Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #481
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Bädäss
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #482
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      LOLpollutionments.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #483
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
        Bädäss
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        loed ka põllumeeste foorumit? :D

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #484
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
          loed ka põllumeeste foorumit? :D
          Mkm, avastasin youtubis ringi rännates.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #485
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Keegi teab, kui tõsine asi võib olla ?
            Läksin 20l kanister käes mäest üles ja kukkusin peris sitasti. Parema jala põlves hirmsad valud. Sirge jalaga astuda saab, krõnksu natuke tahad ajada, siis läbi hirmsate pingutuste ja valudega saad ära tehtud. Niisama kui jalg vabalt, ntx pikutad or whadever ei tunne midagi. Kui vale liigutuse teen, siis käib räigem valu läbi nii, et silme eest tahab mustaks minna. Põlv paistes ka kergelt.

            any ideas?
            Mul oli suht sama teema, lõin põlve ära jõukas vastu raudtoru, selle muna all olevasse "auku" lõin täpselt ja järgminepäev ei saanud ka põlve krõnksu ajada, julmem valu käis läbi jms, suht samad sümptomid mis sul. :D Arsti juures ei käinud ja mingi 3-4 päevaga oli põlv korras iseenesest.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #486
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              See põlve teema on tõenäoliselt üsna individuaalne. Mitmel tuttaval läinud vesi näiteks sisse jne, seega mõistlik on ikkagi arsti juurde minna mõne päeva möödudes.

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #487
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                High Pulsei jaoks mingit converterit vms on? Või loeb näiteks mingi progre sealt otse?

                Comment

                • mortalvombat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jul 2010
                  • 412

                  #488
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Otse ei saa ja converterit pole ka vist veel tehtud. Ta väga lünklikult salvestab käsi nagunii.
                  Traffic ka väga kokku kuivanud

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #489
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Mul oli suht sama teema, lõin põlve ära jõukas vastu raudtoru, selle muna all olevasse "auku" lõin täpselt ja järgminepäev ei saanud ka põlve krõnksu ajada, julmem valu käis läbi jms, suht samad sümptomid mis sul. :D Arsti juures ei käinud ja mingi 3-4 päevaga oli põlv korras iseenesest.
                    päris kindel, et põlve sidemete venitus. Endal olnud 2 korda, üks kord rebestus ja teinekord venitus. Venitus pole nii hull, kuid ikkagi soovitaks kipsi panna. Põlve sidemed on nagu kumm, korra läheb, siis on suur võimalus, et läheb teinekordki.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #490
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                      päris kindel, et põlve sidemete venitus. Endal olnud 2 korda, üks kord rebestus ja teinekord venitus. Venitus pole nii hull, kuid ikkagi soovitaks kipsi panna. Põlve sidemed on nagu kumm, korra läheb, siis on suur võimalus, et läheb teinekordki.
                      Usun, et see viga võiski olla, kuna see põlveside jookseb jah sealt kust ära lõin.. Aga ma ikka sain astuda jala peale jms, ainult trepist alla minekuga oli raskusi + krõnksu ajades oli pääris valus :D Mul varem pole olnud sellist asja ja loodan, et ei tule ka rohkem.. A no see vast mingi hull asi pole kui kerge venitus? Kui rebeneb peaks vist insta kiirabi minema, sest usun, et siis ei saaks jalale toetudagi?

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #491
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Usun, et see viga võiski olla, kuna see põlveside jookseb jah sealt kust ära lõin.. Aga ma ikka sain astuda jala peale jms, ainult trepist alla minekuga oli raskusi + krõnksu ajades oli pääris valus :D Mul varem pole olnud sellist asja ja loodan, et ei tule ka rohkem.. A no see vast mingi hull asi pole kui kerge venitus? Kui rebeneb peaks vist insta kiirabi minema, sest usun, et siis ei saaks jalale toetudagi?
                        Läbi suurte valugrimasside on see siiski võimalik.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #492
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Brüsselis alustas tegevust Eesti kool, kus õppetöö toimub üks või kaks korda kuus pühapäeviti ning rõhku pannakse eesti keelele, kommetele ja ajaloole.


                          alates 1:13 lol

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #493
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            ah see siis ongi see. endal oli mõned kuud tagasi sama teema. ei mäleta, et kuhugi oleks jalga ära löönud, aga üks päev ärgates oli peaaegu võimatu jalga "krõnksu" ajada ja kõndida oli ka päris valus. ei pööranud väga tähelepanu sellele ja lootsin, et läheb iseenesest üle. 4-5 päevaga läks kah.

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #494
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              ah see siis ongi see. endal oli mõned kuud tagasi sama teema. ei mäleta, et kuhugi oleks jalga ära löönud, aga üks päev ärgates oli peaaegu võimatu jalga "krõnksu" ajada ja kõndida oli ka päris valus. ei pööranud väga tähelepanu sellele ja lootsin, et läheb iseenesest üle. 4-5 päevaga läks kah.
                              ilmselt oli sul väga õrnalt siis, sest venitus paraneb umbes 2 nädalat ja seda siis, kui jalg koguaeg sirge on (kipsis).

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #495
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                http://www.postimees.ee/703412/err-b...st-eesti-kool/

                                alates 1:13 lol

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                lololololol

                                Comment

                                Working...