POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

    kui 3 valite tulevadki buugimöla
    1
    house, dnb, tantsumuusika üldiselt ja räppi ka
    0%
    1
    metalit
    0%
    0
    eesti muusika (õed buugid ja dr bobo)
    0%
    0
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

    vahet pole tegelt, hip- hop on ainuke mida eriit ei kuulaks, aga sobib kõik.


    kuigi ma viimasel ajal hakkanud rocki kõvasti kuulama, eriti vanasid hitte. pokkerit mängida mõni hea hitt tuleb, selline võimas tunne tuleb kohe sisse .

    aga laska mida tahate seal, mu kõrvad kannatavad kõike

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

      Ma arvan, et sellel küsitlusel pole eriti mõtet ja saab lasta kõike, mida kõrvad kannatavad. Inimesed on erinevad ja las olla siis ka muusikat igasugust. :/

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

        Algselt postitas -andres-
        Ma arvan, et sellel küsitlusel pole eriti mõtet ja saab lasta kõike, mida kõrvad kannatavad. Inimesed on erinevad ja las olla siis ka muusikat igasugust. :/
        Ma arvan ka, et asja ei tasuks nii hulluks ajada.

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #5
          Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

          davai kes see just ütles, et tal igast erinevat mussi antx?

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #6
            Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

            Mul iPod'il ka seinast seina kõike kraami. Võin igaks juhuks kaasa võtta ning kui mõndadel veel mõned plaadid ka, siis küll saab hakkama.

            Comment

            • leits

              #7
              Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

              uuno k2ima vms?
              mulle ei meeldi kui mingi kogu aeg dnb seal lõhub l..

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #8
                Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                Mul on jah igast värki. DNB ja muud hääd

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #9
                  Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                  Akonit ikka ! :D

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                    Algselt postitas antnx
                    Mul on jah igast värki. DNB ja muud hääd
                    Aga siis on vist probleem lahendatud ;D

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #11
                      Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                      jep võid teema lukku panna või võib ka lahti jööda, et ila ajada :D

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #12
                        Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                        DNB ja HIPHOP. mmmmm

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                          klassika ftw. bach, mozart, tsaikovski- sekka miksida pisut pärti....

                          Comment

                          • leits

                            #14
                            Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                            no ma ytlen ausalt kui seal mingi õhtu otsa DNB'd või hip-hopi tuleb siis mul hakkavad kõrvad sita vett jooksma, no offence.

                            Aga mulle ei istu see ..

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #15
                              Re: POLL : Millist muusikat soovid kokkutulekul

                              Eks see muusika üks suur maitse asi ole. ;D ;D ;D

                              Comment

                              Working...