #147
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                          Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.
                          Kummitustesse uskumist ei saa religiooniga samale tasandile asetada. Religiooni uskumine on hoopis teine asi kui tulnukatesse/kummitustesse/etc.

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #148
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                            Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.
                            Sinuga pole veel midagi huvitavat juhtunud :D

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #149
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              Ma ei saa aru kuidas on võimalik, et keegi kummitusi usub(nagu jumal imo). Füüsiliselt nii jabur teema lihtsalt. Mis kuradi tasandil see eksisteerida saab? Millest koosneb? Mingi "kogu"(mis liigub ka läbi seina?) on sama inteligentne nagu keerulise ehitusega inimene - räägib jne? Puhas kujutlusvõime minu jaoks.
                              Päris nii must-valge nüüd küll pole. Ei viitsi hetkel googeldada, aga esimesena sellistest seletamatutest juhtumitest meenub see, kuidas opilaual olev patsient, kelle elu oli juuksekarva otsas, rääkis üles ärgates, et nägi end ülevalt hõljudes (olles reaalselt teadvusetu) ja samas oskas ka ära nimetada kellaajaliselt, mis õues parklas toimunud oli jne.. mida hiljem videolindilt kontrolliti ja paika pidas.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #150
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Kummitustesse uskumist ei saa religiooniga samale tasandile asetada. Religiooni uskumine on hoopis teine asi kui tulnukatesse/kummitustesse/etc.
                                Tbh ma usun ennem kummitustesse/tulnukatesse kui religion. Ei saa jah samale tasemel panna.

                                Comment

                                Working...