Pakun transporti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #1

    Pakun transporti

    Liigun 16 veebruar tallinna poole sugulastele lennujaama vastu. kui keegi soovib tasuta küüti saada(kuni 4 inimest) või siis vaja miski asi tartust (või ka kuskilt poole tee pealt) tallinna saata, siis võtke julgelt siin sõna. Stardin küll üsna õhtul, umbes kell 20-21. Aga ehk on kellegile abiks.

    Ja üleüldse, äkki võiks siin sihuke teema ollagi kus saab sõite ja muud transporti pakkuda või siis küsida. Kui mõte tundub ok, siis keegi kõvem mees võiks pealkirja ära muuta ja teema nö "ametlikuks" teha.
Working...