Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #271
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Jep, see rohkem naljakate ja huvitavate piltide teema.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #272
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      vigadest õpitakse.

      Keegi teab seda seljakoti kaitseprilliega tüüpi magistrali pargist, kes väikseid lapsi ajab taga peegliga?

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #273
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Algselt postitas con Vaata postitust
        Keegi teab seda seljakoti kaitseprilliega tüüpi magistrali pargist, kes väikseid lapsi ajab taga peegliga?
        Mõnusa kajaka panin maha kui seda tüüpi enda peas kujutama hakkasin :D. Tõesti ajab lapsi peegliga taga?

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #274
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          jep, suht lege vend. Tahaks rohkem teada ta kohta. pmselt kohalike laste hirm juba aastaid, isegi minu vanused mäletavad.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #275
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            Igal piirkonnal on oma veidrik ?
            Lasnamäel on see liiminuusutajast noor inimvare, kui ta bussi peal on, siis terve buss on liimi ja keemilist haisu täis. Päris kurb ja hale vaatepilt tegelikult.

            Comment

            • Mäksu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 238

              #276
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              Con, teda kutsutakse mustakal peeglimeheks :D Ma arvan, et ta on lihtsalt ära kamminud hull, aga temast on räägitud ka igast erinevaid jutte miks ta selline on, ntx, et ta nägi peeglist kuidas ta naine ära tapeti ja siis käib koguaeg peegel käes, et seljataha näha, et talle tapja järgi ei tuleks umbes :D mõttetud linnalegendid.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #277
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                lol

                kristiines on see jeesus. ca 70a mees, valge habe ja juuksed. aastaringselt paljajalu ja silitab umbrohtu. nägin paar nädalat tagasi, kuidas tammetõru sõi.

                pelgus on süstla-igor ja soolokulm. tassivad 30kg elektrimootireid seljakotiga kokkuostu. kõnnivad hüpates, liigesed herost läbi vist.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #278
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Meil linnavahel mingi hull lõugab umbes asju.
                  Enne just olin rõdul ehmatasin pool surnuks ennast. Olen rõdul rahulikult teen rahulikku ja täiesti kott pime (obv linn hoiab kokku ja enda ette ka öösel ei näe). Järsku hakkab tulema pimedusest üle tee "pu*si, t*ra,vit*u, tapan ära raisk" jne asjad.
                  Last edited by qbj0hn; 09.01.12, 01:56.

                  Comment

                  • Carl
                    FPP Pro
                    • Jul 2010
                    • 213

                    #279
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    Mauri Dorbek mängib kossu?
                    Käisin täna mingit mängu vaatamas, tsekkan ühel kutil selja peal "Dorbek" ja sama näoga ka. Krt oleks võinud talt BRi beggida.

                    Comment

                    • Roomet
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 211

                      #280
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Flop FM-s eelmine aasta rääkis, et nii muuseas mängib Esiliigat. Lisaks on suures poeketis müügijuht. Täpselt ei mäleta, aga suht inspireeriv tüüp tundus.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #281
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                        Flop FM-s eelmine aasta rääkis, et nii muuseas mängib Esiliigat. Lisaks on suures poeketis müügijuht. Täpselt ei mäleta, aga suht inspireeriv tüüp tundus.
                        Rankale kerge vihje, keda järgmisena küsitleda...

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #282
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                          Flop FM-s eelmine aasta rääkis, et nii muuseas mängib Esiliigat. Lisaks on suures poeketis müügijuht. Täpselt ei mäleta, aga suht inspireeriv tüüp tundus.
                          Täpselt

                          Comment

                          • Carl
                            FPP Pro
                            • Jul 2010
                            • 213

                            #283
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Asoh. Ei suutnud uskuda kohe, et sama kutiga tegu. Eks nende tiim jooksis minu kodulinna tiimist päris hoolega üle, vähemalt kahekordne punktide vahe oli, rohkemat ei mäleta.

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #284
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas Carl Vaata postitust
                              Mauri Dorbek mängib kossu?
                              Käisin täna mingit mängu vaatamas, tsekkan ühel kutil selja peal "Dorbek" ja sama näoga ka. Krt oleks võinud talt BRi beggida.
                              Kui sul on perekonnanimi Dorbek, siis suure tõenäosusega sa juba sündisid korvpall sõrme otsas keerlemas.

                              Also Isildur1 võitis PCA highrolleri. I came.

                              Comment

                              • Loksutaja
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jun 2010
                                • 448

                                #285
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Here's the final results for nanonokos's World Record:

                                Hands: 23,493
                                Hours: 8
                                Hands per hour: 2936.63
                                Hands per minute: 48.94
                                Seconds per hand: 1.23
                                Hours of live poker (at 30 hands per hour): 783.10
                                FPPs earned: 22,784
                                Profit: $7.65


                                8h järjest 48 kätt minutis, pooooooole paha.

                                Comment

                                Working...