pokkeriprod.com kommuun orkutis!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #31
    Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

    Algselt postitas kollane
    muutsin suurteks tähtedeks ja lisasin mõned related communityd..
    ning andsin rankale kaasomaniku õigused.

    ranka ilusti küsib siis võin kommuuni üle anda, kui ta seda soovib
    nüüd ranka tuli klubisse, sai adminniks ja lükkab doomswitchi peae, ehk community deletei ning ise kustutab end taaskord ära ;D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

      Algselt postitas hotcocacola
      nüüd ranka tuli klubisse, sai adminniks ja lükkab doomswitchi peae, ehk community deletei ning ise kustutab end taaskord ära ;D
      jajah aga pole nii karme õigusi

      Comment

      • cacapall
        Julm Donk
        • Aug 2009
        • 31

        #33
        Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

        ranka, vaatasin su pokkeri kaustast pilte, jubedalt suured võidud :O sheeri mulle ka vahepeal:D

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #34
          Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

          Möah, mingi coca göörlfriend?

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #35
            Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

            MIDA VITTU

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #36
              Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

              same name, same shit

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #37
                Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                helmps teeb taaskord nalja

                Comment

                • Staier
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 166

                  #38
                  Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                  Tervist!

                  Juba üle poole aasta foorumi liige olnud aga mõned üksikud postid aint teinud,kuna liitusin pokkeriprod.com kommuuniga Orkutis siis annan siin teada,et liitusin,nag ranka kommunis teha käskis :P

                  Comment

                  • blazkuh
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 400

                    #39
                    Re: pokkeriprod.com komuun orkutis!

                    Muutke see pealkirja kirjaviga ära palun, häirib veits :P KomMuun.

                    EDIT: Aitäh!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: pokkeriprod.com kommuun orkutis!

                      Nüüd orkutis veel kõvem kommuun "FPP Pros (Poker Rakeback Pros) :P", kus hetkel 2 väga salajast liiget.

                      Comment

                      • andu_andu
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 4050

                        #41
                        Re: pokkeriprod.com kommuun orkutis!

                        Algselt postitas ranka
                        Nüüd orkutis veel kõvem kommuun "FPP Pros (Poker Rakeback Pros) :P", kus hetkel 2 väga salajast liiget.
                        kas selleks , et selle kommuuniga liituda peab olema breakeven/kaotav mängija ?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: pokkeriprod.com kommuun orkutis!

                          Algselt postitas andu_andu
                          kas selleks , et selle kommuuniga liituda peab olema breakeven/kaotav mängija ?
                          Ei. Selleks peab olema uhke oma FPP-de üle!!!!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #43
                            Re: pokkeriprod.com kommuun orkutis!

                            Algselt postitas ranka
                            Ei. Selleks peab olema uhke oma FPP-de üle!!!!
                            FPPsid saab Pacificus ka ning mul ca 2k$ eest neid , kas saan selle salajaste memberite communityga ühineda?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: pokkeriprod.com kommuun orkutis!

                              Algselt postitas hotcocacola
                              FPPsid saab Pacificus ka ning mul ca 2k$ eest neid , kas saan selle salajaste memberite communityga ühineda?
                              Kui viimased 6 kuud BE, siis welcome!

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #45
                                Re: pokkeriprod.com kommuun orkutis!

                                Algselt postitas andu_andu
                                kas selleks , et selle kommuuniga liituda peab olema breakeven/kaotav mängija ?
                                Algselt postitas ranka
                                Ei. Selleks peab olema uhke oma FPP-de üle!!!!
                                Algselt postitas ranka
                                Kui viimased 6 kuud BE, siis welcome!
                                Wat?

                                Comment

                                Working...