Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #496
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Kas foorumi otsing üldse miskitmoodi töötab? 15 minti üritan erinevate märksõnadega ja linnukestega ükskõik, mida otsida, a mittekunagi ei saa vastust. Mismoodi ma mingi teema peaks üles leidma`? aasdnakjsfnasfn

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #497
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
      Kas foorumi otsing üldse miskitmoodi töötab? 15 minti üritan erinevate märksõnadega ja linnukestega ükskõik, mida otsida, a mittekunagi ei saa vastust. Mismoodi ma mingi teema peaks üles leidma`? aasdnakjsfnasfn
      kasuta googlet. "site: pokkeriprod.com" lubab domaini piires otsida. nt kui tahad otsida "ässad", siis googlesse kirjutad "ässad siteokkeriprod.com" ja ta leiab kõik verbid "ässad" pokkeriprod.com veebilehtedelt.

      EDIT asemel kirjuta koolon ja p. see foorumi soft teisendab automaatselt emotikonideks

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #498
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        ty

        Comment

        • KraindOnMaind
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 228

          #499
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          http://www.postimees.ee/703412/err-b...st-eesti-kool/

          alates 1:13 lol

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          jõuad veel kreekasse kolida

          Comment

          • tafka31
            Grinder
            • Dec 2009
            • 853

            #500
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Keegi oskab öelda mis kell kanepi mängib?

            Comment

            • mihkel7
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 259

              #501
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              kell 2 öösel, väljaku 2. mäng

              Comment

              • Carl
                FPP Pro
                • Jul 2010
                • 213

                #502
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                Läbi suurte valugrimasside on see siiski võimalik.
                Põlve teema kohta, sellise kukkumisega võib kaasneda ka meniski rebestus, mis vajab kindlat operatsiooni.
                Sümptomid üsna samad, näiteks ka trepist üles minna on valus.
                Been there, done that. :D

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #503
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  tonybet.ee laienes Eestisse

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #504
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    tonybet.ee laienes Eestisse
                    www.tonybet.ee
                    See on see kuldne pakkuja, kelle mingi äri oli nii äge, et eestlaste rahad jäidki sinna?

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #505
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas Carl Vaata postitust
                      Põlve teema kohta, sellise kukkumisega võib kaasneda ka meniski rebestus, mis vajab kindlat operatsiooni.
                      Sümptomid üsna samad, näiteks ka trepist üles minna on valus.
                      Been there, done that. :D
                      Samad lood siin pool sood, umbes aasta tagasi käisin meniski opil, artosportis(muideks väga viisakas koht). Ja nüüd kohe kohe uuesti teise põlvega.

                      E: muideks, ei lõhkunud oma meniskeid ära kuhugi kukkudes vaid hoopis trennis hüppe harjutusi teha. Põlved said lihtsalt liiga palju põrutamist.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #506
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        See on see kuldne pakkuja, kelle mingi äri oli nii äge, et eestlaste rahad jäidki sinna?
                        Tony G paljud tegevused sellised. Algas Tony G. pokkeriga, kus iga liituja sai tasuta $600. Siis õnneks freerolliti rahade peale, tegin seal miski mitu kontot ja minu kui tollase 10NL mängija jaoks oli $1800 olemas. Kahjuks suutsin selle raha maha mängida, sest seal oli miski piirang peal, et kohe ei saanud raha välja kanda vaid tuli läbi mängida. Aga noh sealt enamus oma rahasid kätte ei saanud. Janek nuttis veel foorumites pikalt kuidas ta rahad sinna jäid, lõpplahendust kahjuks ei tea/mäleta.

                        Siis tuli kurikuulus T6 pokker, mida sa tõenäoliselt silmas pead. Tony G-l ei pidanud juttude järgi selle pokkeritoaga mingit seost olema aga juba nimi T6 on ta nimetähtede sarnane (T nagu Tony ja 6 meenutab hirmsal kombel G tähte). Millegipärast PokerNews oli toonane T6 ametlik promoja, kelle omanik ka Tony... ja sunniviisiliselt pisteti mängijatele rahasid pihku (kes foorumis omas rohkem poste sai paarsada taala turnade jaoks). Imelikult palju mängijaid oli toonase uue pokkeritoa kohta, kes olid kõige loosemad maailmas aga raha oli neil kõigil: rebuy turkal iga selline botike tegi alati mitu(kümmend) rebuyd.

                        Kui ei eksi siis ka pokkericoaching site: http://www.pokerphenoms.com/ kus nanonoko coachib peaks kuuluma Tony G-le või ta olema sellega seotud ning 2p2-st ei ole harukordne leida probleeme selle saidiga.

                        Tonybet-ti kohta ma ei oska ühtegi halba sõna öelda kuna tegelenud aastast 2009, olnud Leedu korvpallikoondise peasponsor vms. aga Tony G. mind ei sümpatiseeri. On paistnud algusest peale silma väga ebaviisaka ja ülbe käitumisega, eelloetud pokkeritubade naljad ning minu arvates väga suur egoist, kes soovib luua endast isikukultust.

                        Juba ainuüksi tonybet leheküljel kirjutada oma nimest nii ülistavas toonis hakkab meenutaba juba Põhja-Korea liidreid... :)

                        Aga see on minu arvamus.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #507
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          T6pokeri teema PNis :D. Päris naljakas http://ee.pokernews.com/pokkerifooru...4238/#readable

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #508
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Kui Battlefield MG-st 'põhja läks' siis sealses teemas levisid kuulujutud, et Battlefieldi rahad liikusidki T6-te, mis olevat olnud ette kavatsetud scam-skeem. Aga see oli kuulujutt ja kes soovib otsigu ise 2p2 Battlefieldi hiigelteemast need kohad üles.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #509
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              old.ee aga mis arvate :P ?
                              Maailma ühe tuntuima ennustaja, bulgaarlanna Baba Vanga nägemuste kõrval tunduvad Igor Mangi ennustused nagu helisev muusika. Vanga kohaselt algas Kolmas Maailmasõda 2010. aasta novembris tavalise sõjana - Põhja- ja Lõuna-Korea relvastatud konfliktina.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #510
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Ja kuigi ratsionaalse mõtlemisega inimestel tekib kiusatus ta lihtsalt ullikeseks kuulutada, võiks mõelda näiteks tema ennustusele 1950. aastast. Ta ütles: „[Maakera] külmad piirkonnad muutuvad soojaks... ja vulkaanid ärkavad. Tohutu laine katab suure ranniku, kus on inimesed ja linnad, ja kõik kaob vee alla

                                ratsionaalne inimene uurib veidi viimase 500 aasta kliima kõikumisi ja looduskatastroofe ja paigutab huumorinurka järjekordse anektoodi.

                                E: samas sellist ettepoole kronoloogiat 3000 aasta peale lugeda on päris põnev. hea ulmefilmi stsenaariumi saaks sealt küll.
                                Last edited by rahvavaenlane; 16.01.12, 19:09.

                                Comment

                                Working...