deja vu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #1

    deja vu

    kogete või ei? kuidas neid enda jaoks lahti seletate? milliseid kogete?

    endal juhtub aastas umbes 10korda ehk siis ümmarguselt kord kuus.väga pisikese plikana ajasid hirmu nahka, arvasin, et näen tulevikku :D

    lugesin kuskilt ka, et mingi aeg arvati, et see on nägemisega seotud anomaalia. kui õigesti mäletan, siis üks silm saab info varem kui teine vms, aga pärast seda kui avastati, et ühe silmaga inimesed kogevad ka deja vusid, see obv ei saanud olla põhjuseks.

    Enda deja vud on pildi ja tekstiga. kõige veidram on see, et üks neist koosnes dialoogist, kus sõber ütles midagi ja ma vastasin, üritasin oma vastust muuta pärast dejavud, aga ei suutnud. see muutmise teema oli ilmselgelt illusioon, et ma üldse saan seda muuta.
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2
    Re: deja vu

    Pidevalt, kuid hullumise kartuses ei usu ja ilmselgelt ei saa see reaalne olla. Mingi mindfuck lihtsalt :P

    Comment

    • Cashmer
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2011
      • 438

      #3
      Re: deja vu

      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
      Pidevalt, kuid hullumise kartuses ei usu ja ilmselgelt ei saa see reaalne olla. Mingi mindfuck lihtsalt :P
      on sul sõnalised või visuaalsed? või mõlemad koos?

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: deja vu

        Kui palju ma neid kogenud eólen, ei tea, kuid on olnud tõesti hetki, kus mõistus kinni kiilub ja annab kuidagi märku, et see hetk on kas korra juba olnud kusagil. Mul väljenduvad need pigem hetkes või nö mälupildis, et just see hetk on justkui korra läbi elatud.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #5
          Re: deja vu

          mul deja vu et OP panustab rohkem OT teemadele kui pokkerile :o
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #6
            Re: deja vu

            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
            mul deja vu et OP panustab rohkem OT teemadele kui pokkerile :o
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            +1 :D

            Comment

            • Cashmer
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2011
              • 438

              #7
              Re: deja vu

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              mul deja vu et OP panustab rohkem OT teemadele kui pokkerile :o
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              mõne vaba hetke vedelen foorumis. palju ma pokkerile panustan selgub ju nädala või kuu kokkuvõttes.

              pealegi mul ei lubatud pokkeripäevikut teha, seega võtan OT üle.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: deja vu

                moded, las neiu teeb endale päeviku...muidu muutub PP foorum faking buduaari foorumiks...

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #9
                  Re: deja vu

                  Deja vu on teaduslikult ära seletatud kui ajus aset leidev anomaalia, mida pole detailideni uuritud, sest pole erilist vajadust olnud. Põhivool vist väitis, et see oli mingi short-term memory ja long-term memory mismatch. Ja mingi teooria oli, et tegu on kergekujulise langetõve laadse ilminguga. Ehk siis lihtsalt läheb ajus aeg-ajalt juhe kokku. Kindlasti võib ka romatilisemaid selgitusi leida, aga pigem soovitaks ka perekooli, buduaari vms platvormi selleks.

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #10
                    Re: deja vu

                    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                    Deja vu on teaduslikult ära seletatud kui ajus aset leidev anomaalia, mida pole detailideni uuritud, sest pole erilist vajadust olnud. Põhivool vist väitis, et see oli mingi short-term memory ja long-term memory mismatch. Ja mingi teooria oli, et tegu on kergekujulise langetõve laadse ilminguga. Ehk siis lihtsalt läheb ajus aeg-ajalt juhe kokku. Kindlasti võib ka romatilisemaid selgitusi leida, aga pigem soovitaks ka perekooli, buduaari vms platvormi selleks.
                    olen just lugenud, et seda pole suudetud ära seletada, kuid on hulgaliselt teooriaid käibele lastud. kas deja vu on ka nüüd naiste teema? kuulge, mehed kogevad ka deja vusid, eks ma teen siis järgmise teema autodest, sest naistel pole autodega mingit pistmist.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #11
                      Re: deja vu

                      Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                      olen just lugenud, et seda pole suudetud ära seletada, kuid on hulgaliselt teooriaid käibele lastud. kas deja vu on ka nüüd naiste teema? kuulge, mehed kogevad ka deja vusid, eks ma teen siis järgmise teema autodest, sest naistel pole autodega mingit pistmist.
                      Tänapäeval on köök isegi autodes sees


                      Seega on naistel autodega ka pistmist reisul olles.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #12
                        Re: deja vu

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #13
                          Re: deja vu

                          Comment

                          • Fuzzy
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2010
                            • 452

                            #14
                            Re: deja vu

                            Deja vu kohta ei tea nagu midagi,pole kursis prantsusmaa toodanguga, aga oskab keegi mingit head näo kooriat soovitada?

                            Päikääst! ;;;;-)

                            P.S. KIIRE!!!

                            P.P.S. Müüja 3 toppi väga ilusad üks lepardi mustriga hind kokku leppel

                            P.P.P.S. SELLEGA KA KIIRE VABANDUST ihihihiihi

                            ;;;;;;;;;;;;;;;;;;-)

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #15
                              Re: deja vu

                              mul midagi sarnast meelde jäänud, et ajju salvestamise ja nägemise vahel tekib ebakõla. pidada ravitav olema. mingite vitamiinide puudus vms.

                              Comment

                              Working...