kogete või ei? kuidas neid enda jaoks lahti seletate? milliseid kogete?
endal juhtub aastas umbes 10korda ehk siis ümmarguselt kord kuus.väga pisikese plikana ajasid hirmu nahka, arvasin, et näen tulevikku :D
lugesin kuskilt ka, et mingi aeg arvati, et see on nägemisega seotud anomaalia. kui õigesti mäletan, siis üks silm saab info varem kui teine vms, aga pärast seda kui avastati, et ühe silmaga inimesed kogevad ka deja vusid, see obv ei saanud olla põhjuseks.
Enda deja vud on pildi ja tekstiga. kõige veidram on see, et üks neist koosnes dialoogist, kus sõber ütles midagi ja ma vastasin, üritasin oma vastust muuta pärast dejavud, aga ei suutnud. see muutmise teema oli ilmselgelt illusioon, et ma üldse saan seda muuta.
endal juhtub aastas umbes 10korda ehk siis ümmarguselt kord kuus.väga pisikese plikana ajasid hirmu nahka, arvasin, et näen tulevikku :D
lugesin kuskilt ka, et mingi aeg arvati, et see on nägemisega seotud anomaalia. kui õigesti mäletan, siis üks silm saab info varem kui teine vms, aga pärast seda kui avastati, et ühe silmaga inimesed kogevad ka deja vusid, see obv ei saanud olla põhjuseks.
Enda deja vud on pildi ja tekstiga. kõige veidram on see, et üks neist koosnes dialoogist, kus sõber ütles midagi ja ma vastasin, üritasin oma vastust muuta pärast dejavud, aga ei suutnud. see muutmise teema oli ilmselgelt illusioon, et ma üldse saan seda muuta.
TC

Comment