*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Skyline
    Grinder
    • Dec 2008
    • 510

    #541
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #542
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      ainult venelased. veel selliseid videosid. vaatamine ajab juba jalgadest nõrgaks.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #543
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        haiged vennad.

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #544
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Kõige hullem oli see vanja, kes mööda majaseinu ja katuseid ronis, kusagil siin foorumis oli link kunagi, enam ei mäleta kus, aga seda oli ka ränk vaadata.

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #545
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            See vend veel libastus ka, kui seal kautsel mingeid saltosi hüppas, see oli ikka väga ränk. (Sama video peal siis, millest jasssass räägib)

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #546
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              rändomit
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #547
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Üsna OK film @tv3 (Law abiding citizen)

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #548
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Tekkis selline kysimus ka starsi softiga oleks võimalik mingit programmi liita, et näeks chippide asemel bigblindides oma chipikogust?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #549
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                    Tekkis selline kysimus ka starsi softiga oleks võimalik mingit programmi liita, et näeks chippide asemel bigblindides oma chipikogust?
                    Minu andmetel mitte ja säärast muudatust on mitmeid kordi küsitud PokerStarsilt. Vastust, mis nad andnud kahjuks ei mäleta.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #550
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Väike mõttetera mis silma hakanud siin usas.
                      Siuke mulje nüüd jäänud, et siin politsei konkreetselt aitab inimest ja mõistab teda mitte nagu eestis, et saaks tingimata trahvi ära väänata. Ise pole puldis olnud, aga 2x klubist tagasi tulles on kinni peetud. 1x kuna tagumine tuli vist ei põlenud ja teist x ei mäleta. Obv kedagi puhuma ega mitte midagi ei pandud, lihtsalt juhiti tähelepanu antud probleemile, isegi juhilube ei küsitud.
                      Nii eile. Käisime ühes klubis NYC külje all. Seal oli 2 klubi suht kõrvuti ja käisime mõlemas. Teises klubis oli politsei auto pargitud klubi ette ja me passisime seal väljas kõik super lõbusas meeleolus obv ja ootasime bussi mis sõitis selle kahe klubi vahelt ja jäime oma lõbusa olekuga ka politseile silma.
                      Paar tundi hiljem läksime klubist ära autoga, aga sealt samalt tänavalt kus need samad politseid campisid klubi ees. Peeti auto kinni ja juhiti tähelepanu, et me sõidame ühesuunalisel tänaval vales suunas lol. Puhuma ega midagi ei pandud, kuigi need samad nägid enne, et me seal pidutsesime, lihtsalt anti juhised kuidas maanteele saada ja oligi kõik.
                      Pmst siin kui on kahtlus, et inimene on täis siis lastakse näiteks tähestiku lugeda või siis mingeid kõndimis harjutusi teha, kui saad nendega hakkama on kõik korras ja oled võimeline sõitma. Puhumine on viimane asi mis tehakse. Tundub lihtsalt, et on rohkem inimesed.
                      Toon näiteks, et mu vend sai mõned nädalad tagasi tutipäeval ilma turvavööta sõitmise eest 160€ trahvi (ta puldis polnud, varemad rikkumised puuduvad).
                      Maanteel kiirusega samamoodi. Maanteel on lubatud 65 miili (104km/h), aga absoluutselt kõik sõidavad 80ga(128km/h). Kedagi siukse asja eest kinni ei peeta. Kujutan ette, et kui keegi laseb juba 100 miilise lennuga mööda siis võetakse sappa. Seda jama ei saa muidugi Eestiga võrrelda teede prst, siin normaalsed 3-4 realised teed. Liikluskultuur tundub ka üldiselt kordades parem.
                      Last edited by qbj0hn; 21.05.12, 23:26.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #551
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Polkudele on kõrgemalt poolt antud hiljuti käsk rohkem väänama hakata koguselt, kui ka summade poolest. Suuliste hoiatuste tegemine ära keelatud jne. Ühesõnaga loetakse moraali, et see on inimeste endi huvides aga tegelikult ollakse vaid raha peal väljas. Nii, et tulevikus on oodata palju nussi polkude poolt. Mainin ära, et madala astme polku sellest trahvitamisest kasu ei lõika, neid nussitakse veel rohkem, kui teid trahvidega.

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #552
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          iga kord kui eestis mente näen, siis mõtlen, et millised idioodi üldse sinna tööle lähevad.. for real.........
                          MIKS????
                          eks nüüd üritage mulle selgeks see teha? :D kes julgeb...

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #553
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Klubides ka alati väga mõnus õhkond. Mingi 5x neljas erinevas klubis käinud ja alati super õhkond. Pole ühtegi douchet või ülbikut veel kohanud.
                            Laupäev sai veel siukses klubis käidud kus olid ainult mustad ja hispanicud. Ma olin literally ainuke valge inimene peale oma sugulase klubis.(terve õhtu jooksul isegi linna pildis ei näinud valget inimest). 2-3x on venelaseks aint tituleeritud ja see ka kõik. Muusikast pole mõtet üldse rääkida, ulme kui hea lihtsalt rsk, siuksed mixid ja jutud, et anna otsad lihtsalt.

                            Comment

                            • Roomet
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 211

                              #554
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              iga kord kui eestis mente näen, siis mõtlen, et millised idioodi üldse sinna tööle lähevad.. for real.........
                              MIKS????
                              eks nüüd üritage mulle selgeks see teha? :D kes julgeb...
                              Ei usu, et keegi siin nii loll on, et sulle midagi selgeks viitsib üritada teha.

                              Comment

                              • widescreen
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 579

                                #555
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                qbj0hn, sinu jutu järgi on usa vist jumalik koht elamiseks, vali ainult koht kuhu lebosse tahad visata:D tahaks ka juba läbi minna sealt!

                                Comment

                                Working...