Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #286
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Joppas profiti suhtes, et napilt alla 0 ei jäänud

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #287
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
      Here's the final results for nanonokos's World Record:

      Hands: 23,493
      Hours: 8
      Hands per hour: 2936.63
      Hands per minute: 48.94
      Seconds per hand: 1.23
      Hours of live poker (at 30 hands per hour): 783.10
      FPPs earned: 22,784
      Profit: $7.65


      8h järjest 48 kätt minutis, pooooooole paha.
      challange accepted.

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #288
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        mis limiite ta mängis?
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • Loksutaja
          Õpihimuline Mängur
          • Jun 2010
          • 448

          #289
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          1/2

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #290
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Mängis NL2-400, enamuse NL50.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #291
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Imo Chicago Joey oma PLO prop beti käigus mängis ka mingiaeg siukse ajaga umbes taolise arvu käsi PLO200/400. Ei viitsi 1k+ posti sealt threadist läbi lapata atm. Viimastel lehtedel jäi aint silma üks graph kus 4hga oli 10k käsi. Prop kestis 2.5 kuud eeldan, et selle aja jooksul oli taoliseid hetki küll. 2009 oli tal prop bet kus mängis 20h-ga 50k käsi NL-is.
              Last edited by qbj0hn; 09.01.12, 18:12.

              Comment

              • MTTSNG
                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                • Sep 2011
                • 621

                #292
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Kui ma mängin turniire, ca 12-16 korraga üldiselt, vahest ka 20, siis mis suuruses monitori te soovitate? Vahel proovisin kahe monitoriga, aga see variant mulle ei istunud. Silmad väsisid kuidaski kiiremini ära. Hetkel istun 931BF otsas ja see jääb selgelt väikseks. Kuna aga aasta algus on super olnud, saab endale korraliku monitori lubada :)

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #293
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Mis hind?

                  Edit: Tegelt vahet pole, suurus ei ole määrav.
                  Last edited by camu; 10.01.12, 02:45.

                  Comment

                  • MTTSNG
                    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                    • Sep 2011
                    • 621

                    #294
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Hind ei mängi rolli väga. Mis suurus võiks sellise lauaarvu puhul olla hea?

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #295
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Pigem vaata resolutsiooni mitte suurust monitoril.
                      Endal 24' 1920x1080 ja rahul.
                      12 lauda mahub tiles nii ära, et ei kattu pmst ja 16 ka np.

                      Kui hind ei mängi rolli siis 30 Dell obv :D. 2560 x 1600 reso, Solid 1000€~
                      Last edited by qbj0hn; 10.01.12, 03:18.

                      Comment

                      • Kloonike
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 898

                        #296
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        30" 2560x1600 all the way, 24" puhul soovitaks 1920x1200 resoga (tundub, et need pole poes tänapäeval enam väga levinud).

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #297
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          valus regular nl50-s http://www.pokertableratings.com/sta...search/capaneo

                          Comment

                          • Kosmonaut
                            Grinder
                            • Feb 2010
                            • 584

                            #298
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                            Kui ma mängin turniire, ca 12-16 korraga üldiselt, vahest ka 20, siis mis suuruses monitori te soovitate? Vahel proovisin kahe monitoriga, aga see variant mulle ei istunud. Silmad väsisid kuidaski kiiremini ära. Hetkel istun 931BF otsas ja see jääb selgelt väikseks. Kuna aga aasta algus on super olnud, saab endale korraliku monitori lubada :)
                            Nagu öeldud, mingi 30tolline 2560x1600 resoga IPS paneeliga kuvar, näiteks see Dell. Loomulikult arvesta, et lähemalt kui 1 meeter sa seda ei vaata (mina ei vaata) , nii et laud ei saa väga väike olla.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #299
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                              Nagu öeldud, mingi 30tolline 2560x1600 resoga IPS paneeliga kuvar, näiteks see Dell. Loomulikult arvesta, et lähemalt kui 1 meeter sa seda ei vaata (mina ei vaata) , nii et laud ei saa väga väike olla.
                              Jep! Kui otsustad nii suure monitori kasuks, siis tuleks minimaalselt meeter kuvari ja silmade vahel olla, muidu on liiga epic ja silmad paistes & üliväsinud. Mul endal on ainult ca 1,5 A4 pikkust silmade ja monitori vahel, kuna laua laius on üsna lühike ning vahest tunnen kuidas silmad on väsinud, heameelega lükkaks monitori veel ühe A4 pikkuse tahapoole, aga laud saab otsa :D Üldiselt eiviitsiks ise vist nii suurt monitori osta, oleks igati rahul 24" 1920x1200 resoga :)

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #300
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Vähemalt meeter vahet? Liialdus imo. Mis kasu sellest resolutsioonist on kui kõike suurendama peab hakkama? Mina küll meetri kauguselt mugavalt näiteks foorumeid jms ei suuda lugeda, veel vähem pokkerit mängida kui lauad tiletud. Kasutan 30" ja 24" kõrvuti, vahemaa silmadega ca 50-75cm (pokkerit mängides istun pigem kaugemal, sest kasutan ära kogu ekraanipinna, foorumeid lugedes jms jällegi lähemal). Aga see ei ole nüüd nii, et vahin ühte punkti kogu aeg, silmad ikka liiguvad ringi pidevalt ja muudavad fookust. Ühte punkti vahtides hakkaks tõesti halb (näiteks stack laotusega mängides).

                                Katsetuseks proovisin meetri kauguselt full screenis foorumit + 250% zoom. Eelistan väiksemat brauseriakent ja monitorile lähemal istuda.

                                [youtube]gwDLbceGEY4[/youtube]

                                Siin videos tundub nagu monitor oleks ~70-80cm kaugusel umbes (käsivars on kõverdatud ja natuke maad monitorist eemal)
                                Last edited by Kloonike; 10.01.12, 07:18.

                                Comment

                                Working...