Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #871
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Täna meil sünnipäevalaps Vandalar, Palju Õnne!!!

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #872
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Tänan

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #873
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Õnne õnne !

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #874
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          yeah, vandalar! 69 to go!

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #875
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Huvitav miks need müügimehed valdavalt tolmuimejat müüvad? Ülimõttetu asi reaalselt ju, kasutatakse üsna harva ja keegi ei naudi koristamist. Samas reklaamlause kodusse pääsemiseks hea, et "tulen teen teil vaiba puhtaks" - mingit telekat müües kuigi hästi ei tööta, et "tulen näitan teile kui vägev telekas mul on".

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #876
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Mingite 'eriliste' pottide ja pannide müümine oli ka vähemalt mingil ajal suhteliselt populaarne.

              Comment

              • albinar
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2010
                • 346

                #877
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Huvitav miks need müügimehed valdavalt tolmuimejat müüvad? Ülimõttetu asi reaalselt ju, kasutatakse üsna harva ja keegi ei naudi koristamist. Samas reklaamlause kodusse pääsemiseks hea, et "tulen teen teil vaiba puhtaks" - mingit telekat müües kuigi hästi ei tööta, et "tulen näitan teile kui vägev telekas mul on".
                Müüakse ju igasugu asju. Tolmuimejad jäävad sellepärast meelde ,et müügimeestel hea neid kodus näitamas käia.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #878
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  sa võid ju käija kodudes fotoaparaate, telefone ja ise liha tootvaid potte müümas, aga see ei vii pointile ligemale. miks ostavad valdavalt väikelinnadest pärit naisterahvad endale nende jaoks rohkem kui aasta palga väärtuses TOLMUIMEJA!!!!!!!!!

                  Comment

                  • albinar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2010
                    • 346

                    #879
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Sest tulevad hea jutuga müügimehed?

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #880
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas albinar Vaata postitust
                      Sest tulevad hea jutuga müügimehed?
                      nõus. aga need kes omavad selliseid müügimehi on odavad idioodid. mina laseks nende asemel sellistel müügimeestel mööda sarnaseid pereemasid moosimas käija ja lasta panti panna kõik mis neil on. lubades neile kivi-karla poolt neeuse maha võtmist ja ulmelisi summasid mongoolia kullakaevandustest. arvan, et siis peaks rohkem saama kui aasta palga selliste käest.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #881
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        nõus. aga need kes omavad selliseid müügimehi on odavad idioodid. mina laseks nende asemel sellistel müügimeestel mööda sarnaseid pereemasid moosimas käija ja lasta panti panna kõik mis neil on. lubades neile kivi-karla poolt neeuse maha võtmist ja ulmelisi summasid mongoolia kullakaevandustest. arvan, et siis peaks rohkem saama kui aasta palga selliste käest.
                        Need müügimehed on ju ise 'idioodid', et miskeid tolmuimejaid ukse taga müüvad.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #882
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          eriti küünik

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #883
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Mehed lähevad Lapimaale matkale. Saabub õhtu, panevad telgi üllesse ja lähevad magama. Üks pool tunnikest juba maganud, kui üks küsib teiselt "Kas magad?"
                            "Ei".
                            "Onaneerid?".
                            "Jah".
                            "Ei seisa hästi?"
                            "Ei seisa jah"
                            "Aga järsku proovid siis enda oma peal...?"

                            Comment

                            • MTTSNG
                              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                              • Sep 2011
                              • 621

                              #884
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Hunt, rebane ja tigu joovad. Viin saab otsa.
                              Mõeldakse, et kui hundi saadame viina järgi, siis joob ta poole tee peal ära.
                              Kui rebase saadame, siis ta viib viina koju. Saadetakse siis tigu viina järgi.
                              Ootavad tunni, ootavad kaks, tigu ei tule ikka tagasi.
                              Hunt ütles: “Kuradi tigu, ta ei jõuagi tagasi.”
                              Tigu ütleb ukse juurest: “Kui palju mölised, siis ma ei lähegi!”

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #885
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Comment

                                Working...