cashmer teeb võikusid

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #1

    cashmer teeb võikusid

    koeraarmastajad peavad pettuma, teemaks on hoopis lähenev rahvusvaheline sõprade ja armastajate ´püha´.

    suurem tähistaja ise ei ole. aga huvitav oleks teada, mida olete kinkinud, mida huvitavat olete kingiks saanud.et teiste möödalaskmistest ja pihtasaamistest saaks prodi ´love/sex grinderid´ õppida.

    kõige tüütumad kingid on igasugused 3sekundi kaardid, kuhu on küünelakiga süda plötserdatud ning mida mõned kodanikud sadade kaupa eelnev nädal vorbivad, oodates sinult midagi suurepärast vastu.

    üks sõber sai üksvahe igaks tähistamist vääriva päevaks sokke.
    Last edited by Cashmer; 30.01.12, 15:28.
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: puppy love

    Keskkooli ajast mäletan seda, kui ühte kõige läbikäidavamasse ruumi koolis pandi rida laudu, millele "postkastid" klasside tähistega, kuhu sai sisse poetada oma sõbrapäevatervitused. Adressaadid olid pea kõigil peal, kuid saatjaid kõigil ei olnud. Eks siis sai ikka pikkisilmi oodatud, millal oma esimese kaardi saad ja kui selle kätte said, siis oli "forever alone" tunne läinud. Õhtuks kogunes neid ikka paras posu ning enamus olidki just sellised 3 sekundi kaardid ruudulisele või joonelisel paberile kritseldatud paberinätsakad. Mõni üksik oli vaeva näinud ja korraliku kaardi vorpinud ja selle isegi ümbrikusse koos heade soovidega poetanud. Uh, mälestused :)

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: puppy love

      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
      Õhtuks kogunes neid ikka paras posu ning enamus olidki just sellised 3 sekundi kaardid ruudulisele või joonelisel paberile kritseldatud paberinätsakad.
      thinly veiled brag

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: puppy love

        OP'le ban ja teema lukku! Meeste foorumis nii emodest asjadest ei räägi.

        Cashmer, tagasi kööki võikusid vorpima!

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #5
          Re: puppy love

          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
          OP'le ban ja teema lukku! Meeste foorumis nii emodest asjadest ei räägi.

          Cashmer, tagasi kööki võikusid vorpima!
          meeste foorum?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #6
            Re: puppy love

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: puppy love

              PP'de foorum on prolly kõige väiksema aktiivsete naiskasutajate %'ga foorum Eestis, seega võiks nii nagu nimetada küll. Ära hakka siin naisõiguslast mängima, too juba võikusid!

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: puppy love

                Comment

                • Cashmer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2011
                  • 438

                  #9
                  Re: puppy love

                  ärge jaurake.

                  nagu üks ´filmikangelane´ on öelnud, ´a woman trying to be a man is a waste of a woman`


                  eeldan, et muruntaul pole erilisi väljavaateid püsisuhteks olnud, ragel vist on keegi?

                  iga mees armub kindlasti korra elus nii saatuslikult, et ta teeb pmt kõike, mida naine tahab. ja kui see teiega juhtub, siis olete nõus kasvõi suss naise jalas olema, et ta ainult õnnelik/ rahul oleks.

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: puppy love

                    Ma ei näe seost võikunaljade ja suhtes olemise vahel. Imo pole mõtet seda foorumit buduaar.ee'ks keerata, aga see võib ka ainult minu arvamus olla.

                    Edit: aga võikunaljade peale isiklikuks minna siiski ei maksa, harju ära nendega, vähemalt siin.
                    Last edited by muruntau; 30.01.12, 12:49.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: puppy love

                      Mina olen mees. Minuarust on kutsikad vahvad, siin foorumis oli ühest vahvast kutsikast 1 lugu, otsi see ülesse.

                      Comment

                      • Cashmer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2011
                        • 438

                        #12
                        Re: puppy love

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Ma ei näe seost võikunaljade ja suhtes olemise vahel. Imo pole mõtet seda foorumit buduaar.ee'ks keerata, aga see võib ka ainult minu arvamus olla.

                        Edit: aga võikunaljade peale isiklikuks minna siiski ei maksa, harju ära nendega, vähemalt siin.
                        need ei olnud võikunaljad. naljad naiste üle. ma olen naine. seega isiklik.
                        sellest ka prutajutt.

                        Comment

                        • Priito
                          Jube Noob
                          • Mar 2009
                          • 121

                          #13
                          Re: puppy love

                          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                          need ei olnud võikunaljad. naljad naiste üle. ma olen naine. seega isiklik.
                          sellest ka prutajutt.
                          Valmistu massilisteks PM-ideks =)

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #14
                            Re: puppy love

                            Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                            need ei olnud võikunaljad. naljad naiste üle. ma olen naine. seega isiklik.
                            sellest ka prutajutt.
                            Kuigi võikunaljad on naljad naiste üle, on need nii vanad, et nendest rünnakut naiste vastu ei anna kusagilt välja lugeda. Võiku- ja kööginaljad ei võrdu shovinismiga. Kusjuures ka nali terviku üle ei võrdu naljaga terviku osa üle, nii et midagi isiklikku on eelnevast ikka päris raske välja lugeda. Ja siis veel see teema, et kas isiklikule peaks isiklikuga vastama (kuigi midagi isiklikku ei olnudki)? Võta rahulikult ja mõtle köögis võikusid tehes järele. Mina just nii tegin, tänapäeval pole häbiasi vahest ka naistetoimetusi teha.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #15
                              Re: puppy love

                              Iga armastus saab kunagi otsa....

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...